Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Shoei Qwest

Motovento
    REKLAM ALANI
    derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostlar bu Shoei Qwest'in üretim tarihi neresinde yazıyor yardımcı olabilir misiniz? Bakıyorum bakıyorum göremiyorum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar bu Shoei Qwest'in üretim tarihi neresinde yazıyor yardımcı olabilir misiniz? Bakıyorum bakıyorum göremiyorum?
    Bende Shoei X-Spirit 1 (X-11) var. Kskata üretim tarihi yazmaz. Kulalnıcı kitapçığında ay/yıl şeklinde yazar.
    The Power of The Dreams.

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süpersin eyvallah : )

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Bir yerlerde linkteki resimde görebileceğin etiketi olması lazım.. Orada yazıyor
    https://www.shoei-europe.com/uk/service/registration

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xr-1000 ve xr-1100de icligin arkasında yazardı etiket üzerinde

Motosikleti
    MT25 veya MT07 almayı palnlıyorum.
    Shoei qwest ic etiketinde uretim tarihi yaziyor.Ben guneslikli modelini aldim.Cok guzel ve kaliteli bir kask.

Motosikleti
    Honda NSS300 Forza
    Internetten aldığım güneş vizörsüz Qwest kask geldi. Ne içerisinde ne kitapçığında üretim tarihi yazmıyor. Satıcı kutu üzerindeki ürün etiketinde olan QR kodunda üretim tarihi olduğunu söyledi. Kodu okutunca üretim tarihi dahil birkaç bilgi çıkıyor. Bana pek güvenli gelmedi bu yöntem, kask içine yazmak varken neden böyle bir yol izlemişler anlam veremedim.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    bende nxr var, kaskın pedlerini cıkardıgınızda içerde tüm detaylar yazıyor kask ile ilgili,hatta hangi inspector tarafından üretim sonu kalite kontrol yapıldıysa onun ismi bile var. benım kaskı m satao kontrol etmıs

Motosikleti
    Honda NSS300 Forza
    Qwest modellerin center padi çıkmıyor sadece yanaklar çıkıyor,o yüzden oraya bakamadım. Dediğiniz yerde olması daha anlamlı.

interstate60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    IRON883
    beyler qwest kask için en uygun siyah vizoru nerden alabilrim. Tr'de çok pahallı, aliexpress gibi sitelerden alınır mı ?

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Madem qwest konuşuluyor, kamera kullanan var mı bu kaskta? Nereye monte ettiniz?

Mat olması kamera bağlantısı için sıkıntı mıdır?

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı loremipsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Qwest modellerin center padi çıkmıyor sadece yanaklar çıkıyor,o yüzden oraya bakamadım. Dediğiniz yerde olması daha anlamlı.
    Elinizle biraz kaldırın arkadaşın attığı fotoğrafın aynı yerinde duruyor bende qwest kullanıyorum merak edip baya bi binciklamıştım bulmuştum en sonunda

burda hazır konusu varken yeni açmak istemedim.

shoei qwest ile ilgili olarak internette bakıldığında kaskın tc-1 / tc-2 / tc-3 /tc-5 ve tc-10 gibi türleri var. bu rakamlar ne anlama geliyor bilen biri var mıdır? kesin bir bilgi bulamadım. bana üretim yılları ile ilgilidir gibi geldi ama kocaman soru işareti bende.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Vovin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

shoei qwest ile ilgili olarak internette bakıldığında kaskın tc-1 / tc-2 / tc-3 /tc-5 ve tc-10 gibi türleri var. bu rakamlar ne anlama geliyor bilen biri var mıdır? kesin bir bilgi bulamadım. bana üretim yılları ile ilgilidir gibi geldi ama kocaman soru işareti bende.

Bunu ben de merak ediyorum. Fiyatları arasında ciddi farklar var.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Tc desen kodu oluyor

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Vovin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Onlar renk ve grafik kodları hepsi aynı kask. Düz renkler herzaman daha uygun shoeide. Haricinde herkask gibi qwest modelinin içindede üretim tarihi yazar daha önce çıkarılmış ve düşmüş olabilir. Sol kulak pedinin üzerindeki üst pedi hafifçe kendinize dogru çekin hemen altında üretim tarihi yazan etiketi göreceksiniz. Bilip bilmeden yanlış yönlendirme yapmayalım. Shoei tüm kasklarında bu etiketi kullanıyor.

bende bilmediğim için sordum sayende de şu an öğrenmiş oldum. ortada yanlış yönlerdirme olsa evet bu böyle derdim. sağol bilgi için.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    bende bu kasktan aldım . bollaşıyor yorumlarına istinaden 56-56.5 kafa ölçüme S beden aldım deneyerek. bakalım tecrübe edicez.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Bugün ben de S bendenini aldım. Üretim yılını kontrol etmedim. Biraz sıktı ama mağazada on dk boyunca dolaşınca nispeten daha rahat hissetmeye başladım. Zamanla açılıp tam oturacak belli ki.
    Yaptığım tüm araştırmalar beni bu kaska yönlendirdi. Umarım ne kadar güvenli olduğunu öğrenmem gerekmez.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    Bugun bir 20 km yol gittim geldim , toplamda 40 km. Her yerini sarıyor kafamın noktasal baskı yok. Çenemi çıkarınca bir uyuşmuş gibi hissettim ama kısa sürede geçti , pedler alıştıkça tam ayarında olacak ins . 110 dan sonra hava kanalları acıktı ama arka tarafı açmayı unutmuşum rüzgar sesi vardı ama büyük ihtimal kışın daha sessiz olacak havalandırma kapalı iken

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)