Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Limit 900 TL Hadi öneriler..

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese selamlar,

bir ay kadar araştırdım. Araştırdım. Tam dedim alıyorum. Almadan dedim ki bir de yabancı forumlara bakayım.

alacağım kask Scorpion exo 510'du. Son araştırmamda kaskın ciddi şekilde rüzgar sesini içeriye aldığını ve rahatsız ettiği falan yazıyordu.

Kafam allak bullak oldu. 900 TL limitim var. Full face kask istiyorum. Dahili güneş vizörü olsun isterim. Olmazsa dert değil vizör taşıyacağız demek Fakat bu ses olayı önemli ya açıkçası.

Ne kullanıyorsunuz? Tavsiyeleriniz ne olur?

Yamaha xmax 250 kullanıyorum.

sevgiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yüksek bir tur camı ile sesi bertaraf edersin diye düşünüyorum.
    Bunun dışında 0 ses kask zor, schuberth kaskların sessiz olduğu söyleniyor. O tarafa da yönelebilirsin.
    tolgapekin bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Nolan N87 güneş vizörü ve iç pedleri çok güzel.100 km'den sonra sağ ve soldan rüzgar sesi yapıyor.Yuvarlağa yakın bir kafanız varsa tavsiye ederim.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    merhaba,

ses olayı için genelde kulak tıkacı öneriyorlar. ses için çok yüksek fiyatlı bir kask alınır mı bilemedim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kulak tıkacı kullanabilirsiniz. Hem ses sorununu çözer, hem istediğiniz kaskı ses yüzünden elememiş olursunuz.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Hudson deri de agv kasklat yarı fiyatına satılıyor şuanda bi bakın isterseniz
    tolgapekin bunu beğendi.

Nolan n86 kullandım memnun değildim. Yuvarlak bir kafa yapım var. Fakat içime sinmedi bu kask.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

evet. Dün görmüştüm agv kaskları. Bayağı indirim var.

Kask seçerken malzemeye dikkat ediyorum. kalan ürünlerden termoplastik olanlar kalmış. Diğerlerinde beden yok maalesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

işin ucuna kulak tıkacı sokmadan biraz sıyrılmak istiyorum açıkçası

kaanbyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr
    LS2 FF323 REPLICA ISAAC VINALES KASK
    LS2 FF323 gibi kaskları öneririm
    Motorunu Sür Ve Özgür Ol

Selamaleyküm arkadaşlar kask alıcam yardım Laz'ım bu konuda Shar Evo-One Astor Mat almayı düşünüyorum ama kafamda bazı sorular var bunlar full face ama çenesi geriye gidebiliyor yani açılıyor isteğe göre sıkıntı yaparmı birde ses olarak nasıl uzun yolda rahatsız etme durumu varmı maximum 2500 bütçe var deri mont alıcam birde mont olarak da Held Hashiro beğendim
    AGV K-5 S Darkstorm var beğendim renk olarak sanırım eski model olduğu için bulumadım satan yer?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler