Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bugun de bir range rover tacizine ugradim

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    3 gun onceki konumda bana araba carptigini yazmistim, bu aksamda eve donerken son model bir range roverin tacizine ugradim.

Arabayla eve donuyordum, aksam 19.30 civari, yer gayrettepe emniyet mudurlugu civari, range bir kere sellektor yapti, anlamsiz geldi bana, 5 dk sonra yine yapti, adamin aracinin isiklari yuksek direk aydinlatiyor aracimin icini, bende elimi kaldirdim ne var gibi aracimin icinde, ben sola dondum, adam saga dondu ama durup bir hisimla tam florans nightingale onunde aracini onume kirdi, bir hisimla cikti, bana bagiriyor, yavas gidiyormusum, herkesi onume almisim, yol veriyormusum, mahalle arasindayiz dedim Allah'tan kork dedim, bagiriyor, ben bir araca bakiyorum bir adama bakiyorum, olmuyor, bu arac bu adamin olamaz diyorum, bu herif ya otoparkci ya da mafya, mafya ise arabada kesin tabanca tufek vardir, cikarsam itisme sonucu kavga cikacak, illaki arabaya geri donup intikam icin silah cikaracak, cikmadim aractan, camdan konusuyorum, adam disarida, eli kolu oynuyor, hesap soruyor sanki, bende karsilik veriyorum, altta mi kalicam, okuz bana insanligi mi ogretecek, neyse aksam aksam haydi evine git dedim gitti, bana vursa mecburen bende saldiracaktim, sonra zenginse ugras dur...

Ben artik bu aralar disariya cikmaya korkar oldum, kurban bagisini da intrrnetten yapmama ne hikmetse talihsizlikler devam ediyor

Genclere ders olsun diye buraya yaziyorum, eger sinirli degilseniz cikmayin, birakin yoluna gitsin, o adam illa ki belasini bulur, benim de kafam bozuk olsa kimsin lan sen diye ciksam vukuat....

Benim onumdeki araclarla bir aractan az mesafe vardi, yol vermeme kizmis hayvan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Geçmiş olsun. Bu aralar bir şey oldu istanbul trafiğine ama allah hayra çıkarsın.
    Ben motora binmeye korkar oldum. Didişmekten sıkıldım.
    polo34 bunu beğendi.

Arda1414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Hummer 500 Long, (motosiklet yakında)
    Gecmis olsun abicim ben site icinde kullanmama ragmen sacma sapan hareketler yapiyolar park etmistim parktan cikarken benim atvyi gormemis az kalsin geciriyodu atvye bide sonra bana atv buraya park edilirmi diyo altina jip alinca heryer kendinin zannediyo bazilari
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Adam ya kus beyinli ya cok zengin, koskaca luks hastanenin onunde araci ile yol kesiyor, iniyor, gidip diger aractakine bagiriyor, eskiyalik yapiyor, kameraya ciktiginin farkinda degil, insan tirsiyor, orada ciktik adami ufaladik diyelim, kamera kayitlari ne olacak, adam zenginse geri de beni taciz etti, kufretti diyecek, ona buna para yedirecek, haksiz cikaracak, ugras dur iste, bu kadar saldirganini ilk defa gordum, cok enteresan bir deneyimdi...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    İstanbul da artık araç sürmek akılkarı değil ne yazık ki.

Artan nüfus yaşam zorlukları zart zurt derken herşey insanların üzerine daha da çok geliyor.

Haliyle bu da trafik ıvır zıvıra yansıyor.

Ha öyle artis artis davranmasını gerektirmez.

Fakat İstanbul İstanbul'luktan çıktı.

Elimde olsa İstanbul'u terkedip İzmir taraflarına yerleşmek istiyorum.

Geçen yazdı galiba gittim oraya yok böyle bir yer.

Urla-Buca-Çeşme hasta kaldım her birine.

Umarım devlet amcalar hiç sanmıyorum ya İstanbul haricinde başka yerlere yatırım yaparak İstanbul'u boşaltmayı akıl ederler.

Yoksa halimiz duman.
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Benim esim su an bodrum'da, kayin peder kaynana emekliler, 9 ay bodrum, 3 ay ankaradalar, dediginiz gibi guney, herkes cok sakin, kimse kimseye karismiyor, herkes birbirine saygili yol veriyor...

Bana musallat olan dangalak diyor ki one cok araba aldin, ne demek bu? Dort yol agzina gelince yavaslarsin, kavsaga senden once girmisse yol verirsin, mahalle arasinda gidis gelis ara ara tek serit gidiyoruz, giciklikta yapmadim, durabilecegim hizla gidiyorum, onumde araclarda oluyor, mesafe birakmiyorum ama herif dolmus bir yerde, affetmedi iste, Allahtan kork yola bak diyince neden el kol hareketi yapiyorsun dedi, ne var dedim rahatsiz ediyorsun ki elimi kaldirdim dedim, giderken yine geldi cama, hadi evine git dedim, ben bu herif bana camdan vuracak diye dusunuyordum, cami kapasam yumruk atip kesin kirardi, cevap verince sasirdi biraz, ciksam zaten kafalarimiz yakinlasacak itisecektik, orada ilk yumrugu atacakti, etraftan yetismeseler ben klasik gures figuru ile adami altima alacaktim, sonra polis zaten yanibasimizda, goruntuler izlenecek, geceyi nezarette adamla beraber...

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    belki silecekler ama,
    sktirsin pezevengin oğlu. Kafamı bile takmam.
    polo34 bunu beğendi.

