Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Azrail Blöf Yapmaz... Bir genç daha tutkusuna kurban oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gördükten sonra frene bassada artık iş işten geçmişti zaten allah rahmet eylesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Neyse en azından başkasına zarar vermemiş.
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    hiç üzüldüm diyemicem nedense
    diğer düşüncelerimi yazıpda canınızı sıkmayayım gece gece Allah rahmet eylesin
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Testi kırılmış ah vah etmek neye yarar Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin inş. üzücü hemde çok
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    sarı da geçse tamam dicem kurtarır die düşünmüştür (bende 2-3 kere sarıda geçtim) ama adam kırmızı yandıktan 1dk sonra kırmızıda geçiyor resmen ya dikkat mi etmedi ısıklara acaba görmedimi
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Arkadaşlar defalarca seyrettim. Ne sağa bir hareketi nede sola bir hareketi var. Görse en azından bir tarafa kırar bence bu çocuk uyuyordu bodozlama direk hiç bir hareket yok...Çok yazık üzüldüm doğrusu...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bu sarıda geçme,kırmızıya yakalanmamak için kaptırmak muhabbetine çok can yandı,yeşil yandı geç kırmızı yandı dur,sarı ara renk,yoksayın onu,ki zaten artık çoğu lambanın üzerinde dijital sayaçlar mevcut.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Suç ve ceza mantığını kavrayamayan arkadaşların yaptığı yorumlar çok yanlış.

Herpimizin her an bir hata yapabiliyorken ve bunu bazan bilinçli bazan bilinçsiz tekrarlayabiliyorken bir başkasının yaptığı hataya neden anlayış göstermeyiz ? Nasıl bukadar kolay insanlıktan çıkabiliyoruz ? Çocuk ölmüş hayatını kaybetmiş utanmasanız sevineceksiniz.

Birde yetmezmiş gibi öleni madde bağımlisi alkollü dengesiz gibi göstermeye çalışıyorsunuz.

Kazalar nasıl olur diye bir düşünün. karşınıza iki kelime çıkar Dikkatsizlik ve İhmal

Dikkatsizlik ve ihmali oluşturan unsurlar bi şekilde biraraya gelir ve hop bi bakmışsınız kazada baş aktör sizsiniz ve insanlar çevrenize toplanmış oh çekiyor. Oh iyi oldu, bacağı koptu ambulans çağırmayalım aklı başına gelene kadar bekleyelim cezasını çeksin.

Yok. Yok böyle bir mantık. Bu tür düşünceler insana yakışmaz.

Bu tür olaylar karşısında gerekli dersi almaya çalışalım çevremizdekilere anlatalım ve olabildiğince dikkatli olmaya çalışalım.

Ha bu arada otomobil sürücüsüde hatalı.

Yeşil dahi yansa yolu kontrol etmeden kavşağa girdi. O yoldan gelen bir polis,ambulans,itfaiye veyahut hastasını taşıyan sivil bir araç olabilirdi. Yangına giden itfaiye kazaya karıştığı için yangına müdahele edemedi yol kapandı bir apartman kül oldu birçok aile canını kaybetti. Motosiklet sürücüsünü acımasızca eleştiren arkadaşlarımız bu olaydan alacağımız ikinci ders de bu olmalı.
    ünaltürkyazıcı bunu beğendi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Forumda potansiyel olarak böyle arkadaş çok var. Umarım onlar için ders niteliğinde olur.
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Haberin videosunu seyrettiğimde içim bir cız etti, kendimi o an oradaki dikkatsiz, sorumsuz vb. sıfatlarla isimlendirdiğimiz gencin yerine koydum bir an. Ben de çoğunuza göre yeni bir sürücü sayılırım ve her kontak açtığımda ilk düşüncem "umarım bir kaza yapmam, yaparsam da olan sadece bana olsun" olur.

Olmuşla ölmüşe çare bulunmaz bir tek şu hayatta, ailesine baş sağlığı ve sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Ama çıkartılacak dersler de var bu görüntülerden, Sinan Er arkadaşımın da yazdığı gibi kurallar size izin verdiği ve yol sizin olduğu için kontrolsüz bir şekilde hareket etmek kesinlikle doğru değil. Önce kontrol, kendinizi, etrafınızdakileri ve olabilecekleri düşünerek defansif tabir edilen teknikle yol almak en akıllıcası.

