Öncelikle herkese merhabalar İzmir de yaşıyorum.geçen hafta Yeni gelicek pcx için ön siparişte bulundum herhangi bir sıkıntı olmazsa şubat ortası veya sonuna dogru aranıza katılmış olcağım bu arada ekipmanlarımı toplamaya başlıcağım konuyu açmadan önce kasklar ve yapıları hakkında araştırma yaptım herkesin önerdiği fiber glass bir kask seçmem yönünde oldu tabiki mağzada gidip kafama giyip rahatlıgını denemeyi düşünüyorum ama öncesinde sizlerden bir ön bilgi almak istedim bütçem 3 bin tl civarı bu fiyat aralıgında dolaştıgımda

caberg drift modeli
scorpion eve 1400 modeli
shark spartan modeli

fiyat olarak bu modeller benim maksimum bütçeme yakın kasklar sizlerin bu kasklar hakkında fikir deneyimleriniz veya daha uygun fiyatlı kask önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim daha önce scoter ve cub kullanmışlığım var ama çok tecrübem yok kafama takılan bir diğer konuda örneğin bell markasının qualifier diye bir modeli var policarbon bi yapısı dot ve ece sertifakalarıda mevcut fiyat olarakta uygun bunu seçmem mantıklı olurmu ? şimdiden sizlere değerli yorumlarını için teşekkür ederim