Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaza ve sigorta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF
    Merhabalar uzun suredir internetsizlik nedeniyle foruma girememekteydim kismet boyle bir olayaymis.

Herneyse sadete geleyim.Yaklasik 2-3 hafta once sehir icinde caddede ilerlerken onumdeki motosikletli seridin sagina dogru acildi.hafif hizlanarak sollayacaktim ki sinyal vermeden aynaya bakmadan iki seridi ayiran refujun arasindaki yaya gecidinden donmek icin hamle yapti daha dogrusu dondu.haliyle kacma olanagim olmadan vurdum.

Sukur (onda kask ta olmamasina ragmen) ikimizde yara almadan atlattik ancak motorumda fazlasiyla hasar olustu(tvs apache 150)

Gelelim can alici noktaya:karsi taraf suclu oldunu kabul etti ve bunu tutanakta da vurgulayarak belirtti detayli cizimleri yaptik vs.

Uzerinden 3 hafta gecti sigortadan haber yok bugun aradim alacagim en kotu haberin 1ay daha beklemem gerekecegini dusunmustum ki cok daha kotusu oldu.

Sigorta sirketi ya da her kim karari versiyse bu olayda beni suclu bulmus.neymis efendim bir araba geri geri gelirken bana vursa bile ben suclu cikabilirmisim.

Sizce bu durumda ne yapabilirim? Daha once basina boyle bir sy gelen oldu mu?

---------- Post added at 23:51 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

Muhattap bile bulamiyorum kendime.herkes baskasina yonlendiriyor.

Savciliktan itiraz yapabilirsin diyorlar ama onunda elbet masraflari olur ve en az 3-4 ay surer gibime geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF
    Gun icinde bir cevap gelirse beni cok rahatlatir

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    dostum öncelikle çok geçmiş olsun.
    senin olay biraz aracın araca arkadan vurması olayı değil. karşı sürücünün kontrolsüz ve sinyalsiz şerit değiştirmesi.Ya siz tutanağı tutarken yanlış bir terim kullandınız yada yanlış anlaşıldınız.
    tutanakta ani şerit değiştirip benim şeridime giren araca çarptım demek farklı yoksa benim şeridime giren araca arkadan çarptım demek farklı.
    Kaza raporunda tam olarak ne yazıyor? ve sigorta şirketin hangisi?
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    CRF
    Sagol ikimizinde axa. Adamin raporu ben donulmemesi gereken yerden donerken carpti kusurluyum. Herhangi bir yanlis anlasilma durumunda ne yapmaliyim

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    moto sohpete acın daha cok yorum alırsınız gecmiş olsun
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Çok geçmiş olsun. Tanıdık bir sigortacıya gidip yazdığınız raporu incelettirin hatanız varsa muhakkak söyleyecektir. Sanırım raporda bir sıkıntı var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)