Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1500 tl ye kadar alınabilecek en iyi kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb125r
    Merhaba arkadaşlar bugün cb125r satın alarak motosiklet camiyasına ayak atmış bulunmaktayım.Bildiğiniz üzere ekimpan olayı çok ayrı bir dünya.1500 tl ye kadar önerebileceğiniz performans/fiyat oranının iyi olduğu kasklar var mı önerebileceğiniz.Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Shark Skwal. Benim Shoei Qwest'i önerirdim ama parlak siyahı bile 2500tl olmuş.

Motosikleti
    cb125r
    qweste demin baktım güzel kaska benziyor bayilerde ucuza bulabilirsem güzel olabilir

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Nolan N87, bende bir önceki N86 modeli var çok memnunum. Testlerdeki sonuçları da iyi. Alınabilecek en sessiz kasklardan değil ama onların fiyatlar da 1500'ün anlamlı bir şekilde üstünde olur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Yedek parçası b.ku püsürü de kolay bulunur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Fiyatlar ne olmuş öyle? 1575'e sadece düz siyah veya beyaz N87 var, renkliler 1850 falan!!! (Gerçi ben düz beyaz kullanıyorum; görünür olmak için öyle almıştım...) Döviz kurları çok etkilemiş fiyatları.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    termolastik alma biraz daha bütçeyi artır karbon kask var elim para gördükçe bunları beğenmemeye başladım :D patron 200 zam yaptı

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    karbon daha sağlam ve güvenilirdir anlamına gelmez, karbonun asıl olayı hafif olması... Almayı düşündüğünüz kaskın test sonuçlarına buradan bakabilirsiniz: https://sharp.dft.gov.uk
    Bu, kask testleri yapan bağımsız bir İngiliz devlet kuruluşudur.

agv kasklarda şuan %40 indirim var bence kaçırma, arkadaşlarım acıbadem/kadıköy de olan motoruma mağazasından aldı vizör de de güzel indirim yaptılar dostum indirim bitmeden kaçırma bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)