Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

iş kazası geçirdim..parmağım artık daha kısa.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    çok geçmiş olsun Alaah eşine dostuna sana başka dert vermesin
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Geçmiş olsun kardeşim acil şifalar

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok geçmiş olsun
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Allah korumuş.
    Alıntı PEHLİVAN94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coook gecmis olsun Allah beterinden saklasin..
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun Alaah eşine dostuna sana başka dert vermesin
    Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim acil şifalar
    heipnize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar..Allah razı olsun...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Üzüldüm abi. Allah beterinden korusun; çabucak iyileşirsin inşaallah.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    gecmiş olsun samet kardeşim çok üzüldüm inanaki inşallah tez zamanda iyileşirsin eminim çevrendeki dostlarımız moralini bozmaman işçin ne gerekirse yapıyorlardır eminki
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun dayımında işaret parmağı tırnak altından koptu gece olduğu için doktor gelmedi dikemdiler şimdi tırnak çıkıyor boşluğa inşallah iyi bir doktorunuz vardır bizimki gibi sıkıntıya sokmaz sizi çok geçmiş olsun

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Samet abi, hiç tadım yoktu iyice kaçtı şimdi başına geleni okuyunca, ne desek ne yapsak içinde bulunduğun psikolojiyi anlamak imkansız.
    geçmiş olsun, beterinden saklasın.
    çok üzüldüm, çabuk atlatırsın inşallah.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Dur senin içini rahatlatayım o zaman.3 sene evvel dükkan kapısının camının üzerine düştüm.sağ kol pazu bölgesine 15 cm derinliğinde cam girdi.şaka değil ameliyat raporunu okudum tam 15 cm.nasıl olur derseniz kolum haddinden fazla genişti(kas olarak) ve 9 saat ameliyatım sürdü.atardamar,sinir vs vs hepsi kesilmiş.bacağımdan damar ve sinir almışlar.neyse 1 hafta hastanede kaldıktan sonra evee geçtik.evde 2 hafta geçti 3 hafta geçti yok diyorum bi eksiklik var.hissizliği doktorlar söylemişti,hareket kısıtlaması olacağınıda söylemişti sağ üç parmakta %90 his kaybı varmış.onları biliyorum.sonra bi baktım ki sol kolum baya bi şişkin ama sağ kolum fıs,bitik.ne birşey kaldıra biliyorum ne bişey tutabiliyorum.his olmadığı için parmaklarda işlev yok.ama herşeyi geçtim en çok canımı sıkan kolumun aşırı incelmesi oldu.neyse yıllar geçti b ehliyet alacam.herşeyi geçtim sınav,direksiyon vs. geldik emniyette parmak izine.sol parmaklar tamam,sağ parmaklara geldi sıra oda ne parmak izi çıkmıyor.parmaklarda incelmiş.adam bastırıyorda bastırıyor yeter dedim kıracan parmakları.niye çıkmıyo dedi bende saf gibi anlattım olmaz dedi sen b sınıf ehliyet değil özürlü ehliyeti alacan.neyse uğraş didin b ehliyeti almıştım.Ben atlatamadım daha o psikolojiyi.hala kısa tsort giyemem yazın sıcağında uzun kollu gömlekle gezerim.Şuan beni hayata bağlayan tek şey bigün motor alma hayali.şuan boks vs yapıyorum.sol kolum kadar olmasada kullanıyorum.ince işleri yapamıyorum.ayakkabı bağlama,gömlek ilikleme,tesbih çekme vs vs. ama Allaha çok şükür eğer o kodumun camı 1 cm daha girseymiş orda ana sinir bilmemneyi varmış ona zarar verirmiş ve kolum yanda süs gibi kalırmış.bunada şükür.isyan etme herşey Allahtan beterin beteri var.uzun yazdım kusura bakmayın duygularım depreşti

