Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Ciddi Kazam + Sorularım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Trump Towers önünden geçerken o şerefsiz taksicinin bi anda yola çıkmasıyla başladı her şey. Kaç takla attığımı bilmiyorum ama ekipmanlarımı takmış olmasaydım sonuçlarını kestirebiliyordum. Sağ olsun bir kaç motorlu ve çevreden insan gelip yardım etti. Böyle adamların trafikte olması ve siz onlara hatalı olduklarını söylediğinizde yıllardır bu işi yaptıklarını falan belirtmeleri yok mu ?...

Motorda bi hasar yok çok şükür. Sigorta ve garantisi vardı. Şimdi Vites ayağı mı diyorsunuz ona tam bilmiyorum o kırıldı 1. viteste geldik eve. Gösterge panelinin o kafa grenajında bir ayağı kırıldı keyfe keder bi durum ciddiyet yok gibi

Şimdi Bjk ya da şişlideki servislere gitsem fiyat vs fark eder mi ? Sigortadan karşılatabiliyor muyuz karşılatmamız mantıklı mı ? Ne kadardır bunların ücretleri ? Gösterge paneli sağlam ama köşe den çizikleri var zaten arızalıydı garantiden değişecekti... Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Çok geçmiş olsun. Sigorta diye bahsettiğiniz şey zorunlu trafik sigortası ise bu sizin hasarınızı karşılamaz. Karşı tarafın hatalı olduğunu gösterecek şekilde tutanak tuttuysanız masraflarınızı karşı tarafın sigortasından alırsınız.
    Garanti demişsiniz ama sizin masraflarınızın garantiyle de bir alakası yok. Kaza masraflarını garantiye ödetemezsiniz.
    Tekrar çok geçmiş olsun. Size birşey olmaması sevindirici.
    acayüp bunu beğendi.

yok hocam gösterge paneli için dedim garantiyi fabrika çıkışlı arızalı zaten Anladım tahmini hasarım ne olur peki ?

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    motorunuz nedir bilmiyoruz ki biraz daha ayrıntılı anlatın

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Triump mu markası ne olmuş motor kaç binde ulen çorba oldu kafa
    www.erkakurye.com

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Triump mu markası ne olmuş motor kaç binde ulen çorba oldu kafa
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3233378 hocam kusura bakmayın blog yazarım sürekli Türkçem iyidir ama kaza işte panik olunca açıklayamamışım.

Linkte fotolar var hocam ktm duke 125

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Ktm kullaniyorsun. Bir frenin 30 35 euro oldugunu dusunursek, baya bir masraf cikar. Kafadan 400 tl civari diye dusunuyorum. Cok gecmis olsun, trumphin orada nasil oldu bende oralardan gecerim hep; taksiciler ve otobus soforleri kesinlikle belalar. Gelismis ulkelerde bunlar trafige asil duzeni veren kisiler ve araclardir. Burada tam tersi, vahsi orman gibi.
    Hocam tekrar cok gecmis olsun. Motoru tamir ettirince dukeculer olarak bir araya gelelim, trafik kurallarini biz ogretelim artik bu denyolara napalim..

Alıntı ArdaAras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm kullaniyorsun. Bir frenin 30 35 euro oldugunu dusunursek, baya bir masraf cikar. Kafadan 400 tl civari diye dusunuyorum. Cok gecmis olsun, trumphin orada nasil oldu bende oralardan gecerim hep; taksiciler ve otobus soforleri kesinlikle belalar. Gelismis ulkelerde bunlar trafige asil duzeni veren kisiler ve araclardir. Burada tam tersi, vahsi orman gibi.
    Hocam tekrar cok gecmis olsun. Motoru tamir ettirince dukeculer olarak bir araya gelelim, trafik kurallarini biz ogretelim artik bu denyolara napalim..
    Hocam sevinirim de nasıl 400 lira olabilir o kadsr bişi yok ki :s bi vites pedalı bi de göstergenin oradaki grenaj

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Ben de bildigimden degil cok fazla ama yedek parcalarina bakiyorum spormotodan ve isine iscilik girince fiyatlar sacmlayabiliyor. Ben en ucugunu soyledim umarim daha az cikar masraf.

Teşekkürler hocam halledeyim inşallah birleşir oturur sohbet eder tartışırız sevinirim bu durumdan

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    fikir edinebilmek icin; 690'nin fren pedali 80 küsür euro..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)