Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Yaşlı Adama Çarptı: 1 Ölü, 3 Yaralı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Adıyaman'da, motosikletin yaşlı bir vatandaşa çarpması sonucu meydana gelen kazada; 1 kişi öldü, 3 kişi de ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Adıyaman istikametinden Malatya istikametine gitmekte olan M.Ş.Ö. (17) idaresindeki 02 HS 732 plakalı motosiklet, Örenli Mahallesi Pirin Köprüsü yakınlarında, yol kenarında ağaç kesmekte olan 77 yaşındaki Mehmet Çil'e çarptı. Meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü M.Ş.Ö. (17) ile motosiklette bulunan A.G. (17), A.F.T. (17) ve Mehmet Çil ağır yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar, ambulansla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan Mehmet Çil, yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybederken,diğer yaralıların ise sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: http://www.haberler.com/motosiklet-yasli-adama-carpti-1-olu-3-yarali-4374754-haberi/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denetimsizlik oldukça bu tür kazalara çok rastlanacaktır.
    Şimdiye kadar polis gördüğü ilk anda çevirip;
    3 kişi binerek trafiği tehlikeye attığından,
    motosikletin istiap haddini aştığından,
    (muhtemelen) ehliyetsizlikten ve
    (muhtemelen) kasksızlıktan
    ayrı ayrı cezalar kesip evine gönderseydi, bir insanın canına mal olmayacaktı.
    Yazık, mekanı cennet olsun.
    antilop_skul ve acayüp bunu beğendiler.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Farkediyormusunuz bilmiyorum ama şu ölümlü ve sakat kalmalı motor kazalarının sürücüleri çoğunlukla 17-18 yaşındaki
    gençler.
    Ölenlere rahmet dileyelim.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    hem 17 yaşlarında hem 3 kişi bir motorda
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    belki 3 kişi deyildirler,2 kişi, motor adama carpıp ordan baska birine vurmus olamazmı ?

Birazda düzgün düşünün.Siz hiçmi 3 kişi binmediniz. ?Hiçmi arabanın yolcusu 5 kişi iken 7-8 kişi binmediniz.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dikkatli okumamışınız 1 kişi ağaç keserken motorla gelen 2 kişi carpıyor

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki 3 kişi deyildirler,2 kişi, motor adama carpıp ordan baska birine vurmus olamazmı ?

Birazda düzgün düşünün.Siz hiçmi 3 kişi binmediniz. ?Hiçmi arabanın yolcusu 5 kişi iken 7-8 kişi binmediniz.
    Allah aşkına yapmayın. Sonra okumayıdamı bilmiyorsunuz deyince hemen bi tripler bi tepkiler.
    Ben hiç 3 kişi binmedim binenide hiç görmedim. ARabayada hiç 5 kişiden fazla binmedim. Hatta 5 bile olduğunu hatırlamıyorum.
    Bırakın yaptığınız hataları siz hiç yapmadınızmı gömedinizmi gibi laf salatasıyla mazur gösterme çabasını.
    Boş işler bunlar.
    Bumu senin düzgün düşünme şeklin ?
    Biri kalkar kaldırımda gidilmez diyene Allah size akıl vermiyormu der , biri düzgün düşünün der.
    Yani herkes salak bi sizmi akıllısınız. Anlamak mümkün değil.

Bu insan kitlesi ile bu memleketi düzeltmek namümkün.

kazada motosiklet sürücüsü M.Ş.Ö. (17) ile motosiklette bulunan A.G. (17), A.F.T. (17)

Ölene Allahtan ramhet , yaralılara acil şifalar diliyorum. Hepsine geçmiş olsun.

Not: Şeytan icadı bu.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Tek akıldan düşünüyorsunuz bi yere gidiceniz. binmeniz lazım ne diceksin aractaki 5-6 kişiye sen binme yürü bindirmemmi.

