Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BELL Qualifier kask vizörü hakkında yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar öncelikle acemiyim forumda umarım hatalı yerde yanlış bir konu açmamışımdır.
    Bell Qualifier marka/model kaskım için koyu, aynalı vs bir vizör almak istiyorum ama fiyatlar çok fazla. Başka bir model veya başka bir site gibi bir alternatif bilen var mı ? satan varsa o da olur teşekkür ederim ilgi gösterip cevap verenlere şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı XiaTeK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar öncelikle acemiyim forumda umarım hatalı yerde yanlış bir konu açmamışımdır.
    Bell Qualifier marka/model kaskım için koyu, aynalı vs bir vizör almak istiyorum ama fiyatlar çok fazla. Başka bir model veya başka bir site gibi bir alternatif bilen var mı ? satan varsa o da olur teşekkür ederim ilgi gösterip cevap verenlere şimdiden.
    Hocam gecen gün konu acan sizdiniz galiba ilk motorunuz icin aynalı vizor almamanızı tavsiye ederim, tünele girerken, hava kararırken vs önünüzü katiyen görememenize sebep olur. Hele ki şu mevsimde hava saat 6'da kararıyorken bence bu kararınızdan vaz geçip renkli vizör parasına eldiven, bot vs alın.
    Siluet... bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler