Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Caberg duke 2 vs scorpion exo 920

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,
    İkinci kask olarak çene açılır kask almak istiyorum. Çene açılır kaskların güvenlik vs problemlerinden bahsetmeyelim lütfen, bu sefer çene açılır kask almak istiyorum.
    Bu iki kask arasında kaldım, caberg sharp testinden 5 yıldız almış bir kask. Yine de kararsız kalıyorum, bu kaskları tecrübe eden arkadaşlarımdan yorum bekliyorum.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Caberg Duke 2 kaskı 2 yıldır kullanıyorum ve rahatım, memnunum. Shoei ya da schubert gibi markalara param yetmediğinden bunu almıştım, ucuzlar arasında testlerden 5 yıldız almış başka kask yoktu.
    Tek sıkıntısı daha önce kullandığım Nolan N87 kaska göre havalandırması biraz daha kötü. Üstte bir sürgülü mandalı var üst havalandırmayı açıp kapatmak için ama farkediyor mu bilemiyorum, açık da olsa kapalı da olsa aynı his var hep.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caberg Duke 2 kaskı 2 yıldır kullanıyorum ve rahatım, memnunum. Shoei ya da schubert gibi markalara param yetmediğinden bunu almıştım, ucuzlar arasında testlerden 5 yıldız almış başka kask yoktu.
    Tek sıkıntısı daha önce kullandığım Nolan N87 kaska göre havalandırması biraz daha kötü. Üstte bir sürgülü mandalı var üst havalandırmayı açıp kapatmak için ama farkediyor mu bilemiyorum, açık da olsa kapalı da olsa aynı his var hep.
    Teşekkür ederim espresso, bana da caberg daha yakın geliyor ama yine de bir kullanıcı yorumu duymak istedim. Keşke scorpion kullanan birileri de olsaydı...
    espresso bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende duke 2 alacaktım yalnış hatırlamıyorsam ölçüden bir problem yaşadığım için almadım ama kalite olarak çok güzel bir kask

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)