Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT helmets revenge 2 serisi hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Kask için internette hiç güncel bir yorum bulamadım, anladığım kadarı ile 2020 nin başlarında üretilen bir seri açıkcası güzel gözüküyor. Revenge kaskıda sharp testlerinden 5 yıldız almış bir kask olduğu için mantıklı geldi bana açıkcası. Bu kaskı alan var mı? bulması biraz zor bir kask eskişehirde ki hiç bir bayide bulamadım malesef. Aklımdada kaskla ilgili bir kaç soru var; başlangıç olarak kaskın internette genelde xl a kadar bedenine denk geliyorum, benim kafa ölçüm 61 ancak mt kaskların kalıplarının dar olduğunu ve 1 beden fazla almam gerektiğini söylüyorlar. Sizce xl alsam çok sıkar mı? birde kask bir kaç satıcıda 750 tl iken geriye kalan satıcılarda 900-1000tl bandında acaba şüphelenmeli miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mt-07 abs
    bütçe nedir motor nedir bilmiyorum ama ben sharp testine güvenmezdim açıkçası. zaten kaskın kendisinin testi de yok

ls 2 ff352 mi ne kask var mesela 4 yıldızlı ff353 var yeni modeli ama 3 yıldızlı

motor ne olursa olsun diğer sağlam markaların giriş seviyesi kasklarını araştırın derim

meseja hjc fg17 var 1000 lira civarına bulunabilir. güneş vizörlü ve snell sertifikası var fiberglass kabuk var

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Güneş vizörlü ve Snell sertifikalı? Bildiğim kadarıyla dahili güneş vizörü olup da Snell sertifikası olan kask yok. Bu kaskta da dahili güneş vizörü yokmuş.

Motosikleti
    mt-07 abs
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güneş vizörlü ve Snell sertifikalı? Bildiğim kadarıyla dahili güneş vizörü olup da Snell sertifikası olan kask yok. Bu kaskta da dahili güneş vizörü yokmuş.
    pardon evet is 17 de güneş vizoru var ve snell yok model isimleri birbirine yakın olunca karıştırdım

güneş vizorü olmasa da hala mt den cok daha mantıklı bir seçim

GayriMotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125F
    Hocam Eylül 2019 çıkışlı bir kask. 1 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Uzun yol 15 saat ve şehir içi kullandım yormadı ses kalitesi bakımından da eski kaskıma göre daha iyi. Zaten hafif bir kask bana göre sadece 15 saat sonrası o kadar yol gittiğim için boynum ağrıdı ama normal olarak görüyorum onu. Kalıp olarak eski kaskım M kafam 57cmdi yine M aldım tam oldu. Sitesinde beden tablosu var mutlaka oradaki ölçüye göre alın. Bana da çoğu kişi 1 büyük beden al dedi iyi ki almamışım. Ayrıca HJC FG17 şu an yeni olarak yok. Normalde onu alacaktım ancak 1000 TL olanlar 2017 üretimli eski kask almaktansa yeni üretim ve tasarım olarak da hoşuma giden bir kaskı tercih ettim. Kaskla ilgili Youtube kanalımda incelemem de var. Linkini bırakayım izlemek istersiniz belki
    https://youtu.be/QoxahX2W1Mg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)