Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Agv Kask Model Yılı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kasved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar ben agv k3 winter test 2012 isimli kaskını almaya karar verdim lakin bu modelin isminde geçen 2012 kafamı çok kurcaladı. Biliyorsunuz kaskların da bir ömrü var ve bu kask agv'nin 2012 sezonunda üretilip hala satılamayan yani elde kalmış bir modeli midir yoksa sadece tasarım yılından mı ibaret. Değerli düşüncelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Kasved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben agv k3 winter test 2012 isimli kaskını almaya karar verdim lakin bu modelin isminde geçen 2012 kafamı çok kurcaladı. Biliyorsunuz kaskların da bir ömrü var ve bu kask agv'nin 2012 sezonunda üretilip hala satılamayan yani elde kalmış bir modeli midir yoksa sadece tasarım yılından mı ibaret. Değerli düşüncelerinizi bekliyorum.
    Muhtemelen bu model ilk olarak 2012 de üretilmeye başlandığı için 2012 adında var. Yine de satın alırken kask üzerindeki üretim tarihini kontrol etmekte yarar var.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    kaskın içerisinde üretim tarihi yazar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen bu model ilk olarak 2012 de üretilmeye başlandığı için 2012 adında var. Yine de satın alırken kask üzerindeki üretim tarihini kontrol etmekte yarar var.
    Sanırım haklısınız. Agv'nin sayfasında model hala sergilenmekte. Kaskın üretim yılı tam olarak nerede yazıyor?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    genellikle kaskın iç kısmında yani pedlerin arkasında yazar, bazılarında çene bağlantısında yazıyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genellikle kaskın iç kısmında yani pedlerin arkasında yazar, bazılarında çene bağlantısında yazıyor.
    Teşekkürler. İnternetten ekipman almak tam bir işkenceymiş bu arada.

Motosikleti
    Yamaha XVS 650 DragStar - Vespa GTS 250
    AGV K3 SV kask kullanıyorum yakşlaşık 2 yılı oldu belki geçmiştir. Kullandığın motosiklete

bağlı olarak eğer seyir hızın 120km üzerindeyse AGV tercih etme derim. Rüzgar gürültüsü çok

fazla. O rakamlara hangi marka daha iyidir bir öneride malesef bulunamıyorum ama bu konuda

çok şikyetçiyim. İyi akşamlar

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Valentino Rossi'nin 2012 kış testlerinde kullandığı tasarım olduğu için 2012 yazıyor.2012 yılında K3 SV yokmuş zaten

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mertsmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AGV K3 SV kask kullanıyorum yakşlaşık 2 yılı oldu belki geçmiştir. Kullandığın motosiklete

bağlı olarak eğer seyir hızın 120km üzerindeyse AGV tercih etme derim. Rüzgar gürültüsü çok

fazla. O rakamlara hangi marka daha iyidir bir öneride malesef bulunamıyorum ama bu konuda

çok şikyetçiyim. İyi akşamlar
    İlk motosiklet için k3 modelinin iyi olucağını düşünüyorum. Büyük ihtimalle 120'nin üzerine pek çıkmayacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valentino Rossi'nin 2012 kış testlerinde kullandığı tasarım olduğu için 2012 yazıyor.2012 yılında K3 SV yokmuş zaten
    Evet şuan bende ne kadar saçma bir soru sorduğumu fark ettim. [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)