Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

LS2 FF396 TRON

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar LS2 ff396 tron modelini aldım ancak hatamı yaptım diye düşünüyorum, kullananlar var ise yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    O Fiyata yurt dışından ARAİ veya Shoei marka kask getirebilirdik hatta o verdiğin fiyattan daha ucuz bi rakama. türkiyedeki rakamları 2000tl+ yurt dışında benim alışveriş yaptığım sitede 120 ila 150 dolar arası. Gümrükte çalışıyorum ve Gümrük konusundada bi sorun yaşamazdın dostum keşke daha önceden haberim olsaydı ama yinede kullanıla bilir bir kask. Fakat öyle gidipte 1000cc bir makinada kullanıcaksan biraz düşük kalmış.
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

teşekkürler RulingMoto evet biraz geç oldu bilgi vermem ama 150 cc bir motor da kullanacağım

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Bende düz modeli var.
    Vizör ayarı çalışmıyor, sürekli içeri rüzgar alıyor. Yazın çok iyi olsa da, kışın işkence.
    Rüzgar sorununuz yoksa, fiyatına göre güzel kask.

teşekkürler pea , sağlamlık bakımından bakıyorum sadece kışın zaten cok fazla kullanmayacağım.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Fiyata yurt dışından ARAİ veya Shoei marka kask getirebilirdik hatta o verdiğin fiyattan daha ucuz bi rakama. türkiyedeki rakamları 2000tl+ yurt dışında benim alışveriş yaptığım sitede 120 ila 150 dolar arası. Gümrükte çalışıyorum ve Gümrük konusundada bi sorun yaşamazdın dostum keşke daha önceden haberim olsaydı ama yinede kullanıla bilir bir kask. Fakat öyle gidipte 1000cc bir makinada kullanıcaksan biraz düşük kalmış.
    Dostum sakıncası yoksa alışveriş sitesinin linkini paylaşabilir misin ? Yeni ekipmanlar alacağım yardımcı olabilirsen sevinirim.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Dostum öncelikle ürün elime lisanslı bir şekilde kutusu açılmamış şekilde geliyor belirttiğimi zannediyorum ki gümrükte çalışıyorum ve çalıştığım firmanın adına sadece 67 adet yük gemisi var ve tanıdığım insanlarda cabası (kaptan-ve diğer personeller) hiç yurt dışına çıktın mı bilemiyorum ama. ordaki fiyatlar belirttiğim şekilde.. Burda bir tulum 5000TL iken orda maximum 500 Dolar google yabancı şekilde aratıp yabancı ülkelere satış fiyatlarını bulabilirsin diye umuyorum yorum yapmadan önce araştırmanı öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Sabit bir site yok Aliexpressteki Belli başlı satıcılar var güvendiğim firmamız ile çalışan fakat orda kask yok ve yurt dışında direk satın alınmalar. Ben burdan rica ediyorum gemi gidiyor arkadaş alıyor burda ücretini veriyoruz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Ergün Er. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sakıncası yoksa alışveriş sitesinin linkini paylaşabilir misin ? Yeni ekipmanlar alacağım yardımcı olabilirsen sevinirim.
    Cazip geliyor biliyorum ama sahte urun oldugu kesin... Hic girismeyin bence.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cazip geliyor biliyorum ama sahte urun oldugu kesin... Hic girismeyin bence.
    Bilgilendirme için teşekkürler, dikkate alacağım.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Dostum öncelikle ürün elime lisanslı bir şekilde kutusu açılmamış şekilde geliyor belirttiğimi zannediyorum ki gümrükte çalışıyorum ve çalıştığım firmanın adına sadece 67 adet yük gemisi var ve tanıdığım insanlarda cabası (kaptan-ve diğer personeller) hiç yurt dışına çıktın mı bilemiyorum ama. ordaki fiyatlar belirttiğim şekilde.. Burda bir tulum 5000TL iken orda maximum 500 Dolar google yabancı şekilde aratıp yabancı ülkelere satış fiyatlarını bulabilirsin diye umuyorum yorum yapmadan önce araştırmanı öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Sabit bir site yok Aliexpressteki Belli başlı satıcılar var güvendiğim firmamız ile çalışan fakat orda kask yok ve yurt dışında direk satın alınmalar. Ben burdan rica ediyorum gemi gidiyor arkadaş alıyor burda ücretini veriyoruz.

Aria dır o arai olsa duramazsın,

https://www.aliexpress.com/item/Arai...9-7a23159f923f

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdığımı okumadın sanırım dostum açıkladığım kısmı.

Sabit bir site yok Aliexpressteki Belli başlı satıcılar var güvendiğim firmamız ile çalışan fakat orda kask yok

ve yurt dışında direk satın alınmalar. Ben burdan rica ediyorum gemi gidiyor arkadaş alıyor burda ücretini veriyoruz.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha ha. ABS plastik Arai yerse...

Sabit bir site yok Aliexpressteki Belli başlı satıcılar var güvendiğim firmamız ile çalışan fakat orda kask yok

ve yurt dışında direk satın alınmalar. Ben burdan rica ediyorum gemi gidiyor arkadaş alıyor burda ücretini veriyoruz.
    Anlamazlar aga anlamazlar adam kitlenmis sahtedir o diye nolan n87 ilk cikti 400 tl gibi bi fiyata italyadan denk geldi bi arkadasa getirttirdim ama simdi ben bu arkadaslara desem kesin sahte diyecekler insanin ufku ne kadar genisse o kadar gorur
    Sana tawsiyem kasma aga ;)
    RulingMoto bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R

Nerden aliyor? Tum Arai kasklar Japonya'da yapiliyor. Orada da fiyatlari belli. Arai tum dunyaya $500'a sattigi kaski hangi ulkede $150'a satiyor? O kadar ucuza Arai dunyanin her yerinde satilir? Internet devrindeyiz. Niye satanlar kendilerini yerel pazarla sinirliyorlar?

Bakin bi sorularin hic bir cevabi yok... Sahte oldugu belli urunun...

Lutfen kask gibi insanin guvenligini teslim ettigi urunlerde ne idugu belirsiz sahte urun alim-satimini tesvik etmeyin. Arai olmasin, Shoei olmasin, ama en azindan testi yapilmis, kimin urettigi belli bir marka olsun.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Nerden aliyor? Tum Arai kasklar Japonya'da yapiliyor. Orada da fiyatlari belli. Arai tum dunyaya $500'a sattigi kaski hangi ulkede $150'a satiyor? O kadar ucuza Arai dunyanin her yerinde satilir? Niye satanlar kendilerini lokal pazarla sinirliyorlar? Sahte iste urun...

Lutfen kask gibi insanin guvenligini teslim ettigi urunlerde ne idugu belirsiz sahte urun alim-satimini tesvik etmeyin. Arai olmasin, Shoei olmasin, ama en azindan testi yapilmis, kimin urettigi belli bir marka olsun.
    Yna Bimar sistemine girip 02-17 taihli hoegh singapore ve 02-17 tarih li Hoegh xiamen gemilerinin gidiş rotasına bakabilirmisin rica etsem. İlk durak Japonya 2. durak çin 3.durak türkiye 4. durak ecnebi limanları.

DÜZELTME: Çalıştığım şirket dünya statüsünde ilk 5in içinde. Her marka ile sözleşmemiz mevcut beko tofaş arçelik tamek opel reno vesayre. örnek olarak bilindik markalarını verdim. + Hondanın değerli taşımalarınıda biz yapıyoruz (1000rr/600rr) bizim aldığımız fiyat fabrika çıkış fiyatı çünkü gerekli reklamı yapıyoruz gerekli indirimi yapıyoruz gemi yükleme indirme sırasında öncelik tanıyoruz firmarla. Bize biz çalışanlara extra hassasiyet indirim. tanıyor anlata biliyormuyum bilmiyorum ama

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yna Bimar sistemine girip 02-17 taihli hoegh singapore ve 02-17 tarih li Hoegh xiamen gemilerinin gidiş rotasına bakabilirmisin rica etsem. İlk durak Japonya 2. durak çin 3.durak türkiye 4. durak ecnebi limanları.

DÜZELTME: Çalıştığım şirket dünya statüsünde ilk 5in içinde. Her marka ile sözleşmemiz mevcut beko tofaş arçelik tamek opel reno vesayre. örnek olarak bilindik markalarını verdim. + Hondanın değerli taşımalarınıda biz yapıyoruz (1000rr/600rr) bizim aldığımız fiyat fabrika çıkış fiyatı çünkü gerekli reklamı yapıyoruz gerekli indirimi yapıyoruz gemi yükleme indirme sırasında öncelik tanıyoruz firmarla. Bize biz çalışanlara extra hassasiyet indirim. tanıyor anlata biliyormuyum bilmiyorum ama
    hasmet ve Green Arrow bunu beğendiler.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlere erişim sağlayamıyorum server interneti olduğu için

