Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

900 TL YE KADAR KASK TAVSİYESİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim arayaşım devam ediyor, bell vortex flying deneyen oldumu acaba hiç? Ben Ankara da bulamadım kalitesi nasıl acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı NoWyld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Arayış sonlandı. Agv k5 tercih ettim. Fiber kompozit ve ses konusunda başarılı. Nolan n87 falan çok sesli yanında. Tavsiye ederim
    Hocam ben de k3 kaskımın yanına yeni bir kask bakıyorum, 800tl bandında yeni n87 ler çok olumlu yorumlar almış, ses dılında. Sizce bütçeyi zorlayıp k5e kaymalı mıyım, xmax250 ile n87 beni memnun eder mi? Tekrar k3 almak istemiyorum. Güneş vizörü sebebiyle bell seçeneğini de eledim.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    Merhaba. Arayış sonlandı. Agv k5 tercih ettim. Fiber kompozit ve ses konusunda başarılı. Nolan n87 falan çok sesli yanında. Tavsiye ederim
    Merhaba Arkadaşlar... ben de ilk scooterım PCX 150 ile bu hafta iki tekerli hayata geçiyorum. Ön ödemeyi yaptım ve hafta ortasında yeni özel rengi siyah kırmızı PCX 150'mi teslim alacağım. Ekipman konusunda kafam çok karışık ve bir an önce kask almam lazım.

AGV K5 alacaktım ama buğu için özel camı olmamasından çok çekindim. Kullananlardan bu konuda yorum alabilirsem çok iyi olur.
    Bunun dışında ilgilendiğim diğer bir alternatif NEXX X.T1 Taviye eder misiniz? Arkadaşımın kız arkadaşı artçı olarak kullanıyor ve iyi bir kask bence. Ama daha tecrübeli bir yorum alırsam sevinirim.

Ayrıca bütçeyi zorlayıp NEXX'in 1500 lira civarı karbon modelini mi alsam diyorum. Çünkü motor için normalde XMAX düşündüğümden ve sonradan PCX aldığımdan bütçemden biraz arttı. Bu nedenle kask için ayrıdığım 1000 liralık bütçeyi 1500 liraya çıkarabilirim. Bu durumda 1500 lira civarı başka hangi kaskları tavsiye edersiniz?
    Teşekkürler,

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Tam aklimdaki kaski yazmissiniz. Motomaxta indirime girdigi anda alacagim. Gecen sene indirimde almadigima cok pismanim. Kullanici yorumlari ve teknik ozellikleri oldukca iyi. Bence fazlasina gerek yok.

bende kask ile lakalı bir konu açmıştım daha önce. Konuda 3 farklı kask modeli araştırdım. ve fikir almak istemiştim. konuya erişmek için buraya tıklayabilirsiniz

fikirler önemli fakat forumda dikkatimi çeken şey açılan konular okunuyor ama cevap maalesef alınmıyor :(

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Kardesim yarın izmire yola çıkıyorum adanadan. Gitmisken ekipmanlari orada dizicem. Agv k5 kask alicam. Kullanmissin 1 ay olmus alali. Fikrin nedir almali miyim

scorpion modellerine göz at derim. çok araştırdım. Henüz almadım fakat alacağım kask markasıdır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)