Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Schuberth S2'yi nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Selamlar,

SCHUBERTH S2 kask almak üzereyim. Kullanan arkadaşlar olumlu/olumsuz yorum yapabilir mi?

S2 nin güneş vizöründen memnunmusunuz. Numaralı gözlük kullandığım için yanımda güneş gözlüğü taşıma derdinden

kurtulmak istiyorum.

Bir de S2 ve S2 Sport arasındaki farkı anlayamadım. Fiyatı dışında ne fark vardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Bu konu benide ilgilendiriyor.Suan almanyadayim ve tum testlerde birinci bir kask. 320 euro fiyata buldum. Yorumlari bende merak ediyorum...

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    suan kullaniyorum. memnun degilim. onceki kaskim scorpion cok daha iyiydi.

ocbedir93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r 65
    bir kere takıp bir bakmıştım hayret verici şekilde sessiz gelmişti. (arai rx-7 gp'den sonra) ama malzeme işçilik konusu gözüme pek doyurucu gelmemişti. elbette görmek incelemek sağlamlığı konusunda geçerli bir kıstas olmayabilir. fakat ne yalan söyleyeyim çok olumlu tenkitlerini duymadım ayrıca ucuz bir kaskta değil. kafaya uygun model ve beden bulunursa arai, bell, shoei düşünülebilir. sanırım arai'de hemen her kafa tipine göre kask var.

Selamlar,
    Ömer
    Marloon bunu beğendi.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    S2 Lines modelini kullanıyorum, çok memnunum. Konforlu ve iç pedleri ve koruyucu katmanı formunu koruduğu için kullandıkça genişleme olmuyor. Sessizlik olarak zaten diyecek bir şey yok, güneş vizörü de çok başarılı ve sağlam bir mekanizması var sürekli kullandığım halde gevşeme vs. olmadı. Pedler tamamen sökülüp yıkanabiliyor. Kendi intercom sistemine ek olarak kulak hizasında süngerli bir bölüm var universal intercom da sorunsuz kullanılıyor (kendi sistemi çok pahalı). Tek sıkıntısı havalandırması zayıf (bence), yeniden kask almam gerekirse bu markadan başka kask almam
    Marloon ve braveguy bunu beğendiler.
    www.capitalcitychoppers.org

S2 line ile C3 pro karşılaştırdım yurt dışı fiyatlarını, yahu resmen düdüklüyorlar.

S2 line Yurt dışında 375$ olan kask TR'de 2100TL
    C3 pro Yurt Dışında 829$ TR'de 2200TL civarında.

Tamam sanki C3 TR de daha uygun vergi vs. düşünürsek ama S2 line nedir arkadaş öyle abartı fiyat bindirimi var.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı tyrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S2 line ile C3 pro karşılaştırdım yurt dışı fiyatlarını, yahu resmen düdüklüyorlar.

S2 line Yurt dışında 375$ olan kask TR'de 2100TL
    C3 pro Yurt Dışında 829$ TR'de 2200TL civarında.

Tamam sanki C3 TR de daha uygun vergi vs. düşünürsek ama S2 line nedir arkadaş öyle abartı fiyat bindirimi var.
    Özel Tüketim Vergisi diyorlar buna. Yediğimiz ekmeğe bile yakında ÖTV bindirecekler
    Marloon bunu beğendi.
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel Tüketim Vergisi diyorlar buna. Yediğimiz ekmeğe bile yakında ÖTV bindirecekler
    Yok kardeş o kısım ayrı, tamam vergi olayı var ama yurt dışı fiyatı daha yüksek olan C3 ü S2 ile kıyaslarsan 3200 civarına satılması gerekirdi en az. S2 nin fiyatında bir anormallik var. Sanırm firmalar elindeki eski stok malları indirim olmağı fiyata aldığından bize yansıtamıyolar. Belki yeni stok gelse daha düşükten satacaklar.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Ben s2 sport kullanıyorum. Eğer kafa tipinize uygunsa şiddetle tavsiye ederim. Güneş vizörü bir güneş gözlüğü kadar kaliteli olmasa da hayat kurtarıcı çok kullanıyorum.
    Görüş açısı çoğu kaska nazaran çok geniş.

S2 eski model (2014 ve öncesi), cırtlı kapanma mekanizması var.
    S2 sport 2014 sonu çıktı double d kapanma mekanizmasına sahip.
    S2 lines alacaksanız da double d bağlantılı alırsanız yakın tarihte üretilmiş bir kask olduğundan emin olabilirsiniz.

Malum piyasadaki en sessiz kasklardan. Yüksek hızlarda konforlu.
    Memnun olmayan arkadaş nesinden memnun değilmiş yazarsa aydınlanalım. Alman sitelerinden buradan daha ucuza alabilirsiniz. Ben motoin den aldım.
    Eekya katılıyorum. Bir kez daha kask alsam Schuberth'ten şaşmam.

Motosikleti
    nc750d Integra S
    Alıntı mefairo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu benide ilgilendiriyor.Suan almanyadayim ve tum testlerde birinci bir kask. 320 euro fiyata buldum. Yorumlari bende merak ediyorum...
    Merhaba almanyada hangi mağazada buldunuz acaba bu fiyatı?

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Sr1 de guzel bir kask, onu da deneyin bence. S2'ye gore daha hafif ama gunes vizoru yok ne yazik ki.

Motosikleti
    Kawa versys
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben s2 sport kullanıyorum. Eğer kafa tipinize uygunsa şiddetle tavsiye ederim. Güneş vizörü bir güneş gözlüğü kadar kaliteli olmasa da hayat kurtarıcı çok kullanıyorum.
    Görüş açısı çoğu kaska nazaran çok geniş.

S2 eski model (2014 ve öncesi), cırtlı kapanma mekanizması var.
    S2 sport 2014 sonu çıktı double d kapanma mekanizmasına sahip.
    S2 lines alacaksanız da double d bağlantılı alırsanız yakın tarihte üretilmiş bir kask olduğundan emin olabilirsiniz.

Malum piyasadaki en sessiz kasklardan. Yüksek hızlarda konforlu.
    Memnun olmayan arkadaş nesinden memnun değilmiş yazarsa aydınlanalım. Alman sitelerinden buradan daha ucuza alabilirsiniz. Ben motoin den aldım.
    Eekya katılıyorum. Bir kez daha kask alsam Schuberth'ten şaşmam.
    2016 model değil mi sizinki? Ben de bu aralar bakıyorum ama Bell, Shark ve Schubert arasında kararsızım. Sessiz olması güvenlik kadar önemli benim için.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    bu konu hortlarmı acaba , gtair , schubert s2 sport arasında gidip geliyorum .

çıldıracağım artık :/

shoei çok fazla desen seçenekli schubert bildiğin alman işini görsün yeter

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu hortlarmı acaba , gtair , schubert s2 sport arasında gidip geliyorum .

çıldıracağım artık :/

shoei çok fazla desen seçenekli schubert bildiğin alman işini görsün yeter
    Forumda shoei gtair ile ilgili birkaç başlık var. Onlara göz atmanızı tavsiye ederim. Ilk heves sonrası kullanıcı yorumları pek iç açıcı değil. Tavsiyem burada bedeninizi deneyin, motoin veya fc-moto dan begendiğiniz desenle schuberth siparişi verin. Ben motoinden indirim kuponuyla almıştım 2015 eylülde. Tavsiye ederim.
    Palakadir bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler