Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marushin Kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba kask alıcağım Marushin 777 NX Tiger almayı planlıyorum fiyatı diğer kasklar arasında daha ucuz ve fiberglass Daha önce kullanmış olan var ise şikayetlerini yazabilirmi alınırmı veya o kask fiyatına daha güzel bir kask alınırmı
    Fiyatı 800tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

UP ^
    Konu hakkında bilgisi/tecrübesi olan var mıdır acaba?

Motosikleti
    mt 07
    Marushin 999 düz bayaz kulanıyorum 2013 yapımı 2015 de ben aldım hala kulanıyorum çene kısmında 2 cm kadar kılcal çatlak oluşdu.
    onun dışında memnunum en önemlisi hafif olması

Merhaba kaskı aldım kask güzel sorunu yok biraz ses geçiriyor ama kulaklık takıyorum önemli değil fakat en büyük sorun yüksek süratlerde sıkıntı çıkarması Bandırmaya giderken paralı yola girdim ve bana göre yüksek süratlar yaptım 180 le giderken kask kendini geriye doğru atıp çeneme değiyordu ve bu maalesef sıkıntı çıkartıyor bilgilendirmek istedim iyi forumlar sorunuz olursa yazabilirsiniz.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O kaskı turkiyede satan kişi bu forumun sürekli kullanıcılarından. Zamanında Türkiye'de tutulmuş bir kask markası idi ama şimdilerde firmanın japon sitesini dahi ulaşamıyorsun. Belkide firma kapanmış bile olabilir.
    MeehMT bunu beğendi.

piyasada çok replika var dikkat

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    Ben kullanıyorum çok memnunum. 999RS var bende hafifliği beni benden aldı.

777 serisi giriş seviyesi olsa da,fiyatından çok daha yüksek olan kasklara kıyasla; malzeme (fiber) ve güvenlik açısından (sharp 5 yıldız) tatminkardır.
    işçilik kalitesi (boya/kumaş vb) ve konfor konusunda ise (ses yalıtımı,aerodinami) kendisinden daha ucuz olan kasklar kadar başarılı değildir.
    Üretim tarihlerinden ziyade beden konusunda elde kalan son 777 kasklar bu fiyatlara verildiği için M-L gibi bedenler kalmamış olabilir, 778 ve dahili güneş vizörlü 779'un dahi M-L bedeni pek kalmamıştı.

999Rs serisi ise her konuda mükemmeldir ancak fiyatları bütçenizin 2 katı kadar anlaşılan.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    @mete_han ömründe "Marushin" den başka kask takmamıştır.o iyi bilir.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Bence kask güzel düşersem kafamı yere vurursam eğerki ölmezsem tekrardan güncellerim ama bir kullanıcı olarak tek - yönü yüksek hızlarda kaskın ağız çene bölümü değmesi 600cc ve üstü makinalarda tavsiye etmiyorum ama 600cc altı motorlarda kesinlikle kullanılıcak en iyi fiyat performans kasklardan biri gerçi o çene olayı bandırma erdek civarında oldu oranın havası bi başka Not kask vizörü bence pahalı 300tl farklı yerlerde 150 max 200tl gibi fiyatlara bulunabiliyor bence bir fiyat düşüşü olması gerekiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)