Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arai kask alımı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibrahim61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r 25-cb650f-z1000
    Hayırlı akşamlar arkadaşlar,arai chaser v crutchlow bu kaskı almayı düşünüyorum ucuzluk bakımından vs önerebileceğiniz bir mağaza var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Motocapro outlet ürün satıyor. Oraya bakabilirsiniz.

Üretim tarihine dikkaet edin, çift D halkaya kazılı olarak görülür. Baştaki harf alfabenin kaçıncı harfiyse yılı, yanındaki rakam üretim haftasını ifade eder. Outlet olduğu için kask eski tarihli olabilir.
    ibrahim61 bunu beğendi.

Motosikleti
    r 25-cb650f-z1000
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motocapro outlet ürün satıyor. Oraya bakabilirsiniz.

Üretim tarihine dikkaet edin, çift D halkaya kazılı olarak görülür. Baştaki harf alfabenin kaçıncı harfiyse yılı, yanındaki rakam üretim haftasını ifade eder. Outlet olduğu için kask eski tarihli olabilir.
    Tavsiye için teşekkür ederim gerçekten piyasaya göre ucuzmuş Bunu daha önce bir arkadaşımdan duymuştum fakat anlayamadığım harfe göre yıl? Misal f yazınca hangi yıl oluyor yani sıralama ne şekilde?

Alıntı ibrahim61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlayamadığım harfe göre yıl? Misal f yazınca hangi yıl oluyor yani sıralama ne şekilde?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3487761
    ibrahim61 bunu beğendi.

Motosikleti
    r 25-cb650f-z1000
    Teşekkür ederim şimdi anladım sağolasın
    zaferce bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Tavsiye için teşekkür ederim gerçekten piyasaya göre ucuzmuş Bunu daha önce bir arkadaşımdan duymuştum fakat anlayamadığım harfe göre yıl? Misal f yazınca hangi yıl oluyor yani sıralama ne şekilde?
    maksat değişiklik olsun, radikal davranalım demişler; elit marka ya, hımmmm!

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hayırlı akşamlar arkadaşlar,arai chaser v crutchlow bu kaskı almayı düşünüyorum ucuzluk bakımından vs önerebileceğiniz bir mağaza var mı?
    Yıldırım Motosiklet'ten bir fiyat al, diğerleri ile kıyasla, makul gelen yerden alırsın.

Fiyat alırken, Cihan ÇİÇEK fiyat almam için sizi önerdi dersin, belki biraz daha yardımcı olurlar
    "CaRPe DieM"

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıldırım Motosiklet'ten bir fiyat al, diğerleri ile kıyasla, makul gelen yerden alırsın.

Fiyat alırken, Cihan ÇİÇEK fiyat almam için sizi önerdi dersin, belki biraz daha yardımcı olurlar
    Daha önce hiç alışveriş yapmadım bilmiyorum nasıl bir yer ama şundan kesinlikle eminim hayatımda görmüş olduğum en saçma sapan internet sitesine sahip bu yıldırım motor ürünlere bakamıyoruz ki..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ben de yeni Quantum ST PRO aldım, hatta ilk girer girmez antipatik olmasın diye konu açmak istemedim ama satıyorum ben de. biraz acele ve rengine aşık olup ufak aldım, kullanmadım jelatini falan duruyor.
    Neyse, Quantum'un D-Ring'de direk ay yıl olarak yazıyor. Modelden modele değişiklik oluyor sanırım.

Motosikleti
    2017-Cbr 250 R Hrc
    Kaskı aldınız mı ? Aldıysan memnun musunuz ?

Bisnev99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xboss 2020
    [QUOTE=killingroad;4047098]Ben de yeni Quantum ST PRO aldım, hatta ilk girer girmez antipatik olmasın diye konu açmak istemedim ama satıyorum ben de. biraz acele ve rengine aşık olup ufak aldım, kullanmadım jelatini falan duruyor.
    Neyse, Quantum'un D-Ring'de direk ay yıl olarak yazıyor. Modelden modele değişiklik oluyor sanırım.[/QUOTE Ne kadara satıyorsunuz ve hsngi ildesiniz?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    [QUOTE=Bisnev99;4076640]
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yeni Quantum ST PRO aldım, hatta ilk girer girmez antipatik olmasın diye konu açmak istemedim ama satıyorum ben de. biraz acele ve rengine aşık olup ufak aldım, kullanmadım jelatini falan duruyor.
    Neyse, Quantum'un D-Ring'de direk ay yıl olarak yazıyor. Modelden modele değişiklik oluyor sanırım.[/QUOTE Ne kadara satıyorsunuz ve hsngi ildesiniz?
    Çok özür dilerim görmemişim bu mesajı.
    İstanbul'dayım 2100TL gibi bir fiyat düşünüyordum ama satmaktan vazçgeçtim, cheekpad ile halloldu.
    Hani zamanında satmaya niyet etmiş biri olarak da ikinci el kaska nasıl güvenilir sorusuna hiç cevap veremeyecektim sanırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)