Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şu anda Bakırköy Ömür Plaza önünde Motor Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    15 dakkadır ambulans bekliyorlar. Umarım ciddi birşeyi yoktur kaza yapan motorlu arkadaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    geçmiş olsun kaza nasıl olmuş inş ağır filan değildir

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Arabayla çarpışmış ama kim hatalı bilemiyorum. Polisin verdiği bilgiye göre hasar tahmini 5000 TL imiş.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Ambulans bekleniyo dedikten sonra adamın durumu yerine hasar değeri yazman biraz garip olmuş.
    monstries bunu beğendi.

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Bende az önce geçtim oradan inşallah bişeyi yoktur. Panik yoktu sakinlerdi başındakiler

Dostum o kazayi yapan benim ancak 2 gun sonra kendime gelebildim onumdeki aracin kapisini acmasi kazaya sebebiyet vedigini hatirliyorum siz gorduyseniz bana biraz anlatabilirmisiniz araca nerden carpmisim motorum firlamismiydi ben o bariyerlerin icine nasil girdim .emniyet seridinden gidiyordum sonra onumde aracin kapisinin aralandigini hissettim sonrasi yok.siz kazayi gordunuzmu .tecrube olsun bana tessekur ederim

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    polısler adamın durumu yerıne tahmını hasar kaydınımı soyluyorlar cok tuhaf. kaza yapan arkadasa gecmıs olsun.
    monstries bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Geçmiş olsun .
    monstries bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    geçmiş olsun hocam, ciddi birşeyiniz yok inşallah
    monstries bunu beğendi.

Sol serce parmagim kirildi ve kesildi 18 tane dikis var. dizimde agri var ama cok ucuz kurtuldum kaskim olmasa simdi coktan olmustum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Cok tessekur ederim allah kimseye gostermesin boyle bir sey birde arkadaslar boyle motor kazalarini gordugumuzde mutlaka olay yerinin fotografini videosunu cekelim cunki haklida olsak her zaman biz motorcular suclu cikiyor motorcu hastaneye gidiyor otomobildeki kisiler kafasina gore polise ifade verip olayi bagliyorlar birbirimize faydali olmak ve motorcu kardeslerimizin hakkini savunmak icin olay yerinin fotograflanmasi sart bu gorev hepimizindir.
    Markopaşa, enxdesign, acayüp ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    monstries bunu beğendi.

Sağolun çok teşekkür ederim. Allah hepimizi korusun.

Motosikleti
    kardesım buna sukur buyuk gecmıs olsun tekrardan. su dengesızce kapı acanlara bırden yola fırlayanlara sınyal vermeden onume kıvıranlara gıcık oluyorum
    monstries bunu beğendi.

Gicik olmakta çok haklisin adam D100 (E5) karayolunda kul tablasini dokmek için kapiyi aciyo ve benim parmagim kiriliyor.bir dunya darbe yiyorum her tarafim mosmor istanbulda motor kullanmak cok zor.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım buna sukur buyuk gecmıs olsun tekrardan. su dengesızce kapı acanlara bırden yola fırlayanlara sınyal vermeden onume kıvıranlara gıcık oluyorum
    yaşadığımız memleket ve koşullar belli, bu olayların olmasını karşı tarafın suçu değil, olmamasını bizim şansımız olarak görmeliyiz ne yazık ki
    _pLay_06 bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşadığımız memleket ve koşullar belli, bu olayların olmasını karşı tarafın suçu değil, olmamasını bizim şansımız olarak görmeliyiz ne yazık ki
    bu toplumu bıtıren en kotu sey dıreksıyon basındakı telefon sevdası , sınyal vermeden soldakı - sagdakı sokaga anı donus , sınyalsız sag - sol serıde gecme , aynaya bakmadan kapı acma , aynaya bakmadan yola cıkma. dedıklerınde cok haklısın bunların hıc bırı karsı tarafın sucu degıl. onlara gore bızım bunları yapanlara dıkkat etmememız bır suc unsuru olmus vazıyette.
    diplomat055 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı monstries adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o kazayi yapan benim ancak 2 gun sonra kendime gelebildim onumdeki aracin kapisini acmasi kazaya sebebiyet vedigini hatirliyorum siz gorduyseniz bana biraz anlatabilirmisiniz araca nerden carpmisim motorum firlamismiydi ben o bariyerlerin icine nasil girdim .emniyet seridinden gidiyordum sonra onumde aracin kapisinin aralandigini hissettim sonrasi yok.siz kazayi gordunuzmu .tecrube olsun bana tessekur ederim
    Çok çok geçmiş olsun.

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Öncelikle geçmiş olsun arkdaşım. Foruma üye olup bizi rahatlattığın içinde teşekkürler. Başında bir sürü motorcu arkadşımız bekliyordu. Sakinlerdi. Motor kullanan insanlar olarak biz her zaman hatalıyız. Çünkü rutinlerden dolayı dalgınlığımıza geliyor ve riskleri tahmin kapasitemiz çoğu zaman düşük oluyor. Ben emniyet şeridini kullanırken gözüm hep solda ve arkamda. Acaba birisi kapı açar mı? Dur daha da yavaşliyim. Acaba biri geçemese bile önüme kırar mı? Dur yavaşliyim iyice. Kaç kere motorcu arkaşlarım bana selektör ve korna yaptılar. Ama ben 100de 100 emniyetli olmadan hareket etmem.

Bariyerlerden korktum, allah korumuş kardeşim seni.
    acayüp bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Çok geçmiş olsun...

Ucuz atlatmışsınız...
    monstries bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özellikle tuzla ve pendik'in yüksek kesimlerind, motorcu gidemesin diye yolu kapatan. arabasının yarısını emniyet şeridinin yarısına çıkaran vb, çok oluyor. özellikle personel servisleri (beyaz balinalar). onların dağılma saatlerinde, mümkünse çıkmıyorum trafiğe. motorcuyla yarışmaya kalkan vs bonusu... çok dikkatli sürmeli. her zaman hatırlamalıyız. medeni bir ülkede değiliz.

anadolu yakası e-5 i kullananlar için not: tuzla- pendik köprüsü arası (iki yönde de) her an herşey olabilirmiş gibi sürün. bu gözler neler gördü...

not: kaza yapan arkadaşım çok geçmiş olsun. en kısa zamanda iyileşirsin inşallah.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)