Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bugun de bir range rover tacizine ugradim

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Adam bulundu mu bari?

Gayet yerinde cuk diye oturan bir tecrubenizi aktardiniz, tesekkurler, demek ki benim gibiler ruya aleminde yasamiyorlar, kafada bir suru seyi kurupkorkaklik yapmis sayilmiyorlar, arkadaslara ornek olalim diye hikayemi burada paylasmistim, sizin ki ile filmin sonu gorundu, istanbul burasi diger yerlere benzemiyor, 15-20 milyon nufus var, hirlisi hirsizi ugursuzu cesit cesit, hepsi de ne yazik ki para icin buradalar, devlet yatirimlari buraya yaparsa tasi topragi altin diye .... gerisi malumunuz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Bir kere de boyle alinti yapayim da gorunsun, kaybolmasin

Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden emniyet mensubuydum, genç yaşta bırakmak zorunda kaldım , motorla sivil şekilde yokuş aşağı inerken bi de tek yön yokuşun ortasındayım karşıdan bmn x5 le hanzonun biri geldi yol da park sebebiyle kaçacak yerde yok, e motorda geri vitesde yok, eleman çıktı aracından bana geri git dedi, kardeşim tek yön burası falan dedim, hem nası çıkıcam geri geri dedim bana ne lan dedi küfür kıyamet bende ayağa aldım motoru sen kime küfür ettin dedim adam aracına döndü geri geldiğinde elinde silahı vardı üstümde de silah yok bacaklarımın arasına doğru sıktı pardon abi dedim fena korkmuştum sonra motoru olduğu yerde çevirdim yukarı doğru baya hızlı şekilde çıktım. adam indiriyodu bizi sonrası daha üzücü plaka belli arabayı bulduk adres var ama adam ortada yok tam 6 ay kaçtı 6 ay, daha bana istanbulda araç kullanmaktan bahsediyosunuz .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o *bneler bir kez olsa da topuklamasalar şöyle güzelinden kaskla kafa atsam
    ya seni dövebilecek biriyse?
    çok müthiş bir dövüşçü müsün?
    polo34 bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Kavga dovus eski de kaldi, silahli cok vatandas var, herkes kim vurduya gitmeyeyim diye bir tane aliyor, boylece birbirlerini tetikliyorlar, kuru siki alsan gercegi ile karsilasirsan gerisi malum en iyisi hic bulasmamak...

Gecen gun cuma namazi cikisinda bir vatandas tv nin sesini neden cok actin diye bir adama cikismis, tv izleyen kisi o adami ve yanindakini evinin balkonundan vurup oldurmus, sonra sarhostum demis, iyi mi? Bahcesine giren erkek esegi vuran da vardi, dusununce cok var aslinda...

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam bulundu mu bari?

Gayet yerinde cuk diye oturan bir tecrubenizi aktardiniz, tesekkurler, demek ki benim gibiler ruya aleminde yasamiyorlar, kafada bir suru seyi kurupkorkaklik yapmis sayilmiyorlar, arkadaslara ornek olalim diye hikayemi burada paylasmistim, sizin ki ile filmin sonu gorundu, istanbul burasi diger yerlere benzemiyor, 15-20 milyon nufus var, hirlisi hirsizi ugursuzu cesit cesit, hepsi de ne yazik ki para icin buradalar, devlet yatirimlari buraya yaparsa tasi topragi altin diye .... gerisi malumunuz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Bir kere de boyle alinti yapayim da gorunsun, kaybolmasin
    Tabi adam bulundu sorgusuna ben giremedim ama şark hizmetindeydim ufak tefek cezalarla yırttığı konusunda duyumlar aldım takipçisi de olamadığım için yanına kaldı yani ...
    polo34 bunu beğendi.

MaNgAi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Bu aralar bir şey oldu istanbul trafiğine ama allah hayra çıkarsın.
    Ben motora binmeye korkar oldum. Didişmekten sıkıldım.
    Hiç sormayın ya, Geçenlerde ben orta şeritte giderken, sağ şeritte park halinde olan taksicinin biranda orta şerite geçmeye çalışmasına mı yanayım yoksa sol şeritten gelen arabanın bana taksici yüzünden çarpmasına milim kalmasına mı yanayım anlamadım Taksici abimizin verdiği cevaplar daha bi komik. Işıklara geldik ve durduk ben taksici abiye sordum +Canımızı mı almaya çalışıyorsun abi derdin ne? 2 tane gencin hayatı senin yüzünden yansa hoşuna mı gidecek? verdiği cevap şu "-Ben seni görmedim, sen nasıl çıktın ya vallahi görmedim hem bak bişeyde olmadı zaten dikkatli olun gençler" )
    polo34 bunu beğendi.
    Ama galiba, bütün bu olanlara dayanamam, ama hazırım
    Sen giderken adımlarını sayarım
    Heyhat ! Ne yazık seni yanlış tanıdım sanırım.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erkek kardeşimin eski sevgilisi adli psikolog mu ne diyolar böyle adli olaylara karışıp işte psikoloğa rehabilite edilmesi gerekn tipler vs ilgilenen psikolog.
    yolda yürümeye korkuyorum diyordu . okadar çok psikopat varmış ki piyasada bizim haberimiz yok . hergün dışarda illa birine rastlıyorum diyordu .

Şunu da gördüm ama gözlerimle .
    bir taksici Laz Uşağı ( Trabzonlu tipi vardı Severim la laz uşaklarinu yaw yanlış anlaşılmasın ) ,biraz eski bir land rover jipli bir artiz . yaşı da 45 civarı .Olayın başını ben göremedim, neden oldu , kim suçlu kim haklı kim haksız bilmiyorum .
    Ben sokağa girdiğimde Taksi durdu yolun ortasında şöför indi, jipli de indi ama jip te başka adam yok taksici uyanık önce jipe baktı başka var mı yok .
    adam da grand tuvalet hayret nesine güvendiyse . yaklaştı laz uşağı direk kombo iki düz bir kroşe bi patlattı adamın dudak burun patladı . ama hiçbir kelime konuşma yok ha film gibi . sonra bindi taksisine gitti . 3 sene oluyo bu olay olalı .

heee sonra plaka alındı mı ne oldu ne bitti bilmiyorum :D . ben uzaktan gördüm olayı plaka göremedim şahit değilm
    jipli adam kan revan "ama ayıp yaaaa" diyordu en son

Böylesini de gördüm yaneeeee
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)