Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

19.02. 2014 Altunizade sapağı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    D100 Anadolu Avrupa yönünde Altunizade kavşağından hemen önce bir siyah enduro / kros galiba bir skoda octavia ya sol arkadan çarpmıştı.
    Öncelikle Motor Sürücüsüne (İnşallah önemli bir şeyi yoktur) ve diğerine çok geçmiş olsun. Tanıyan bilen arkadaşlarımız varsa İnşallah İYİ haberlerini bekliyorum.
    Ancak arabanın durumundan hızlı / ciddi bir kaza olduğunu tahmin ediyorum. Araç bayağı hasar almıştı. motoru iyi göremedim çekicinin arkasına konulmuştu. Herkese kazasız belasız yolculuklar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba motor beyaz tenere idi...
    çarpan arkadaş oldukça iyi,sağ omzu çıktı,sanırım sağ parmakları biraz ezildi...

kaskı olmasaydı,çok daha kötü olabilirdi... Tekrar geçmiş olsun,Haydarpaşa hastanesine kaldırdılar.

arabanın bir kabahati yok,adamın arabası bozulmuş emniyet şeridinde bekliyordu...

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    acil şifalar dileyelim arkadaşımıza. umarım ciddi birşeyi yoktur.

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Aynı başlığı 1 dk farkla açmıştım ama konu buradan devam etmiş. Arkadaşın iyi olmasına sevindim, tekrar geçmiş olsun diyelim.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı ozgurozeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba motor beyaz tenere idi...
    çarpan arkadaş oldukça iyi,sağ omzu çıktı,sanırım sağ parmakları biraz ezildi...

kaskı olmasaydı,çok daha kötü olabilirdi... Tekrar geçmiş olsun,Haydarpaşa hastanesine kaldırdılar.

arabanın bir kabahati yok,adamın arabası bozulmuş emniyet şeridinde bekliyordu...
    haber için teşekkürler. bizim siteye üyemidir acaba? geçmiş olsun mesajı atalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

Alıntı quad_65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı başlığı 1 dk farkla açmıştım ama konu buradan devam etmiş. Arkadaşın iyi olmasına sevindim, tekrar geçmiş olsun diyelim.
    Ben de size yazdım aynı mesajı ama çıkmadı? sizin mesajı okuyunca site kendi mesajımı bana mı yazdı diye düşündüm

üye midir sormadım sandığınız kadar hızlı değil 60-70 ile çarptı, siz siz olun şeridin boş olduğunu görmeden sağdan soldan geçmeyin,zira emniyet şeridi aslında (kazada olduğu gibi) bozulan araçlar için.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Çok geçmiş olsun. Tenere bu 60 70 dinlemez koydumu zıbartır

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    kaza yapan arkadasa buyuk gecmıs olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)