Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1.000 TL bandında kask arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Herkese merhabalar, dediğim gibi 1.000 tl civarlarında kask arıyorum. Aslında aklımda AGV K3 SV var dı fakat bir kaç kişiden agv nin kötü kasklarından bir tanesi olarak yorum aldım. Bu bütçeye başka bir kask olarak N87 var onunda ses yalıtımı kötü diyorlar. İlk kaskım olacak önerilerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Vespa LX 125
    Kask işi bütçe ile pek orantılı değil. Denemeden de almanın çok saçma olduğu bir konu. Farklı markaları deneyip önce konfor güvenlik sonra fiyat olarak bakmalısınız.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı HazzaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask işi bütçe ile pek orantılı değil. Denemeden de almanın çok saçma olduğu bir konu. Farklı markaları deneyip önce konfor güvenlik sonra fiyat olarak bakmalısınız.
    Zaten deneyeceğim ama aklımda bir kaç model belirlemek istiyorum önemli olan güvenlik. Tabii ki kafa yapıma uyması konfor önemli bu yüzden aklımda bir kaç model belirlemek istiyorum. Biraz araştırmadan sonra HJC FG 17 nin SNELL ve DOT sertifikasına sahip olduğunu öğrendim ve hoşuma gitti bütçemede uygun geldi. Eğer kafa yapımada uygun gelirse büyük ihtimalle de bu kaskı almayı düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)