Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Koleksiyon Ls2 Challenger Kask Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Online - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Koleksiyon LS2 Challenger Kask Modelleri, Fiyatları ve Detaylı Bilgi

Herkese merhaba!

Öncelikle LS2 markasının 2019 sezonunda yeni üretimi olan Ls2 Challenger Kask modelleri hakkında kısa bir bilgi vereceğiz. Kaskın en büyük özelliği Sport Touring kullanıcıları ve yüksek performanslı spor sürüşler için dizayn edilmiş dış kabuk yapısı ile mükemmel bir stabil sürüş sunmak ve yüksek süratlerde uzun süre maksimum konfor sunabilmesi için tasarlanmıştır. 2020 yılında gelmesi planlanan tüm yeni desenleri ile oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Kask hakkında tüm detayları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Keyifli sürüşler dileriz.

Fiber Kompozit Dış Kabuk Ls2 Challenger Kasklar

2019 koleksiyonu yeni LS2 Challanger kask, spor sürüşler için tasarlanmış 3 farklı kabuk yapısına sahip kapalı kask modelidir. Konforlu iç astarı, geniş görüş açısı, dahili güneş vizörü ve maksimum güvenlik sunabilen dış kabuk yapısı ile uzun süreli spor kullanımlar için tercih edilmektedir.

Çok yoğunluklu ve darbe emici EPS iç kabuk ile donatılan Ls2 Challenger kask, tepe kısmında ve çene üzerinden giren havayı EPS kanalları ile dağıtarak, arka hava tahliye kanalı sayesinde kask içi maksimum hava sirklasyonu sağlar. Yüksek performans için tasarlanan LS2 Challenger Kask, MOTOGP, Moto2 ve Moto3 kullanıcılarının deneyimleri ile geliştirilerek üretilmiş profesyonel kask modelidir.

LS2 challenger kask flex

Ls2 Challenger Kask Nasıl ?
    HPFC çok katmanlı fiber kompozit dış kabuk ile hem güçlü hemde hafif
    Her kafa formuna rahat uyum için 3 katmanlı kabuk yapısı
    Yüksek performans için aerodinamik dış tasarım
    2019 yılı üretimi yeni koleksiyon Ls2 Challenger Kask modeli
    Darbe emici, çok yoğunluklu ve havalandırma kanalları bulunan EPS iç kabuk
    Buhar oluşumunu engelleyen ön vizör
    Geliştirilmiş vizör bağlantı mekanizması
    UV zararlı ışınları engelleyen dahili güneş vizörü
    Pinlock buğu camı birlikte gelir
    Çıkarılabilir, yıkanbabilir hipoalerjenik konforlu iç astar
    3D Lazer kesim iç köpük yapısı
    Çıkarılabilir çene perdesi
    Burunluk
    Aliminyum, ayarlanabilir mikrometrik çene bağlantı kayışı
    Ağırlık 1420 gr (+/-50)
    Gözlük ile kullanılabilir
    Boyun pedi
    ECE 22.05 sertifikasyon

LS2 challenger flex kask , LS2 challenger kask fusion , LS2 challenger kask jeans

LS2 CHALLENGER FUSİON KASK FİYATI

LS2 CHALLENGER FLEX KASK FİYATI

LS2 CHALLENGER JEANS KASK FİYATI

Ls2 Challenger Kask Fiyatı : 1850 TL 'dir, sitemiz üzerinden indirimli fiyat seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Yeni Ls2 Fiber Kapalı Kask modelleri Ücretsiz Hızlı Kargo ve 12 taksit!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birazdan ls2 düşmanı zengin tipler doluşur.

ff352 modeli bile kazada korudu beni.
    berk_cglr bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fiyatını görmedin herhalde ?
    El ele tutuşup başlıktan hızla uzaklaşalım birlikte.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1705 TL yazıyor orada sanki.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatını görmedin herhalde ?
    El ele tutuşup başlıktan hızla uzaklaşalım birlikte.
    yok gördüm, konuyu aradım da bulamadım. elemanın birisi "ls2 pişmanlıktır" tarzı bir başlık acmıştı da bütün ls2'lere saydırmışlardı.

fark etmez, bir markanın cogu markayı tokatlayacak ürünü vardır ancak düşük segment olan diğer ürünler nedeniyle o da arada kaynar.

yoksa ls2 fakir dostu kalp çalıcı cılgın sempatiktir, ay lav leseiki

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1705 TL yazıyor orada sanki.

