Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk kazam. Ve son olur insallah. Bogazici koprusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok geçmiş olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Oncelikle buyuk gecmis olsun, hos gecmis olmus demekle gecmiyor. Yasadiginiz bence buyuk olay sansiniz yardim etti yaralamadiniz diye gecmis olsun mu diyecegiz. Asil olan kazaya sebebiyet veren sahsin kazaen adam oldurmeye tesebbusten ceza almasi gerekir. Bu bir kenara, gorevli memurun yaklasimi gercekten nerede yasadigimizi bize hatirlatiyor. Yazqcak birsey bulamiyorum. Gecmis olsun!
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    çok geçmiş olsun arkadaşım. yalnız küçük bir not, her ne şiddette bir düşme olsun, elinizle çok bastırmadan boynunuzu kontrol edin kaskı öyle çıkartın. acele etmeyin, sakinleşin, sonra kaskı çıkartın. sıcağıyla pek anlamasanız bile boyunda bir hasar olmuş olabilir.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla devlet dairesi misali oradan orada koşturmuşsunuz ama sonuçsuz kalmış. Merak ettiğim nokta motorda bir hasar varmıydı? Polis aranızda anlaşmışsınız derken neyi kast ediyordu?
    (sayın) Başbakanla pişti olmadığınız iyi olmuş. Motorunu da al git burdan derdi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Boşbakanımız ordan geçecekken sen kim oluyorsun da düşüyorsun hemde köprü üstünde!!! Yuh kere yuh vah kere vah. Zaten ne geliyorsa bu memlekette motorcuların yüzünden geliyor insanların başına.. Ya o son anda acelesi olduğu sinyal veren jetta sahibine birşey olsaydı? Ya arabasının aynası kırılsaydı? Lütfen arkadaşlar biraz daha dikkatli, bizim canımız zaten beş para etmiyor bari etrafımıza zarar vermeyelim!!!!!

Boş laflar bir yana büyük geçmiş olsun kardeş.. İnşallah diyorum o amirin bir yakınına birşey olur başbakanın geçeceği güzergahta o zaman anlar yaptığı hataları ne diyeyim!!! Ulan bu herifler yüzünden beddua etmeyede başladım bakalım daha neler yapacağız!!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Alıntı by_rebel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun
    Teşekkürler.

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun..
    Belini ihmal etme baktır derim sonradan başına iş açmasın ..
    Çok şükür İyiyim. Biraz Ağrı vardı. Onuda doktorumuzun verdiği ilaçlarla çözdük..

Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun...
    Teşekkürler..

Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle buyuk gecmis olsun, hos gecmis olmus demekle gecmiyor. Yasadiginiz bence buyuk olay sansiniz yardim etti yaralamadiniz diye gecmis olsun mu diyecegiz. Asil olan kazaya sebebiyet veren sahsin kazaen adam oldurmeye tesebbusten ceza almasi gerekir. Bu bir kenara, gorevli memurun yaklasimi gercekten nerede yasadigimizi bize hatirlatiyor. Yazqcak birsey bulamiyorum. Gecmis olsun!
    Alıntı AGunak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun arkadaşım. yalnız küçük bir not, her ne şiddette bir düşme olsun, elinizle çok bastırmadan boynunuzu kontrol edin kaskı öyle çıkartın. acele etmeyin, sakinleşin, sonra kaskı çıkartın. sıcağıyla pek anlamasanız bile boyunda bir hasar olmuş olabilir.
    Kaskı hemen çıkarma olayında doğru söylüyorsunuz. Hastanede boyun çevremde ağrılar başlamıştı. Doktorlara söylediğimde hemen filmler felançekildi ve korkulacak bir şey olmadığını gördük..

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla devlet dairesi misali oradan orada koşturmuşsunuz ama sonuçsuz kalmış. Merak ettiğim nokta motorda bir hasar varmıydı? Polis aranızda anlaşmışsınız derken neyi kast ediyordu?
    (sayın) Başbakanla pişti olmadığınız iyi olmuş. Motorunu da al git burdan derdi.
    Motorda yan grenaj çizilmişti o kadar. Onun haricinde bir sıkıntısı yoktu. Polis o arada ambulans çağarmadıkları için sevinçliydi. Eğer oraya ambulans gelseydi orası karışırdı. o Yüzden öyle dedi. ARamızda sessizce hallettik onlarda mutlu oldular.

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşbakanımız ordan geçecekken sen kim oluyorsun da düşüyorsun hemde köprü üstünde!!! Yuh kere yuh vah kere vah. Zaten ne geliyorsa bu memlekette motorcuların yüzünden geliyor insanların başına.. Ya o son anda acelesi olduğu sinyal veren jetta sahibine birşey olsaydı? Ya arabasının aynası kırılsaydı? Lütfen arkadaşlar biraz daha dikkatli, bizim canımız zaten beş para etmiyor bari etrafımıza zarar vermeyelim!!!!!

Boş laflar bir yana büyük geçmiş olsun kardeş.. İnşallah diyorum o amirin bir yakınına birşey olur başbakanın geçeceği güzergahta o zaman anlar yaptığı hataları ne diyeyim!!! Ulan bu herifler yüzünden beddua etmeyede başladım bakalım daha neler yapacağız!!!
    Son zamanlarda Şu Başbakan olayları canımı zaten çok sıkmakta... Konu dışı fakat 5 Şehit verdik Halen Gazzeyi Konuşur haldeyiz.. Ne hale geldik... YAzıklar olsun..

Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam pisliğine yatardım orda motoruda bekletirdim
    Hocam merak etme seni karga tulumba padişahın göremeyeceği bir yere alırlardı. Tıpkı Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL'ün Anıtkabir ziyaretindeki ayakta durmaktan bayılan asker gibi. Hemen çekerlerdi arkaya, köşeye bir yere.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)