Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni başlıyorum pahalı kask almalı mıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı yukirunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.000.000 km çok abartı olmuş.25 senede yapılabilecek bir yol değil.Hergün 109 km ediyor ki bu kolay değil.
    Hergün 109km az mı? Benim işe gidiş gelişim 85km sadece. Dur şuradan gideyim dersem 105 falan oluyor. Birde şuraya buraya uğrayayım dersem 250-300'lere geliyor. Bana görede motosiklette az km yapanlar ilginç gelmiştir. Geçende bir ilan gördüm 2014 model mt-07 daha 29000km'de die satıyor. Benim alet kullanmadığım halde 3ayda 11000km yaptı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hergün 109km az mı? Benim işe gidiş gelişim 85km sadece. Dur şuradan gideyim dersem 105 falan oluyor. Birde şuraya buraya uğrayayım dersem 250-300'lere geliyor. Bana görede motosiklette az km yapanlar ilginç gelmiştir. Geçende bir ilan gördüm 2014 model mt-07 daha 29000km'de die satıyor. Benim alet kullanmadığım halde 3ayda 11000km yaptı.

işe git/gel amaclı kullanılmıyor ise yapılamıyor maalesef.
    Motosiklet kullanmayı seviyorum ama işten aksam 8de gelince de yorgunluktan cıkamıyorum; böyle olunca da 1 senede 3 bin km anca yaptım
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işe git/gel amaclı kullanılmıyor ise yapılamıyor maalesef.
    Motosiklet kullanmayı seviyorum ama işten aksam 8de gelince de yorgunluktan cıkamıyorum; böyle olunca da 1 senede 3 bin km anca yaptım
    İnanki en güzeli o. Lakin benim için uçmakdere yada ağva'ya giderken dışarı çıkmam ile birlikte eve dönüşte yaptığım minumum mesafe 400km. haftada 4 defa yapsam gene 1600km ayda...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)