Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motoruma kepçe çarptı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Cumartesi günü saat 10 da eşim kırmızı ışıkta beklerken bir kepçe eşime ve motora arkadan çarptı. Motorum henüz 2 aylık tvs apache rtr 150 rodajı yeni bitmişti.
    Eşimin sadece kolu incinmiş. Bereket başka birşeyi yok. Motorun hali içler acısı . Kazadan sonra eşim polisi ararken kepçe operatörü kepçeyle kaçmış. Tabi rapor tutamadık . Karakolda şikayetçi olduk. İş makinesinin plakası yok yanlız yanında numarası var. Mobese kayıtları ve ifademizin kopyasını bize vermediler. Kaza raporu da tutulmadı. Polis memuru bize motoru siz yaptıracaksınız faturayı da mahkemede ibraz edeceksiniz dedi. Anlıyacağınız elimizde parçalanmış 2 aylık motorumuzla kalakaldık.
    Allaha şükür eşime birşey olmadı.

Siz siz olun şeridinizde ışıklarda beklerken bile arkanızı kollayın...
    cennetkizi, forzaBJK ve monolog17 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    saçmalık yahu,,,
    Nasıl kacabılmıs koskoca kepçe:?

cok gecmıs olsun,
    işiniz zor,
    yapıldıktan sonra fatura ıle tahsıl yapılmıyor bılıyorum ben,
    cınkı kaza raporu aksesuarları karsılamaz,
    ve faturaya her turlu aksesuar dahıl edılır,
    o durumda fatura ıle sıgorta odemesı olmuyor dıye duymustum
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçmalık yahu,,,
    Nasıl kacabılmıs koskoca kepçe:?

cok gecmıs olsun,
    işiniz zor,
    yapıldıktan sonra fatura ıle tahsıl yapılmıyor bılıyorum ben,
    cınkı kaza raporu aksesuarları karsılamaz,
    ve faturaya her turlu aksesuar dahıl edılır,
    o durumda fatura ıle sıgorta odemesı olmuyor dıye duymustum
    Çok saolun.
    Motorumda hiç aksesuar yok şu an arka krenajlar hariç 1100 tl civarı hasar var arka çatalda yamulmuş yani neredeyse motorun yarı parası kadar masraf var. Çarpan kaçtığı için sigortası karşılamıyor diye duydum. Yarın sigortacım ile görüşeceğim sanırım o beni aydınlatacak.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben böyle başlıklara yorum yazınca banlanıyorum, yazmadan da duramıyorum, siz anlayın dilimin ucuna gelenleri... Çok geçmiş olsun inşallah bi sonuca ulaşırsınız, gönülden diliyorum...
    cennetkizi bunu beğendi.
    Ninja

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Geçmiş olsun koca kepçede nasıl kaçar anlamadım

cyclette - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Gecmis olsun. Cana bir sey gelmemesi sevindirici. Hasarla ilgili olarak da sıkıntı olmaz. Çünkü bir iş makinesi yani para tahsilatı yapılabilecek bir muhatabınız var. Gerisi önemli değil, kepcede plaka olmaz zaten numarasindan tespit edilir. motoru yaptirin orjinal bi sekilde, hatta durumunuz musaitse motorun serviste oldugu gunlerde arac kiralayin, motorunuzun kazali olmasindan dolayi degerinin dustugunu de ileri surun, incinmeden dolayi hemen doktor raporu alin ondan dolayi da tazminat alirsiniz bunlarin hepsinin parasini alirsiniz. Rahat olun sikinti olmaz. Cunku karsinizda bir gariban degil is makinesi sahibi var bu guzel. İfadenizin kopyasini da vermemeleri cok onemli degil, mobese kaydi varsa kaza raporu da onemli degil.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben böyle başlıklara yorum yazınca banlanıyorum, yazmadan da duramıyorum, siz anlayın dilimin ucuna gelenleri... Çok geçmiş olsun inşallah bi sonuca ulaşırsınız, gönülden diliyorum...
    Saolun çok teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun koca kepçede nasıl kaçar anlamadım
    Işıklarda olduğu için motoru kaldırıp kenara almışlar benim hanım polisi arıyorum değince adam yürümüş gitmiş ben polisten önce geldim hatta sonra hastane karakol işte.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu durumda adamın kepçe operatörü olmaması durumu geldi aklıma...
    maxi97 bunu beğendi.
    Ninja

