Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nisan 2019 Yeni Kask Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2019 R25
    Merhaba,

2019 model R25 aldım. Pazartesi-salı teslim alacağım. Alana kadar kask işini halletmem gerek. İzmir Motovento'da kask baktım 800 TL'ye Mt'nin karbon olduğunu belirttiği kaskı önerdi. İnternet üzerinde ki araştırmalarımda bu tutar karbon olması mümkün değil gibi. Eşimle beraber kask alacağız. 2 adet toplamda 2000 TL'ye geçmeyecek kask bakmaktayım. Kapalı kask, sessiz ve güvenilir(paramın yettiği kadar) arıyorum. Sizden ricam önerileriniz nelerdir? Ayrıca araştırmalarımda sürekli eski üretim kasklar vs oluyor. Kullanılmamasına rağmen eski üretim olması kaskın kalitesini düşürür mü? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.(Ayrıca branda ve kilit alacağım net üzerinden buldum sayılır ama onlar içinde öneri alabilirim.(max 500 TL branda-kilit-disk kilidi) Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Cenk.D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

2019 model R25 aldım. Pazartesi-salı teslim alacağım. Alana kadar kask işini halletmem gerek. İzmir Motovento'da kask baktım 800 TL'ye Mt'nin karbon olduğunu belirttiği kaskı önerdi. İnternet üzerinde ki araştırmalarımda bu tutar karbon olması mümkün değil gibi. Eşimle beraber kask alacağız. 2 adet toplamda 2000 TL'ye geçmeyecek kask bakmaktayım. Kapalı kask, sessiz ve güvenilir(paramın yettiği kadar) arıyorum. Sizden ricam önerileriniz nelerdir? Ayrıca araştırmalarımda sürekli eski üretim kasklar vs oluyor. Kullanılmamasına rağmen eski üretim olması kaskın kalitesini düşürür mü? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.(Ayrıca branda ve kilit alacağım net üzerinden buldum sayılır ama onlar içinde öneri alabilirim.(max 500 TL branda-kilit-disk kilidi) Teşekkürler.
    snake carbon modeli 1000+ tl şuan mt nin en iyi kaskı o gidip denemek istiyorum bende
    insta: veli_montana_

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Kilit konusunda 500tl toplam bütçe ile sağlam bir kilit alma ihtimaliniz yok. Motosiklet otoparkta falan durmuyorsa kilit butcenizi maalesef en az bin liraya çıkarmanız gerekir. Abus marka 3d alarmlı disk kilitleri 600civarinda bulunabilir. Zincir ise birlikte alinca ucuza geliyorsa abus tercih edilebilir. Ben abus 8077 disk kilidi +auvrey 13mm zincir kullanıyorum. Alacağınız zincirin demir makasıyla kesilmeyen güçlendirilmiş çelik olması gerekir. Buna alternatif ucuz yollu zincir kullananlarin paylasimlarini da okumuştum. Ama 2019 r25 almissiniz kasko yaptirmadiysaniz kilit isini hafife almayın.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    https://www.motosikletaksesuarlari.c...MaAjdwEALw_wcB

3 gun once bunu aldim,giwi den sonra baya fark varmis

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)