ben bin tl üstü harcamalarda kalp krizi geçiriyorum
    berk_cglr ve Thermosifon bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    jeans modelini sipariş verdim bakalım. salı kargoya verilecekmiş. 2017de ff397 almıştım 740 liraya. o kasktan sonra nolan schubert agv bell caberg gibi birçok markanın başlangıç ve orta fiyatlı modelini mağazalarda deneyerek çeşitli buhranlar sonrası satınalmaya karar veremedim. Nasıl olur da bu markalar ls2nin orta-üst seviye kaskı olan ff397den daha rahat (gönül rahatlığı) hissettirmezdi. Bu kaskı gördüğümde de aa tam benlik kask dedim ve fiyat nispeten yukarıda kalsa da kendime doğum günü hediyesi bahanesiyle 6 taksit olarak karttan çektim gitti :D gelsin hele bi takıp süreyim biraz yorum yaparım ff397nin tek kötü yanı vizör tırnaklarının kolay kırılmasıydı. Bunda da benzer bir mekanizma var ama aynı değil. Yaşayıp göreceğim.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ls2 artık gayet kaliteli kasklar yapmaya başladı.
    kendim arrow modelini kullanıyorum, çok da memnunum.

eskiden teknolojide çin malı dedin mi millet uzak duruyordu, ancak şimdi çin malı olan xiaomi cep telefonları çoğu kişinin favorisi olmuş durumda.
    bence ls2 için de bu ön yargı artık yıkılmalı.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    gidip 5000 liraya arai shoei alsan ne oluyor ki o kadar para veriyorsun 3 sene kutuda beklemiş bayat kask alıyorsun en azından ucuz modellerin sirkülasyonu daha yüksek eski tarihli kaska rastlamak çok zor

Motosikleti
    D400
    Avrupa'daki incelemelerinden farklı olarak alt ped tek parça halinde çıkmıyor. Sağ sol yanak süngerleri ile beraber ayrı çıkıyor, arka ayrı çene pedi ayrı çıkıyor. Kutu içeriği gayet zengin. Taşıma kılıfı haricinde çantasının olması avantaj, çanta gayet kaliteli. Pinlockun ürünle gelmesi de çok iyi. Yüksek hıza çıkamadım ama 120km hız ile herhangi bir sallama ya da baskı hissettirmiyor. FF397ye kıyasla kask içine çok daha az ses alıyor. Vizör mekanizması çok iyi tek hareketle çıkarılabiliyor. Farklı markaların bu fiyatlardaki başlangıç seviyesi kasklarına kıyasla iyi bir alternatif.

üretim tarihi 09/2019 üretim yeri çin. pinlockun üretim yeri ise italya ilk önce onu görünce ulan dedim ne alaka bi heyecanlandım ama kask çinmiş :D M beden 1350gr +-50 hafif sayılabilecek bir kask. Kutu açılış, ilk his ve ilk sürüş sonrası herhangi bir memnuniyetsizliğim yok. Bu paralar verilir ya da verilmez tamamen tercih meselesi.
    Thesinner83 bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa'daki incelemelerinden farklı olarak alt ped tek parça halinde çıkmıyor. Sağ sol yanak süngerleri ile beraber ayrı çıkıyor, arka ayrı çene pedi ayrı çıkıyor. Kutu içeriği gayet zengin. Taşıma kılıfı haricinde çantasının olması avantaj, çanta gayet kaliteli. Pinlockun ürünle gelmesi de çok iyi. Yüksek hıza çıkamadım ama 120km hız ile herhangi bir sallama ya da baskı hissettirmiyor. FF397ye kıyasla kask içine çok daha az ses alıyor. Vizör mekanizması çok iyi tek hareketle çıkarılabiliyor. Farklı markaların bu fiyatlardaki başlangıç seviyesi kasklarına kıyasla iyi bir alternatif.

üretim tarihi 09/2019 üretim yeri çin. pinlockun üretim yeri ise italya ilk önce onu görünce ulan dedim ne alaka bi heyecanlandım ama kask çinmiş :D M beden 1350gr +-50 hafif sayılabilecek bir kask. Kutu açılış, ilk his ve ilk sürüş sonrası herhangi bir memnuniyetsizliğim yok. Bu paralar verilir ya da verilmez tamamen tercih meselesi.
    hocam kask hangi kafa yapısına daha uygun?
    bende ls2 arrow modeli var ve long oval dedikleri ince uzun şekilde tasarlanmış, ilk aldığımda kulaklarımı baya sıkmıştı.

Motosikleti
    D400
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kask hangi kafa yapısına daha uygun?
    bende ls2 arrow modeli var ve long oval dedikleri ince uzun şekilde tasarlanmış, ilk aldığımda kulaklarımı baya sıkmıştı.
    Long oval deniyorsa yine öyledir benim kafam da ince sayılır sorun olmuyor.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Kask önceki arrow kasasından farklı olarak birazdaha yuvarlak bir iç yapıya sahip. Yine long oval diye geçiyor fakat iç yapısı bana daha yuvarlak geldi arrow kasaya göre aralarında bir uçurumluk fark var rahatlık ve konfor olarak. Yine geliştirilmiş vizör mekanizması ve orjinalde buhar yapmayan ön vizörde avantaj. Vizörün kapandığı ön contalar çok kalın araba kapısı gibi conta koymuşlar. Daha önce ls2 kullanan arkadaşlar kaskı taktıktan sonra oha bu ne diye tepki verecektir muhtemelen

Motosikleti
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask önceki arrow kasasından farklı olarak birazdaha yuvarlak bir iç yapıya sahip. Yine long oval diye geçiyor fakat iç yapısı bana daha yuvarlak geldi arrow kasaya göre aralarında bir uçurumluk fark var rahatlık ve konfor olarak. Yine geliştirilmiş vizör mekanizması ve orjinalde buhar yapmayan ön vizörde avantaj. Vizörün kapandığı ön contalar çok kalın araba kapısı gibi conta koymuşlar. Daha önce ls2 kullanan arkadaşlar kaskı taktıktan sonra oha bu ne diye tepki verecektir muhtemelen
    arrow modelinden çok memnunum. dediğim gibi ilk başlarda sıkması haricinde hiç şikayetim olmadı.
    içinden çıkan pinlock 2 yılı aşkın zamandır sıkıntısız bir şekilde görevini yerine getiriyor.
    vizörün görüş açısı muazzam. güneşli havalarda kullanmak üzere ekstra gümüş renk vizör aldım, 2 saniyede sök-tak yapabiliyorum.
    havalandırması da gayet iyi.
    bu yeni modeli de fuarda falan bi inceleyeyim, alırım gibi

Hocam nasıl kasktan memnun musunuz ?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jeans modelini sipariş verdim bakalım. salı kargoya verilecekmiş. 2017de ff397 almıştım 740 liraya. o kasktan sonra nolan schubert agv bell caberg gibi birçok markanın başlangıç ve orta fiyatlı modelini mağazalarda deneyerek çeşitli buhranlar sonrası satınalmaya karar veremedim. Nasıl olur da bu markalar ls2nin orta-üst seviye kaskı olan ff397den daha rahat (gönül rahatlığı) hissettirmezdi. Bu kaskı gördüğümde de aa tam benlik kask dedim ve fiyat nispeten yukarıda kalsa da kendime doğum günü hediyesi bahanesiyle 6 taksit olarak karttan çektim gitti :D gelsin hele bi takıp süreyim biraz yorum yaparım ff397nin tek kötü yanı vizör tırnaklarının kolay kırılmasıydı. Bunda da benzer bir mekanizma var ama aynı değil. Yaşayıp göreceğim.

Genel anlamda yorumunuz nedir kask için? Özellikle rüzgar sesi ne seviyede? Güneş vizörü etkili mi? Diğer markalara nazaran bu daha uygun fiyatı. Almayı düşünüyorum ben de.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kullanan varmı bu kaskı, tavsiye edermisiniz?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Eğer kalitesi de fiyatı kadar yüksekse sorun yok.

1800tl az buz bi meblağ değil hani!!

harabe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb 750 HORNET
    FF352 ile 24 nisanda kaza yaptım. Tehlikeli şerit ihlali yapan ve yolun ortasında birden duran araca vurdum. Çarpmanın etkisiyle motorun arkası yükseldi ve kafa üzeri düştüm. Hızım azdı şükür, sağ bilek kırığı ile atlattım. Kask işini yaptı. Şimdi yeni kask alacağız mecbur. Bu modelde çok hoşuma gitti. Doların bu gün itibarı ile 7,22 TL olduğu yerde, şekliyle, kabuk yapısıyla son derece ideal görünen bir kask bence. İyileştikten sonra almak nasip olur inşallah. Meşhur markaların bu fiyata plastik kasklarından almaktansa bunu tercih ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)