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzüldüm abi. Allah beterinden korusun; çabucak iyileşirsin inşaallah.
    Teşekkür ederim..sağolun..
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun samet kardeşim çok üzüldüm inanaki inşallah tez zamanda iyileşirsin eminim çevrendeki dostlarımız moralini bozmaman işçin ne gerekirse yapıyorlardır eminki
    çevremdeki motorculardan bahsediyorsan eğer,henüz kimsenin haberi yok sanırım...
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun dayımında işaret parmağı tırnak altından koptu gece olduğu için doktor gelmedi dikemdiler şimdi tırnak çıkıyor boşluğa inşallah iyi bir doktorunuz vardır bizimki gibi sıkıntıya sokmaz sizi çok geçmiş olsun
    benimkide dikilemedi...görelim mevlam neyler ,neylerse güzel eyler...
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet abi, hiç tadım yoktu iyice kaçtı şimdi başına geleni okuyunca, ne desek ne yapsak içinde bulunduğun psikolojiyi anlamak imkansız.
    geçmiş olsun, beterinden saklasın.
    çok üzüldüm, çabuk atlatırsın inşallah.
    Sağolasın Oğuz..gece uyuyabilmek yani uykuya başlayabilmek zor oluyor..birde eli hareket ettirmeden bi yere vurmadan uyuyabilmek..
    Eksik olma...Allah kimseye vermesin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur senin içini rahatlatayım o zaman.3 sene evvel dükkan kapısının camının üzerine düştüm.sağ kol pazu bölgesine 15 cm derinliğinde cam girdi.şaka değil ameliyat raporunu okudum tam 15 cm.nasıl olur derseniz kolum haddinden fazla genişti(kas olarak) ve 9 saat ameliyatım sürdü.atardamar,sinir vs vs hepsi kesilmiş.bacağımdan damar ve sinir almışlar.neyse 1 hafta hastanede kaldıktan sonra evee geçtik.evde 2 hafta geçti 3 hafta geçti yok diyorum bi eksiklik var.hissizliği doktorlar söylemişti,hareket kısıtlaması olacağınıda söylemişti sağ üç parmakta %90 his kaybı varmış.onları biliyorum.sonra bi baktım ki sol kolum baya bi şişkin ama sağ kolum fıs,bitik.ne birşey kaldıra biliyorum ne bişey tutabiliyorum.his olmadığı için parmaklarda işlev yok.ama herşeyi geçtim en çok canımı sıkan kolumun aşırı incelmesi oldu.neyse yıllar geçti b ehliyet alacam.herşeyi geçtim sınav,direksiyon vs. geldik emniyette parmak izine.sol parmaklar tamam,sağ parmaklara geldi sıra oda ne parmak izi çıkmıyor.parmaklarda incelmiş.adam bastırıyorda bastırıyor yeter dedim kıracan parmakları.niye çıkmıyo dedi bende saf gibi anlattım olmaz dedi sen b sınıf ehliyet değil özürlü ehliyeti alacan.neyse uğraş didin b ehliyeti almıştım.Ben atlatamadım daha o psikolojiyi.hala kısa tsort giyemem yazın sıcağında uzun kollu gömlekle gezerim.Şuan beni hayata bağlayan tek şey bigün motor alma hayali.şuan boks vs yapıyorum.sol kolum kadar olmasada kullanıyorum.ince işleri yapamıyorum.ayakkabı bağlama,gömlek ilikleme,tesbih çekme vs vs. ama Allaha çok şükür eğer o kodumun camı 1 cm daha girseymiş orda ana sinir bilmemneyi varmış ona zarar verirmiş ve kolum yanda süs gibi kalırmış.bunada şükür.isyan etme herşey Allahtan beterin beteri var.uzun yazdım kusura bakmayın duygularım depreşti

Hayır kesinlikle isyan etmem..
    tek düşüncem daha beterinden kurtulmuş olmak..ve bu kadar bir hasarla kimbilir belkide çook daha büyük bir beladan sıyrılmış olma ihtimali...
    sana da geçmiş olsun bu arada..herşeyde bi hayır vardır...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    büyük geçmiş olsun umarım en kısa sürede toparlarsınız, tanrı beterinden saklasın..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Gecmis olsun Allah beterinden saklasin..
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Çok geçmiş olsun. DAha kötüsüde olabilirdi bunada şükür. Hiç bunlatma kendini zamanla alışırsın eksikliğini bile yaşamazsın inşallah.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ustad buyuk gecmis olsun.. Cenabi hak beterinden korusun..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok geçmiş olsun, tek tesellisi daha kötü bir sonuç olmaması, inşallah en kısa zamanda iyileşir.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ah yaaaa...
    Rabbim şahit içim nasıl acıdı.
    vallahi bir haftadır sürekli aklıma galip duruyosun ve kaç kez rüyama girdin.
    Rabbim önce ailene ve sonra da bize bağışlamış seni.
    çok üzüldüm samet'im kardeşim...
    of yaaaaa...

müsait olduğunu bilsem seni şu an arardım ama hayli geç olmuş. ev ahalisini rahatsız etmek istemem.
    işyan etmeyeceğinden emin olduklarımdansın.
    ama imkan olursa şükür için de bir şeyler yap bence.

senin için yapabileceğim bir şey var mı?
    mutlaka haberim olsun kardeşim. 7/24 her daim...
    Samet Ağır bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekrardan geçmiş olsun arkadaşım. Allah beterinden korusun.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Cok gecmis olsun abi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. başa gelen çekilir. benzeri çok küçükken benim de başıma gelmişti. sol el baş parmağım bahçe kapısına sıkışmıştı. şu anda sol el baş parmağım, sağdakinden yaklaşık 1 cm daha kısa ve tırnağı da hafif bombeli. insan bir süre sonra benimsiyor. fazla kafaya takmaya gerek yok. sağ ele zarar gelmesin yeter acil şifalar diliyorum.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Çook geçmiş olsun,

Allah beterinden esirgesin inş,
    aslında bunada şükretmek gerek,
    malum tek o parmakla kalmaa bilirdin,

tekrar geçmiş olsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    çok geçmiş olsun. benzer pnömatik bir pres de benim orta parmagimin ucunu almisti. cilt deformasyonu ve tirnak kaybi ile neticelendi. daha acisi ise isveren agir sanayide sigortasiz calistirirmis. onu ogrendim. batti gitti sonra. Allahim beterlerinden korusun, sevenleriniz ve sevdiklerinize bagislasin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)