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı cyclette adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun. Cana bir sey gelmemesi sevindirici. Hasarla ilgili olarak da sıkıntı olmaz. Çünkü bir iş makinesi yani para tahsilatı yapılabilecek bir muhatabınız var. Gerisi önemli değil, kepcede plaka olmaz zaten numarasindan tespit edilir. motoru yaptirin orjinal bi sekilde, hatta durumunuz musaitse motorun serviste oldugu gunlerde arac kiralayin, motorunuzun kazali olmasindan dolayi degerinin dustugunu de ileri surun, incinmeden dolayi hemen doktor raporu alin ondan dolayi da tazminat alirsiniz bunlarin hepsinin parasini alirsiniz. Rahat olun sikinti olmaz. Cunku karsinizda bir gariban degil is makinesi sahibi var bu guzel. İfadenizin kopyasini da vermemeleri cok onemli degil, mobese kaydi varsa kaza raporu da onemli degil.
    Aynen mobeseden görmüş polisler zaten hastane raporu bizde yok ama emniyette vardır diye düşünüyorum.
    Motorda çok hasar var int. Baktığıma göre sırf bağzı parçalar hariç işçiliksiz 1100 1500 arası bişey tutuyor zaten motor 4280 sıfırı ayrıca arka çatalı da yamulmuş. Daha onlar falan dahil değil

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yakulan hiç bir parçayı düzelttirmeyin,değişimini talep edin,kepçeye ulaşılıp ulaşılamayacağını çok merak ediyorum
    Karadeniz - Giresun.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Vay anasını olaya bak eşinize birşey olmamasına çok sevindim cana zarar gelmesin de bence bulunur sonuçta kayıt var poliste sıkıntı olmaz die düşünüyorum

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    motorlu taşıt sigortaları garanti fonu diye birşey var. polisin raporuna göre hasarı karşılayabilir. polis raporda, kepçe vurup kaçmış diye belirtmelidir.
    ceyceypad ve buberk bunu beğendiler.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakulan hiç bir parçayı düzelttirmeyin,değişimini talep edin,kepçeye ulaşılıp ulaşılamayacağını çok merak ediyorum
    Aslında 2 ay önce sıfır aldığım motoru ben de yaptırmak istemiyorum ama bakıcaz artık

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    oncelikle cok gecmis olsun cok kotu bir durum bizzat bende yasiyorum 3 haftadir .. kaza anim mobesa kayitlarinda acik bisekilde mevcut. fakat plakayi okuyamiyorlar .cozunurluk cok dusuk oldugu icin , umursamiyorlar diye tanidik soktum araya ama yinede basarisiz oldu. mobese kayitlarıda mahkemeye gittigiyle kaldi sadece. ins sizinki çozume kavusur yada farki bi yontemler vardir belki ..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bugün boşbakan hazretleri, devletin 119 milyar dolar nakiti var diye hava atıyordu. 2 megapixel çin malı dandik mobese kameralarından bahseden yok.
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle cok gecmis olsun cok kotu bir durum bizzat bende yasiyorum 3 haftadir .. kaza anim mobesa kayitlarinda acik bisekilde mevcut. fakat plakayi okuyamiyorlar .cozunurluk cok dusuk oldugu icin , umursamiyorlar diye tanidik soktum araya ama yinede basarisiz oldu. mobese kayitlarıda mahkemeye gittigiyle kaldi sadece. ins sizinki çozume kavusur yada farki bi yontemler vardir belki ..
    Bu çarpıp kaçma olaylarında sigorta fonu oluyormuş birazdan gidicem sigortacıya öğrenicem bakalım ne yapabiliriz

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Kepçe kazası olayında bahsi geçen şanssız yengeniz benim ;) küçücük Ç.Kale'de peşinden koşsam yakalardım o kepçetörü de o şokla aklıma gelmedi işte. Adam yolu kapatmasın diye kenara çekiyor sandım, kenardan kenardan ufak ufak firar etti ......Herkes şimdi bana "aman dikkatli ol" diyor. Ben dikkatliyim zaten de arkamdaki kaz üstelik reflektörlü kıyafetimle beni görmüyosa ben daha ne yapayım? Bu da motorsikletlileri trafikte nasıl görmezden geldiklerinin bir kanıtı işte. Tekrar ediyorum, KAPORTAMIZ BEDENİMİZ. OTO SÜRÜCÜLERİ VE İŞ MAKİNELERİ DE DAHİL. DAHA DUYARLI VE DİKKATLİ OLSUNLAR LÜTFEN !!! SAĞLICAKLA KALIN ARKADAŞLAR ...Sevgili eşim,Frosen seni seviyorum ...
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, Allah daha beter kazalardan korusun sizi ailecek

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun valla iyiymiş çarp kaç ne ceza var ne birşey

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Amin, sağ olun, az önce işyerimdeki komisere durumu ayrıntıları ile anlattım da o biraz içimi ferahlattı. Ne olursa olsun diyor,arkadan çarpan daima suçludur. Üstelik de ben bu operatörü "bi yere ayrılma,polis çağıracağım"diye uyarmama rağmen adam kepçeden bile inmeden kaçıp gitti. Alkol muayenesi de yapılamadı, ya herif alkollüyse? Anlıyacağınız, bildiğin ( kelimenin gerçek anlamıyla) durup dururken başımıza iş açıldı. Neyse,bakalım Komiser abimiz araştıracakmış, verdim plakayı. gelişmelerden haberdar ederim. Tekeriniz düz bassın cümleten.
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)