Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Uzerindeki Marka Yazilarini Silmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar Merhaba LS2 Rapid Siyah Kaskim Var Yanliz Kaskin Markalarini silmek istiyorum duz siyah olmasini istiyorum nasil silebilirim onerisi olan yazarsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt-25
    boyanın üzeri vernikle kaplıdır sadece markayı silemezsin.
    markanın üzerine sticker yapıştır.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Silmek istediğin bölge hariç kaskı maskeleyip sileceğiniz bölgeyi zımparalayıp üzerine siyah sprey boya, onun da üzerine vernik işinizin görsel kısmını çözebilir diye düşünüyorum ama güvenlik anlamında bir sorun yaratır mı bilemem.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Tüm kask kılavuzlarının içerisinde yazar kaskın dış kabuğunun üzerine yapışkan yapıştırmayın, boya yapmayın, üzerindeki boyayı ve cilayı zedeleyecek pasta vb uygulamalar yapmayın. Üzerinde yapacağınız her işlem kaskın olası bir kaza anındaki mukavemetini etkileyecektir. Dolayısıyla kaplama boyama paslama gibi işlemlerin hepsinden kaçınmak gerekir. İyi bir kaskınız var. Rahatsız oluyorsanız satıp başka bir kask alın.

Yazi buyuk hocam sticker iyi durmuyo ustunde yaninda arkasinda yaziyo siyah yapmamiz lazim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Anladim hocam tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

Aynen ustadda gorsellik icin biseyler yapalim dedik malum hangi kaski alsakda kocaman reklamini yapiyilar kaskin oda goruntuyu bozuyo gibi geliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler