Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Max 2.000 bütçeyle kask tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar aranıza yeni katıldım başlıkta belirttiğim gibi maximum 2.000 TL bütçem var lütfen bunu alacağına 500 koy 1000 daha koy yorumu yapmayın değerli önerilerinizi bekliyorum. Güvenlik önemli benim için şehiriçi kullanicam motorumu çoğunlukla yani 90km üstü uğultu olması çok önem arz etmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    benim shark speed r ı önermem, 100 ve üzeri fazla uğultu yapıyor

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    https://motorisk.net/urun-kat/kapali-kask/
    Burası yardımcı olabilir.

Teşekkür ederim burayı kurcaliycam

Motosikleti
    MT-07
    Shoei qwest’i kovala. İndirimde yakalarsan hiç ama hiç pişman olmazsın ( kafana uygun olması şartı ile. ).

Ona takıldı kafam çok güvenliği çok iyi ses alıyormuş ama çok rahatsız edecek şekilde değil diye gördüm yorumlarda 2.200 civarında şu an biraz bekleyebilirim indirim için

Motosikleti
    zn125-nmax-mt25-xmax300-mt09-tracer7-xmax250-jet14
    yaklaşık 1-2 ay önce bell vortex aldım oldukça memnunum tavsiye ederim. dot ve snell sertifikaları var (evet sertifikaları olmayan çok çok daha iyi oldukça fazla kask var piyasada), güneş vizörü yok, burun pedi ve çene perdesi var. ben bell vortex'in p/f ürünü olduğunu düşünüyorum ve fazlasıyla işini görür. birazcıcık ağır ama benim için sorun olmuyor bence mutlaka mağazada dene. ses yalıtımından memnunum.

Alıntı keremalpay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 1-2 ay önce bell vortex aldım oldukça memnunum tavsiye ederim. dot ve snell sertifikaları var (evet sertifikaları olmayan çok çok daha iyi oldukça fazla kask var piyasada), güneş vizörü yok, burun pedi ve çene perdesi var. ben bell vortex'in p/f ürünü olduğunu düşünüyorum ve fazlasıyla işini görür. birazcıcık ağır ama benim için sorun olmuyor bence mutlaka mağazada dene. ses yalıtımından memnunum.
    Snell sertifikası olması önemli bir ayrıntı. Yorumun için teşekkürler bunu da inceleyeceğim

rodriguez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vortex üretimi bitmiş eski bir kask. qwest de aynı şekilde ama 2017 bulabilirsen düşün derim. 2000 civarına qwest, hjc nin fiber bazı modelleri, shark spartan bakabilirsin. dediğim gibi eski üretimli kask almamaya calıs. mağazalara gidersen ya da telefonla pazarlık yaparsan 2200 kaskı düşürebilirsin belki.

ben qwest kullanıyorum. rahat ve güvenli hissettiriyor diyebilirim . ses konusunda da ortalama yani hıza ve rüzgara bağlı değişiyor ama cok iyi diyemem

Alıntı rodriguez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vortex üretimi bitmiş eski bir kask. qwest de aynı şekilde ama 2017 bulabilirsen düşün derim. 2000 civarına qwest, hjc nin fiber bazı modelleri, shark spartan bakabilirsin. dediğim gibi eski üretimli kask almamaya calıs. mağazalara gidersen ya da telefonla pazarlık yaparsan 2200 kaskı düşürebilirsin belki.

ben qwest kullanıyorum. rahat ve güvenli hissettiriyor diyebilirim . ses konusunda da ortalama yani hıza ve rüzgara bağlı değişiyor ama cok iyi diyemem
    2.200 zorlayıp shoie qwest e karar verdim Sharp 5 yıldız snell sertifikası. Ses kısmı dediğin gibi biraz hız rüzgara bağlı sürücüye de bağlı ben çok takilacagimi düşünmüyorum

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Nexx wst2 kaskı gördüm ve çok beğendim. Kullanan var mı? Deneyimlemiş birisinin yorumlarını merak ediyorum.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    benim shoei yi satıyorum, forumun satılık kısmında detayları mevcut istersen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)