Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sway Marka KASK

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Merhaba,
    Bütçem şuanlık çok kısıtlı ve bütçeme en uygun kaskı sway marka ile buldum ama 2 ürün arasın da kaldım sizce;

BÜTCE 200TL

SWAY 806 Mı?

SWAY 812 Mİ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Oy dağlar oy taşlar...

Senin bu motora halen kasksız biniyor olman şaka gibi. Tecrübende yok zaten. Kendini harap edip durdun ve kask mevzusunu her açtığında git 50-60tl koy ya MT kask al yada LS2 FF352 model kaskı al dedik. Lakin sen halen siyah vizörü var die Sway die tutturuyorsun.

http://www.yamaha-aksesuar.com/kateg...m#labels=400-2

al sana link de verdim. kahramanlardan dene buradan sipariş et. kalan para ile de bir tane balaklava al kendine...

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Sway alma kardeş. 50 60 daha koy hiç değilse ls2 ff352 al. Sway yumurta kabuğu
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oy dağlar oy taşlar...

Senin bu motora halen kasksız biniyor olman şaka gibi. Tecrübende yok zaten. Kendini harap edip durdun ve kask mevzusunu her açtığında git 50-60tl koy ya MT kask al yada LS2 FF352 model kaskı al dedik. Lakin sen halen siyah vizörü var die Sway die tutturuyorsun.

http://www.yamaha-aksesuar.com/kateg...m#labels=400-2

al sana link de verdim. kahramanlardan dene buradan sipariş et. kalan para ile de bir tane balaklava al kendine...
    kaskım var ayrıca motor tecrübem de var. bilip bilmeden saçma saçma yorumlar atma

vizörü ile alakalı değil görüntüsü hoş.. dedigim gibi gecici bi kask...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ahmetakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskım var ayrıca motor tecrübem de var. bilip bilmeden saçma saçma yorumlar atma

vizörü ile alakalı değil görüntüsü hoş.. dedigim gibi gecici bi kask...
    Aynen kardeşim kusura bakma görüntüsü hoş. kafanı görüntü kurtaracak. aferin...

Motosikleti
    honda nc 700x
    Bu sway lar Arai nin yan sanayisiymiş diyorlar belki de Schubert in ana sanayisidir yada X lite de olabilir belkide değildir sway swaydır

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    kullanan yok mu bu kaskları veya markayı

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Merhaba,
    Bütçem şuanlık çok kısıtlı ve bütçeme en uygun kaskı sway marka ile buldum ama 2 ürün arasın da kaldım sizce;

BÜTCE 200TL

SWAY 806 Mı?

https://i.hizliresim.com/vJ1mPO.jpg

SWAY 812 Mİ?

https://i.hizliresim.com/yz7m60.jpg
    kardeşim sway mototex firmasının çinde ucuza yaptırıp üstüne italyan bayrağı vurduğu. Hiç bir güvenlik sertifikasına sahip olmayan hiçbir geçerliliği olmayan çin malı kasklar. Bu kasklara para vermeyin yazık günah.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Kaskın geçicisi olmaz.Kafayı koydunmu araba camına, kapı kolonuna herşey'geç olur.Tecrübe parayla alınmaz, yaşanarak öğrenilir, fakat bu kadar önemli bir konuda tecrübe için canından olabilirsin.Bilemezsin.Onun için mutlaka sertifikası(Dot, Snell, Ece) olan, Sharpa girmiş kask almani tavsiye ediyoruz..

Mt kask bari. Farklı modelleri var. Hem şeffaf vizör hemde altında güneş vizörlü olan kaskları var.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın geçicisi olmaz.Kafayı koydunmu araba camına, kapı kolonuna herşey'geç olur.Tecrübe parayla alınmaz, yaşanarak öğrenilir, fakat bu kadar önemli bir konuda tecrübe için canından olabilirsin.Bilemezsin.Onun için mutlaka sertifikası(Dot, Snell, Ece) olan, Sharpa girmiş kask almani tavsiye ediyoruz..
    en azından şuan gibi 30tl lik kask kullanmaktansa idarelik bi kask alıyım bütçemde belirttigim gibi 200tl 2-3 ay kadar kullanmam lazım şu an kalite bi kask alamam bütçe çok kısıtlı

şuan kullandıgım kask aşırı dandik 30tl lik bi kask

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    en azından şuan gibi 30tl lik kask kullanmaktansa idarelik bi kask alıyım bütçemde belirttigim gibi 200tl 2-3 ay kadar kullanmam lazım şu an kalite bi kask alamam bütçe çok kısıtlı

şuan kullandıgım kask aşırı dandik 30tl lik bi kask
    Hocam geçici olarak aldığın kasklara vereceğin parayı matematiksel olarak topladığımızda zaten kaliteli bir kaska ulaşıyosun anladığım kadarıyla. Bunca insan sana SWAY alma diye yırtınıyorsa bence buradaki herkes seni seviyor. Ve neticede ben de bu tavsiyeleri destekliyorum. İlk bakacağın yer sharp helmet safety olsun. Ordan ülkemizde uygun fiyatlara bulunan Ls2 markasına yönelirsin zaten...
    Respect

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Bu soğukta kışta motor kullanmaya çalışma, baharı bekle para biriktir iyi bir kask al. Bunlara vereceğin parayı çöpe atmış olursun, geçici kask diye bir şey olmaz.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Kafa senin karar senin. Vay benim param yok diyosan. Bi süre binme. Birikir.

FullSentetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Usta adam senin iyiliğin için söylüyor ters yapma bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)