Veya motorla 2 kişi giderken,Arkadasını gördün acil işi var ve yetismesi lazım.Gel atayım demicekmisin.

Bunlarında bu olay bu MT ye ne olmus her konuya bir saldırma bi düşünün ne olmus nasıl olabilmiş diye.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    cawa
    Tek akıldan düşünüyorsunuz bi yere gidiceniz. binmeniz lazım ne diceksin aractaki 5-6 kişiye sen binme yürü bindirmemmi.

Veya motorla 2 kişi giderken,Arkadasını gördün acil işi var ve yetismesi lazım.Gel atayım demicekmisin.

Bunlarında bu olay bu MT ye ne olmus her konuya bir saldırma bi düşünün ne olmus nasıl olabilmiş diye.
    Eee adam öldü ne yapıcak şimdi . Acelesi olan arkadaş adamı yenisiylemi değişicek. Acil işi varsa banamı güvenerek çıkmış yola. Yada arkandaki acelesi olmayan diğer adamı indir. Motora 3 kişi binmek nedir ya. Bunun mantığımı olur. SAçmalıyorsun bari diretme. Bu nasıl bir mantığa bürümeye çalışma azmidir. Bu azmi doğruyu yapma yolunda kullanmanı beklerdim.
    Aylardırda forumda aktifsin. ....

Motosikleti
    mantıklı dusunme olarak düşünmek lazım..

öleni kimse geri getiremez ama tek kişide yapmıs olabilirdi kazayı.herkez kendine yapar..

neyse kalp kırılmasın kapatalım,konuyu benim fikrim bu yönde.

Motosikleti
    cawa
    Bana neyse artık. Herkesin kendi hayatı. Ama motora 3 kişi binen arabaya 8 kişi binen bir salak gelip banada çarpmasın diye dua etmekten başka yapıcak birşey yok. Her işimiz şansa ve duaya kalmış zaten.
    Bir süre forumda hiçbir konuya yazmamaya karar verdim. Körler sağırlar birbirini ağırlar ortamına döndü.

Ha birgün güzel güneşli bir havada motorunla tek başına baharın tadını çıkararak giderken arabaya 8 kişi bindiği için virajı alamayan yada freni tutmayan birisi sana çarparsa hiç şaşırma. Nedeni öyle gerektiğindendir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denetimsizlik oldukça bu tür kazalara çok rastlanacaktır.
    Şimdiye kadar polis gördüğü ilk anda çevirip;
    3 kişi binerek trafiği tehlikeye attığından,
    motosikletin istiap haddini aştığından,
    (muhtemelen) ehliyetsizlikten ve
    (muhtemelen) kasksızlıktan
    ayrı ayrı cezalar kesip evine gönderseydi, bir insanın canına mal olmayacaktı.
    Yazık, mekanı cennet olsun.
    Polis bunlara acıya acıya bu hale geldi memleketin trafiği. ARtis artis gezerler , aptal aptal kullanırlar , polis çevirince küçük emrah moduna geçerler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Böyle düşündüğün için ölüyor zaten o insanlar. Ayrıca değil 2 kişi giderken, tek başıma bile sürerken bir arkadaşımı gördüğümde ısrar bile etse almıyorum çünkü kasksız motora binemez.
    avcagatay bunu beğendi.

joeblack89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Leopard
    Motora 2 kişiden fazla binen birilerini görürseniz eğer ya hindistandasınızdır yada türkiyede

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    motora 3 kişi binmeyle arabaya 5-6-7 kişi binmek aynı değil . şoförun görüşünü ve kumanda erişimini engellemediği sürece riski fazla arttırmaz (ama arttırır yinede) . motora 3 ncü kişi demek riski 2 ye katlamak demek. biz çocukken komşunun 103 ü kaçırırdık 2 kişi bile devrilmediğimiz yer kalmazdı :D 3 olurduk motoru sürene büyük hayranlık duyardık hepimizden güçlü görürdük . nasıl ölmemişiz tuhaf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)