Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Xmax 250 için kask önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda 600 RR (keskeeee)
    Selamlar. Xmax 250 scooter da kullanacağım bir kask arıyorum. Hız yapmayı fazla sevmem. Tavsiyeniz ne olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben xmax 250 ile Nolan N87 kullandım. rahat bir kask, memnun kalmıştım. hatta kaza yaptı kask pert oldu ama kafam sağlam kaldı.
    Nolan kaskım pert olunca bu sefer artık çene açılır kask olsun dedim, benzincide falan kısa süreli durduğumda kaskı çıkarmakla uğraşmayayım deyip caberg duke 2 aldım, bu kasktan da memnunum. Sürüş sırasında çene kapalı kullanıyorum tabi ki. Nolan N87 daha sessizdi, havalandırması daha iyiydi ama kısa süreli duraklamalarda kaskın önünü açmak çok ferahlatıyor. Full face kask yeter diyorsanız Nolan N87 tavsiye ederim. Çene açılır olsun derseniz de ucuzlar arasında sharp testlerinden 5 yıldız almış tek kask caberg kalıyor.

Bütçe sorun değil derseniz shoei'nin çene açılır kaskları çok güzel ama çok pahalı.

Quando 696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj D400
    Merhaba, benim tavsiyem Shoei GT-Air 2, Arai Qv-Pro ve Arai Profile-V olur. Bu kasklar sağlamlık ve konforda kendilerini aşmış kasklardır aynı zamanda yedek parçalarında problem yaşamazsınız distribütörün elinde olmasa bile getirmesini rica ettiğinizde yardımcı oluyorlar.

Motosikleti
    NC750X
    şahsi fikrim paranızın alabildiği en iyi kaskı almanız. fiber kasklardan başlayın.
    ayrıca kafa yapınıza uygun olanı tercih etmelisiniz, bunu bulmak için de denemek gerekecek. 2 kask iade ettim. en azından kafamı öğrenmiş oldum
    uyarsa gt-air hem güvenli hem yakışıklı kasktır. ayrıca güneş vizörü var.
    espresso ve Quando 696 bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda 600 RR (keskeeee)
    Shoei gt air baktım ancak fiyatı oldukça yüksek. Fiber kask denilmiş, LS2 chalanger kask dikkatimi çekti. Caberg duke 2 de tavsiye edilmiş, hatta sharp testi 5 yıldız diyor ancak çok kaliteli gelmedi bana, nedense güven vermedi. Nolan n80. 8 de baktım, fena değildi, en azından kalite hissi vardı. 5.000 TL bütçe ayırabildim kaska.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Caberg Duke2, Nolan n80.8 ve LS2 Chalanger kasklarından, bulunduğum şehirde hangisi denk gelirse, alacağım artık. Kask seçme işi zormuş.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı silent_ship adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shoei gt air baktım ancak fiyatı oldukça yüksek. Fiber kask denilmiş, LS2 chalanger kask dikkatimi çekti. Caberg duke 2 de tavsiye edilmiş, hatta sharp testi 5 yıldız diyor ancak çok kaliteli gelmedi bana, nedense güven vermedi. Nolan n80. 8 de baktım, fena değildi, en azından kalite hissi vardı. 5.000 TL bütçe ayırabildim kaska.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Caberg Duke2, Nolan n80.8 ve LS2 Chalanger kasklarından, bulunduğum şehirde hangisi denk gelirse, alacağım artık. Kask seçme işi zormuş.
    Kafanıza deneyerek alın. Hangisi ile rahat ederseniz onu alın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)