Ben burada ne kadar yazsam da okuyanın anladığı kadarıyla kalacak, en doğrusunu biliyor değilim en usta sürücü de değilim ki insanlara akıl vereyim. Ama ne olur gideceğiniz yere 5-10 dk geç gidin ne kendi canınızı nede başkalarınınkini tehlikeye atmayın.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    http://webtv.hurriyet.com.tr/2/43732/0/1/fethiye-deki-o-inanilmaz-kaza-kamerada.aspx bu da daha detaylı videosu. yolda sürekli gördüğüm birisydi , üzüldüm.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    burası oslo, avrupa amerika değil diyerek sadece kuralsızlığı özendirirsiniz. bu da bu kuralsız düzenin, kazaların ölümelrin devamı demektir. bugün şimdi herkesin kurallara harfiyen uymasını talep etmeliyiz! trafikte dikkatin, sorumluluğun herşeyden önce gelmesi gerektiğini öğrenemedik hala.
    acayüp bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Allah rahmet eylesin..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    dikkat ederseniz motorun arkası araca çarpmadan önce kaymaya başlıyor,sanırım arka freni son 10 metrede sıkıyor ve o şekilde vuruyor, genelde acemi sürücülerin yaptığı bir tür kaza ışıklar yanıp sönmeye başladığında geçerim diyerek hızı dahada arttırıyor ama 4 yolun birleşimine geldiğinde artık ışıklar sarıyı geçmiş kırmızıya dönmüş oluyor,ışığa güvenip kontrolsüz çıkan bir araçta bu kişilerin eceli oluyor,Allah rahmet eylesin ,anasına babasına üzüldüm açıkçası
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu kardeşimize öncelikle Allah'tan rahmet,yakınlarına sabırlar diliyorum.

Belki dalgındı,belki soğukta eve gitmek için acele ediyordu vs vs vs .Bunlar hep bahane tabi.

Ancak kurallara uymadığı ve dikkatli olmadığı aşikar.

Buna rağmen yazılan bazı yorumlar insaf dışı.

Sevdiğiniz,canımız dediğiniz kişillerden biri de olabilirdi vefat eden.

Bu acıyı yaşasaydınız bu kadar sert yorumlarda bulunmazdınız. (sözüm insaf dışı yorumlaradır)

Velhasılkelam; Allah'dan kardeşimize rahmet diliyorum,bizlere de kurallara uyacak bilinç vermesini temenni ediyorum.

kırmızı ışıkta geçmesi hızlı sürmesi ve ehliyetiz olması kötü bişey fakat sonuçta ölende gencecik bir can be kardeşim allah rahmet eylesin.

caner6776 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e '13
    Buna kaza diyenin aklına şaşarım. Düpedüz intihar.
    Caner KIRMIZI
    [Zonguldak-MT]

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızıda geçen rahmetli kadar kazaya sebebiyet veren araç sürücüsüde kusurludur.Yeşil ışık yandı diye tarlada gider gibi gidiyor.Çevremdeki herkeze söylüyorum sen kurallara uyuyor olabilirsin ama trafik kuralları ihlal edenlerle dolu.Yeşil yansa bile bakıyorum araba geliyormu?Yavaşladımı?Osloda yaşamıyoruz.Herkesin trafikte kurallara uyduğu,birbirine saygı ve hoş bulunduğu bir dünyada değiliz.Uyuşturucu almış,intihar etmiş diyen adli tıp uzmanları;Şayet öyle bir durumla karşılaşmadıysanız,Eğitiminide almadıysanız hiçbir (tepki)müdahale dahi edemeden böyle bir kazaya karışabilirsiniz.
    dediğini hep yaparım. hatta bi keresinde koca o303 otobüs kırmızıda geçti. bu arada arkamdaki megane sürücüsü de kornaya asılıyor gideyim diye.

la otobüsün üstünden mi atlayacam ben?? deli oldum, göbeği dönerken aynen bunu dedim.

mal gibi suratıma baktı. kafa ambale olmuş...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)