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılıyorum. Artık hangi aracın içinde kim var ve neler var bilemiyorsun. Eğer bu konularda kendini geliştirmişsen, insansan eğer boşverin gitsin. Ne küfür ne de hareket sizleri kızdırmasın. Sonuçları çok kötü olabilir. Dediğin gibi allahından bulsun o tarz insanlar. Ayrıca Kadın şöför gören delikanlı erkekler olmaz olsun. Kullanan kadın ise en pısırık herif bile hakaret ve küfür etmekten utanmıyor bu ülkede. Haklı veya haksız olsun hiçbir kimsenin hiçbir kimseye küfür ve hakaret etme hakkı yoktur. Herkese kazasız kavgasız sakin ve huzurlu sürüşler. Biraz saygılı olmak herşeyi çözer.
    İmportant bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    böyle tırsak hareketler yakıştı mı hemşo
    vallaha da şakkadır billaha da şakkadır ha
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    adam bana küfür etmedi, hakaret de etmedi, öyle bir şey olsa zaten araçtan çıkardım, benden hesap sormaya çalıştı, önüme neden araç almışım, mahalle arasında neden yavaş gidiyormuşum onu soruyordu...

ünlü gayrettepe florance nightingale hastanesi önünde, yine ünlü Gayrettepe eminiyet müdürlüğüne 2 dk yürüme mesafesinde, her yerin kameralarla dolu olduğu bir yerde adam önüme lüks aracıyla direksiyon kırıp araçtan inip magandalık yapıyor, ya beline silahı alıp inmişse, ya aracında silah varsa, neredeyse sıfır range Rover süren bir maganda ne olur, ya mafya olur, ya otoparkçı olur, silah olayı olmasa da orada herifle kapıştık diyelim, herifte para çoksa karakolda yine beni suçlu çıkarırlar diye düşündüm, ayrıca akşam akşam sinirli de değildim, hiç keyfim kaçsın istemedim

Motosikleti
    xt 600
    vay efendim ya silahı varmışsa
    yok efendim ya pıçak takarmışsa
    bana öyle atar yapacak adamın aklını oyar içine bade koyarım
    bırak yaaa
    polo34 bunu beğendi.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bu hafta bu forumda yazılan kim bilir kaçıncı hanzoluk olayı bu, yeter ya bu ülkenin bu insanlarının bu tavırlarından bıktım artık, dışarı çıkıp gezmeye korkar olduk yani !!! afedersiniz ama barbar Türkler diyorlar ya bazen düşünmüyor değilim, ya siz?
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Sakin ol sampiyon, kendini ivan dragoya sakla aci yok, aci yokkk

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay efendim ya silahı varmışsa
    yok efendim ya pıçak takarmışsa
    bana öyle atar yapacak adamın aklını oyar içine bade koyarım
    bırak yaaa

Motosikleti
    xt 600
    gaza gelmeyerek testi geçtin selim

bi sonraki level olarak yunanistan vizesi kazandın
    polo34 bunu beğendi.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun polo34 . ölümden dönmüşsün resmen .
    hem range hem tipi kayık .
    şaka değil gerçek diyorum . Burası Türkiye
    polo34 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun dün bana bir tane doğan marka araba çarpıyordu öküz kırmızı ışıkta 2 tane bekleyen araba bu akıllı da diğer şerite çıkıp gidicek fren yaptı ben de hızlandım kıl payı vurmadı neyse arkada akrabam vardı dur dedi bana karşıdaki doğan el kol hareketi falan yaptı dursa orada adamın ağzı burnu dağılcak ama durur mu öküz kaçtı
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    xt 600
    bi bmw jipçi yıllar önce "seni boğdurturum, ölünü bulamazlar" demişti, hala rüyalarıma girer
    polo34 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o *bneler bir kez olsa da topuklamasalar şöyle güzelinden kaskla kafa atsam
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bmw jipçi yıllar önce "seni boğdurturum, ölünü bulamazlar" demişti, hala rüyalarıma girer
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Emniyetin yaninda olay gerceklestigi icin sivil polis de olabilirdi, sonra al basina belayi, polisin o aracta ne isi olur, belki kacak bir araci goturuyordu, belki mittendi, belki birinin korumasiydi, yonu emniyet girisi tarafinaydi, annemler o tarafta oturdugu icin o bolgeyi iyi biliyorum, cevrede kimin girdigi ciktigi belli olmayan luks otellerde var, beladan o an uzak kalmayi bu dediklerimin tamamini aklimdan gecirerek tercih ettim, en azindan ilk yumrugu atan, saldiran olmayi tercih etmedim.

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    eskiden emniyet mensubuydum, genç yaşta bırakmak zorunda kaldım , motorla sivil şekilde yokuş aşağı inerken bi de tek yön yokuşun ortasındayım karşıdan bmn x5 le hanzonun biri geldi yol da park sebebiyle kaçacak yerde yok, e motorda geri vitesde yok, eleman çıktı aracından bana geri git dedi, kardeşim tek yön burası falan dedim, hem nası çıkıcam geri geri dedim bana ne lan dedi küfür kıyamet bende ayağa aldım motoru sen kime küfür ettin dedim adam aracına döndü geri geldiğinde elinde silahı vardı üstümde de silah yok bacaklarımın arasına doğru sıktı pardon abi dedim fena korkmuştum sonra motoru olduğu yerde çevirdim yukarı doğru baya hızlı şekilde çıktım. adam indiriyodu bizi sonrası daha üzücü plaka belli arabayı bulduk adres var ama adam ortada yok tam 6 ay kaçtı 6 ay, daha bana istanbulda araç kullanmaktan bahsediyosunuz .
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)