Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardımcı olursanız sevinirim ff396

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba ben artık eski kasklardan bıkıp bı kask almaya karar verdim.
    Fakat malum fiyatlar uçmuş axxis draken bütçeme göre bulduğum en iyi kasktı. Sonra web de gezerken 600 lira gibi bir fiyata 4 yıllık depo da muhafaza edildiği söylenen sıfır LS2 ff396 gördüm. Bu durum kafamı karıştırdı o kask fiber yapı da gönlüm ona kayıyor fakat eski olması canımı sıkıyor ne yapılmalıyım sizce? Veya bu bütçeye farklı önerisi olan var mı kusura bakmayın vaktinizi aldım okuyan yardımcı olan , olmayan herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Depoda olduğu kocaman bir soru işareti??? Ben olsam axxis alırdım

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Axxis markasını pek duymadığım için yazıyorum sende eklememişsin , sertifikasız bir markanın sıfır kaskını almaktansa 4 yıl kullanılmayan bir kaskı eğer bilindik bir marka ise yani yeterli koruma faktörüne sahipse tercih ederim.. aşırı güneş yada rutubet gibi kötü şartlarda depolanmış ise zaten görüntüsünden vs anlaşılabilir..

Doğrudur hocam o kısmı bir tık muamma fakat genel olarak satıcı puanı iyi , kafamı karıştıran kısım da bu oldu fiber kasklar böyle pahalı şöyle pahalı derken draken gibi bir kask ile aynı fiyata düşmüş . Yani şimdi kask ömrü konusunda kimsenin kesin bilgisi yok olsa zaten buraya sormadan kararami almıştım. Kimisi 5 yıl diyor , kimisi kapalı kutusunda durduktan sonra önemi yok diyor vallahi anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:36 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depoda olduğu kocaman bir soru işareti??? Ben olsam axxis alırdım

Doğrudur hocam o kısmı bir tık muamma fakat genel olarak satıcı puanı iyi , kafamı karıştıran kısım da bu oldu fiber kasklar böyle pahalı şöyle pahalı derken draken gibi bir kask ile aynı fiyata düşmüş . Yani şimdi kask ömrü konusunda kimsenin kesin bilgisi yok olsa zaten buraya sormadan kararami almıştım. Kimisi 5 yıl diyor , kimisi kapalı kutusunda durduktan sonra önemi yok diyor vallahi anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Axxis markasını pek duymadığım için yazıyorum sende eklememişsin , sertifikasız bir markanın sıfır kaskını almaktansaa 4 yıl kullanılmayan bir kaskı eğer bilindik bir marka ise yani yeterli koruma faktörüne sahipse tercih ederim.. aşırı güneş yada rutubet gibi kötü şartlarda depolanmış ise zaten görüntüsünden vs anlaşılabilir..
    İnternet üzerinden alacağım için görüntüsünü bilemiyorum fakat satıcı puanları iyi ama ya kask uzerinse göremediğim deforme ler oluşmuş sa diye aklımı kurcalıyor

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben mt blade kullanıyorum o fiyat aralıgında ama sağlamlıgını test etmedim

Beklemediğim bir yerden 200 lira para ulaştı elime bende bu parayı kask parama eklemeyi düşündüm 800 TL ye çıktı bütçem. 801 olsa alamam şimdi yeni önerileriniz var mıdır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler