Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnternetten Kask Alımı Yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba
    Ankara'da yaşıyorum şu an için motosikletim yok.İnşallah Önümüzdeki zamanlarda almayı düşünüyorum.Sorum şu internette hudsonderi'de ls2 ff396 kask 200 lira, agv k3 450-600 lira arası agv k5 ise 500-600 arası.Daha önce ehliyet sınavının haricinde kafama hiç kask takmadım.Sizce fiyatlar %50 indirimdeyken kafa ölçümü alıp internetten sipariş versem nasıl olur zorluk ve sıkıntı yaşarmıyım?Sizden ricam yardımcı olmanız Ankara'da 1-2 yer haricinde motosiklet ekipmanı satan yer yok ve orayada gidemiyorum.Önerilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.
    Not:Gözlük kullanıyorum bunuda göz önünde bulundurursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Denemeden kask almayın.
    Vers:53.427-xxx
    Son güncelleme:23/02/2017
    Dil:_tr
    İlk ver:001-x
    Yapımcı:Guest
    App:Motosiklet için
    Dinleyen:yok!
    espresso ve killingroad bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alma.

Ankara'da motosiklet aksesuarı satan yer yok da deme.

Gözlük hep sıkıntı. Ben lens aldım. Kırılma riski ve buharlanma durumu da var. Lens al.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Revzilla'dan bul istediğin kaskı.Yorumlara bak, vidyoyu izle ona göre karar ver

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce kafanda bir kaç farklı marka model kaskı denemiş olsan belki bir ihtimal tam olarak hangi bedenin olacağını kestirebilirsin.İşin en kötü tarafı markaların kalıplarında da küçük değişiklikler olabiliyor.Yani ölçü olarak bedeni olsa da kafanı sıkma yada bol gelme ihtimali var.Bir de üstüne gözlükle kullanacaksan bizzat deneyip alman en iyisi.Koca Ankara'da mutlaka aradığın kaskı satan yer vardır.Git dükkanda dene kafana olan marka-model ve bedene göre internetten en ucuz olan yerden al.Tabii üretim tarihlerine de dikkat et.

Bu arada Hudson Deri'deki kaskların fiyatları nerdeyse yarı yarıya ama bazılarının üretim tarihleri 2015 bilgin olsun.Ona rağmen bence yine de güzel fiyat deneyerek alınabilir.Firmalar kaskların üretim tarihine indirim yapabiliyorlar.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Google'ye bir arama yaptırınca Ankara'da AGV satan 3 yer buldum. Nasıl gidemiyorsun?
    Git K5 dene, kafana uyarsa al. 500 TL K5 için güzel bir fiyat.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    bu ülkede ayakta silkiliyoruz resmen. revzilla veya fcmoto'dan istediğiniz kask veya başka ürünü, türkiye'de deneyin sonra bu sitelerden alın. misal ben soft korumalı kısa bot alacaktım. aklımda TCX X-Square modeli vardı. türkiye fiyatı 700 lira, revzilla'da 99 dolar fc-moto'da 75 euro. yani 370 lira falan. vergiler dahil 430'a falan denk geliyor... yorum yok.
    Thracian bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    hudsondaki kampanya cidden çok iyiydi.
    k5 ler zaten 2015 yılında üretime başladı diye biliyorum, o yüzden ilk çıkan kasklar bile olsa alınabilir diye düşünüyorum.
    yurtdışında 250-300 dolar civarında bir fiyatı var. ben çok ikilemde kaldım alıp almama konusunda, perşembe ve cuma baktım durdum kasklara, cumartesi hadi alayım bee dedim ki kask kalmamış, hepsini tüketmişler k5 lerin.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    Her şeyden önce gözlük büyük sıkıntı. ff351 benim gözlüğü yamultunca yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Çeneden açılır daha kullanışlı oluyor.

Selamaleyküm arkadaşlar kask alıcam yardım Laz'ım bu konuda Shar Evo-One Astor Mat almayı düşünüyorum ama kafamda bazı sorular var bunlar full face ama çenesi geriye gidebiliyor yani açılıyor isteğe göre sıkıntı yaparmı birde ses olarak nasıl uzun yolda rahatsız etme durumu varmı maximum 2500 bütçe var deri mont alıcam birde mont olarak da Held Hashiro beğendim
    AGV K-5 S Darkstorm var beğendim renk olarak sanırım eski model olduğu için bulumadım satan yer?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    O kask full face değil, çeneden açılır bir kask. Full face koruması bekleme. Yalnız diğer çeneden açılır kasklara göre şöyle bir avantajı var. Normal çeneden kasklar çene açıkken motor sürülmez. Onlarda çene açılmasının amacı, çene açık motor sürebilmek değil, konuşurken çeneyi açıp rahat sohbet edebilmektir. Evo-One ise çene açılır vaziyette, yani 3/4 kask gibi kullanılabilir ve bu konda da sertifikalıdır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)