Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sessiz, Kaliteli Kask Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS200
    Herkese merhaba!
    Maximum 4000 bin TL'lik kask arıyorum. Güvenlik evet hepimiz için önemli fakat bu fiyatlarda termoplastik veya polikarbon yapıda kasklar oluyor zaten. Sessiz dayanıklı. Vizör ve hava kanallarının tuş kalitesi iyi olan kask önerebilir misiniz? Bu fiyatın üstüne çıkamayabilirim fakat olurda üstünde daha değecek kask olur önerinizi bekliyorum belki zorlayıp değecekse onu da alabilirim. Ben airoh valor modelini ve mt thunder 4sv arasında kaldım. Nolan n87 limitimin biraz üstüne çıktı. Bell qualifer düşündüm fakat çene pedi ve burunluğu olmaması üzdü. Bu kasklar hakkında yorumlarınızı da yapabilirsiniz. Önerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    2021 haziran ayında 2bin liraya Caberg Duke2 kask almıştım.
    testlerden 5 yıldız almış kasklar arasında en ucuzuydu. şimdi fiyatı 4bin lirayı geçmiyordur umarım.

Daha öncesinde Nolan N87 kullanmış ve çok memnun kalmıştım ama en azından benzin istasyonunda falan kaskı çıkarmakla uğraşmayayım çene açılabilir olsun diyerek tekrar kask aldığımda bunu seçtim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli kardeşim ben kask alacak olsam ve bütçem 4000 TL civarında olsa Nexx Sx 100'ü de bir araştırır, deneme imkanım varsa da bir mağazada denerdim.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Bir tık fazlasına (5500-6000 TL civarı) LS2 Challenger alabilirsiniz.

HPFC ( Yüksek performanslı Fiber Kompozit )

“I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    RS200
    Fiyatına baktım 4binlere yaklaşmış şu an 3 küsürlerde fakat çene açılır bana uygun değil. Nolan N87 için düşünceni paylaştığın için teşekkür ederim 4bin üstüne çıkarsam onu en başa koydum. Tekrardan teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Nexx sx100'üde listeme koymuştum. Araştırmasını ufaktan yaptım. Önerdiğine göre tavsiyen bu yönde. İlimdeki mağzada var mı diye soracağım. Yoksa internetten biraz daha araştırma yapacağım o kask için. Çok teşekkür ederim yorumun için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Fiberkompozit olması çok iyi. Özellikle bu fiyatlarda. Bu kaskı daha pahalı zannediyordum. Bu fiyatlara çıkabilirsem ilk tercihim bu olacak. Çok teşekkür ederim yorumun için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler