Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Malesef Köpeğe Çarptık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    benimde basıma geldı senı cok ıyı anlıyorum carptıktan sonra bende dusmustum kopek te olmustu gecmıs olsun bunu yasamayanlar o pıskolojıyı alnlamaz bosver

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hayvanı hastaneye götürmeyi hiçmi düşünmediniz be

Motosikleti
    Derbi ETX
    Alıntı skazerb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayvanı hastaneye götürmeyi hiçmi düşünmediniz be
    geçmiş konuyu güncellemişsin, görmesem daha iyi olurmuş konuyu. aklıma üzücü bir anım geldi.

yazın yavru bir sokak kopegi gordum apartmanda indim sevdim, uyudu köpek, çıktım apartmandan izledim.
    gece yarısı oluyor bu dediklerim, köpek uyandı dayanamadım su ile süt vermeye yine indim, içti suyu sütü, sevdirdi kendini.
    yeter bu kadar deyip, kalkıp apartmana yöneldim bahçenin içine girdim köpek yolda beni arıyor, bende arkasından bakıyorum.
    25 30 metre ilerde kavsak ve 10 metre karşısında 2 kişi duruyor. köpek havladı bir iki defa o 2 kişiye doğru koşuyor, ben sandı heralde.
    köpek sağ kaldırımda, kavşağın sol karşı şeridin de araba belirdi, köpek durdu araba geçecek diye, otomobilde yavaşlayıp sag sol kontrol etti sanırım.
    köpek karşıya geçmeye çalışırken, arabanın altında kaldı, aracın 2 sağ tekeride yavru köpeğin üzerinden geçti. :( çok net şekilde gördüm olanları araç durmadı bile o 2 kişi bağırdı, ben koştum gittim köpeğin yanına, köpek bir defa tekerlerin altında yuvarlandı çok net görmüştüm :(
    tüm bunlar 2 dk içinde oldu ben apartman bahçesine girdikten sonra.
    olduğu yerde can çekişip ölmüştü, kaldırıp çöpün yanına koydum. hayatın ne kadar değersiz olduğu hissetim. yapabilecek birşeyimde yoktu.
    çok üzülmüştüm su verdim süt verdim, vermesem yaşardı diye kafama taktım. gecenin 4ünde camiye gittim hocaya sormaya, yaşlı bir dede vardı.
    Allah verdi Allah aldı, senin bizim ne haddimize, sen su ve süt vererek iyilik yapmışsın ama onunda vadesi o kadarmış, demişti.

Allah cümlemizi korusun, yalnız o köpeğinde canı var be, ne orama ne burama bir şey oldu diyemiyor.

Alo itfaiye 110
    abeciMotoru, dreamkiller ve rambomert bunu beğendiler.

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne hayvanı ya , otomobil sahibiyim, kendimi ve diğer sürücüleri tehlikeye atmaktansa köpeğin üstünden geçmeyi tercih ederdim bende. Geçmiş olsun
    abeciMotoru bunu beğendi.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Eğer yoldan arkadaşın dediği gibi vızır vızır arabalar geçiyorsa yaralı köpeği ordan almak zor olurdu bide orta şeritteyse arabaları durdurmak çok zor.Burda ki hata köpeği görünce yavaşlamamak olmuş arkadaş tecrübesizdi sanırım herkes hata yapabilir.Köpeğe yazık olmuş.
    Bide arkadaşın başına böyle bir şey ilk kez gelmiş sanırım ne yapacağını bilememiş burdan yazmak kolay ama ilk defa bir canlıya çarpınca çok büyük şoka giriyorsunuz.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Duyarl olmak lazm can candr ağzı dili olmayan varlklar.ins ileriye dönük bir ders olur. Konu up up up!!!

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Yalnız ehliyetini falan elinden almazlar, en fazla 52/1-b'den 77 tl para cezası yerdin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Neyse ki adalet böyle düz mantığa göre çalışmıyor.
    Adalet çalışıyor mu ki bu ülkede?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

Konu ile alakalı size geçmiş olsun.. Arkadaşlar kendilerinde yorumlarını yapmışlar zaten.. Umuyorum ki o zavallının da ciddi bir problemi yoktur..

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Şimdi ben bu konuyu hortlatmadan durumıyacağım , o yuzden kimse kusura bakmasın.Olayı yaşayan arkadaşa çok geçmiş olsun.Ben 2009 yılında tatlı bir köpek yüzünden 3 ay sakat kaldım.Nedeni , sessiz bir caddeden 70-80 km hızla ilerlerken önüme , 50 m. Kala bir köpeğin çıktığını gördüm.Bende aniden carpmamak icin gidonu sağa yaptırdım ve ayağım motorun altinda kaldı ve kırildı.Köpegede hic bisey olmadı. Motosiklette sağ Kısım tamamen yok oldu.Saģ ayağımı , motosikletimi ve sağlığımı tamamen kaybettim sanmıştım ama o köpege çarmadığım için çok mutluydum, huzurluydum.Babam ve annemin mesajları hastanede beni çok duygulandırmıştı.inanmıcaksıniz ama Bölge karakoldaki komiser hastaneye gelip geçmiş olsuna gelmişti .Simdi burdaki mesajlarım bir sokak köpeğide olsa Bu olanlara değerdi kardeşim. Taklit yapmanın bi anlamı yok!

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)