Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Agv k5 matt siyah kask alıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Arkadaslar Merhaba aranıza yeni katıldım. Honda cbr 125r aldim. Tecrübem var. Bu ilk Racing motorum olacak fakat Allah teala izin verirse yukselticem. Motorumu degistiricem fakat ekipmanlarim hep kalacak. Cok araştırdım dış kabuğu hafifliği aerosu havalandirmasi. Acikcasi agv k5 in herseyini beğendim. Bu hafta gidip alıyorum. Yalnızca internette agv ye ait cok yorum göremedim. Kullanıcısi varsa aranizda k5in ya "Al koçum hayrini gör cok iyi kask " desin . Yada "HAYIR DUR BU NIKAH KIYILAMAZ" Desin. Simdiden degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Selamlar

AGV kas hakkında fazla sözüm yok fakat şöyle bir şey söyleyebilirim.

Bell Vortex kask kullanıcısıyım ( İncelemesi ve hakkında ki kullanıcı yorumum için tıklayabilirsin )

Aslında motosiklet mağazasında AGV 'nin bedeni büyük gelmemiş olsaydı büyük bir ihtimal bell alırdım. AGV k3 ve k5 kullanan bir kaç arkadaşım var ayak üstü konuşmuştum gayet memnunlar. Ama detaylıca bilgim olmamasına rağmen kask alırken yaptığım bir çok araştırma sonucu agv benim için ön plana çıkmıştı. Yani başa dönme imkanım olsa AGV tercih ederdim diye düşünüyorum. Ama Bizzat kullananların yorum yapması daha uygun olacaktır tabi ki
    kuesier bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bell hakkinda konusmak gerekirse. Bende önce bell vortex düşünüyordum. Ses yalitimi nasil sizce
    Ranay bunu beğendi.

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı kuesier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bell hakkinda konusmak gerekirse. Bende önce bell vortex düşünüyordum. Ses yalitimi nasil sizce

Forumda konum var Bell hakkında yada http://www.yazanherif.com/2016/10/bell.html buradan okuyabilirsiniz.
    kuesier bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Yok mu yardimci olacak?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    K5 çok kullanılan bir kask, eski konularda kask tavsiyelerinin içinde iyisi kötüsü fazlasıyla yazılmış. İstersen bakabilirsin. Fiyat olarak ucuz bir kask olmadığından dolayı sadece meraktan soruyorum, neden shoei falan düşünmüyorsun ?

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Tam olarak 1000 liram var kask icin
    Agv duz renk kasklar o fiyatta. Yani bu fiyata en iyi en güvenli kask agv

Motosikleti
    MT
    http://www.feyizoglu.com/Qwest-Kapal...-_50417.html#0

1056 TL. Belki oraya gidersen daha uygun olur. 5 yıldızlı bir kask. Bende kullanıyorum memnunum o yüzden tavsiye edebilirim.

Motosikleti
    Duke 200 ABS
    Agv ben de baya bakmistim ozellikle k5. Bir k5 kullanan arkadasim cok ses aliyor bulasma, diyince Bell'e yonelmistim.

Konunun takibindeyim.

dtvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc 750x dct
    ben k5 kullanıyorum memnunum hafifliği iyi vizör güzel

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı Sharp11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agv ben de baya bakmistim ozellikle k5. Bir k5 kullanan arkadasim cok ses aliyor bulasma, diyince Bell'e yonelmistim.

Konunun takibindeyim.
    Bana tam tersini soylediler. Ses sıkıntısı ve kafada oynama yapmadığı soylendi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Alıntı dtvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben k5 kullanıyorum memnunum hafifliği iyi vizör güzel
    Hocam ses yapiyor mu bu k5. Tek ogrenmem gereken bu kaldi birde pinlock yok bugu yapmaz diyorlar. Ne derece dogru?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Shoei nxr kask aldim paraya biraz kiydim ama olsun can kıymetli

Motosikleti
    MT
    Açıkcası çok iyi bir tercih yaptın bence. Motora aksesuar alırken parasına dikkat ediyorum ama ekipmanlarda bütçemi en üst sınıra kadar zorlamak mantıklı geliyor. Güle güle kullan. Allah test ettirmesin

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Aslinda 1600 lira hayatta bütçem yoktu fakat Adana motor a girdim. Adam şöyle bir baktı. Öğrenci adamsın begen biseler yapalim ogrencilerin kafasini korumak gorevimiz dedi. 1.200 e nxr birakti. Kontrol ettim uretim yılını kalitesini. Kutusu ile birlikte mutlu bir şekilde ciktim.

Yolda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    ben k5 kullanıyorum yaklaşık 2 aydır ama daha önce başka kask kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum. şunu söyleyebilirim; agv k5 hafif geldi bana, uzun yolda bile boyun ağrısı yapmadı. dahili güneşlik vizörü var. trafikte durduğumda buğu oluyor ama harekete başlar başlamaz ya da hafifçe aralayınca çözülüyor hemen. dolaysıyla bir zararını görmedim. iç kumaşı kaliteli. sessiz mi sesli mi bilmiyorum çünkü hiç karşılaştırma şansım olmadı. şehir içinde ses sorunu zaten yok. uzun yolda bir kaç saat sonra ses biraz yormuştu diye hatırlıyorum ama dediğim gibi benim bu konudaki yorumum sizin için belirleyici olmasın. bir de, güvenlik testinden 4 yıldız almış, aynı fiyata 5 yıldız alan marushin var. ben bunu aldıktan sonra fark ettim. bilseydim marushin alırdım.

semat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 DOMİNAR 250D YAMAHA NMAX155 MT25
    9 aydır agv k5 hurricane kullanıyorum, gramajıyla alakalı herhangi bir sorun yaşamadım. Ses konusuna gelecek olursak, ben uzun yolda daimi kulaklık takan bir kullanıcıyım. Yani o yüzden herhangi bir ses sorunu yaşamadım, şehir içi kullanımda da ara 100 km civarı hızlarda azda olsa rüzgar sesi aldığı söylenebilir lakin rahatsız ettiğini söyleyemem. Yani kullanım amacınıza göre bir kask bakabilirsiniz. Ben oldukça memnunum.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Siyah renk hem çok terletir hem de görünürlüğünü azaltır. Açık renk birşeyler tavsiyem..

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    @yolda Teşekkürler yorumunuz için. Shoei nxr aldım. Buda en hafif kasklardan birisi bakalım denicez. Tekrar sagolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

@semat Çok teşekkür ederim. Agv tek tercihimdi fakat adam shoide indirim yapınca içim gitti

semat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 DOMİNAR 250D YAMAHA NMAX155 MT25
    Alıntı kuesier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @yolda Teşekkürler yorumunuz için. Shoei nxr aldım. Buda en hafif kasklardan birisi bakalım denicez. Tekrar sagolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

@semat Çok teşekkür ederim. Agv tek tercihimdi fakat adam shoide indirim yapınca içim gitti
    Hayırlı olsun, güzel bir ürün tercih etmişsiniz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Sagolu teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)