Motosikleti
    SD 1290R

Anlatiyorsunuz birseyler de hic inandirici degil malesef. Gemide Arai kask mi tasiyorsunuz? Kasklari gemiye once yukluyorsunuz diye Arai sirketi kargo sirketi calisanlarina %80 indirimle kask mi veriyor? Niye? Arai aile sirketi. Halka acik bile degil. Kucuk bir sirket. Oyle buyuk indirim politikalari yok. %40 indirim deseniz hadi bir sekilde yiyecegim de... Verdiginiz fiyat tipik Aliexpress Cin taklit urun fiyati... hatta uzerine %20-30 kar konmus hali

Bakin boyle bir aciklama yapsaniz inandirici olur:
    "Gemiye Arai kasklar yuklenirken bazen kazayla dusup 1-2 kutu esrarengiz bir sekilde kaybolabiliyor" Bakin bunu anlarim, belki $500'lik kask bu sekilde $150 olur. Gerci yine olmaz. Adam internete koyup daha pahaliya satabilir muhtemelen, eger gercekten orijinalse ve kullanilmamissa...

maalesef konu yine bambaşka bir yere gitti

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Anlatiyorsunuz birseyler de hic inandirici degil malesef. Gemide Arai kask mi tasiyorsunuz? Kasklari gemiye once yukluyorsunuz diye Arai sirketi kargo sirketi calisanlarina %80 indirimle kask mi veriyor? Niye? Arai aile sirketi. Halka acik bile degil. Kucuk bir sirket. Oyle buyuk indirim politikalari yok. %40 indirim deseniz hadi bir sekilde yiyecegim de... Verdiginiz fiyat tipik Aliexpress Cin taklit urun fiyati... hatta uzerine %20-30 kar konmus hali

Bakin boyle bir aciklama yapsaniz inandirici olur:
    "Gemiye Arai kasklar yuklenirken bazen kazayla dusup 1-2 kutu esrarengiz bir sekilde kaybolabiliyor" Bakin bunu anlarim, belki $500'lik kask bu sekilde $150 olur. Gerci yine olmaz. Adam internete koyup daha pahaliya satabilir muhtemelen, eger gercekten orijinalse ve kullanilmamissa...
    Söylemek istediğimi aşırı yanlış şekilde anlamışssınız. ben size tekrar olarak şöyle açıklıyım. siz bazı şeyleri olduğundan daha hızlı yaparsanız karşılığını alırsınız bu garsonluktada böyledir işini iyi yaparsan bahşişi alırsın. Biz ise yaptığımız şey: Mal yüklenmesi 12.saat sürüyorsa bu saati 8-9'a indirmek bundan mütevellit ulaşması gereken yere 10 saat gibi bi rakamda önce ulaşıyor ve şirket ücretlerini erken almış oluyor. şirketlerin anlaşmalarında belli bi süre zarfı vardır 12-24 gün bu ürün 12 günden önce teslim edilirse alacağı ücret. %X oranda artar 12-24 arası teslim ederse sözleşmedeki ücretten ödenir 24 günü geçtiği anda ise ürün sözleşmede belirtilen fiyatta günlük olarak düşüşe geçer. (Teslimat süresi rakamları kesin olarak belli değildir örneklendirmek amacıyla verilmiştir.) 8 saatlik bi kazanç demen nerdeyse 1 gün önceden teslim demek. ama 8-9 saat geç yüklenmesi ise 1gün sonra teslim demek. 1 GÜN ÖNCE dağıttığı siparişten 100,000$ kazanıyorsa (%1) olarak alınırsa 1000$ yapar buda 101,000$ yapar. 1 GÜN GEÇ tesliminde ise yine (%1) alınırsa 99,000 gibi bi rakam elde edeceği anlamına gelir.
    Bu durumda bizimde yaptığımız ufak bir ricayı kabul ediyorlar ben çıkıpta demiyorum işte 1000 tane kaskı 150 dolar gibi bir fiyattan alıyoruz veya her gün gidipte kask almıyoruz. kazandırdığımız binlerce dolar varken adam sence 1 kaskı düşünür mü ? ya ben size anlatamıyorum yada siz anlamak istemiyorsunuz hasmet bey gerekli açıklamayı bu yazımda detaylı olarak yaptığıma inanıyorum iyi günler diliyorum.

Edit : Sözleşmedeki fiyatlar ülkedeki o ürüne uyguladığı kdv oranın 2 katı kadar artabiliyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)