Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni motorcuya tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaslar ben 10.000 km honda beat 17000 km de honda innova kullandim askerlik falandi derken motorumu sattim beat i de innova almak icin satmistim ama o zamanlar ne kask ne ekipman altimdaki motor kucuk diye hic onemsemiyordum bunun buyuk bir yanlis oldugunu farkettim simdi motorsiklete yeniden ybr esd ile donmek istiyorum gunde is icin gidis donus yaklasik 35 km yol yapmam gerekiyor suanlik en onemli olarak kask eldiven ve ceket dusunuyorum gerisini de butcemi tamamladikca alicam bana onerileriniz nedir uygun bir butce capinda simdiden tesekkurlerimi sunarim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Nedir o UYGUN bütçe.Bana göre 3tur sana gore 5 ahmete göre 2dir.Sen bisiler soyle ona gore yardımcı olmaya çalışalım

600 700 civaridir hocam

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    150/200 tl durt veya rmax marka montlar var hatta eldiven hediyeli. N11'de. 250tl ariga vizörlü cross kask, acerbis active ile aynı tasarım. Yazlık ve kışlık montları var ikisinide kullanıyorum memnunum, bence iş görür, elbet alternatif çok, bir tek Kışlık pantol var almak istediğim prosev titanyumlu bir model, burada vardı kullanan.

İşin zor hocam ben bi kaska karar veremedi kaç haftadır

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    160tl ye aldigim rmax montu kullandım ve test etme talihsizliginide yaşadım göğüs üstü suruklendim 1-2 metre kadar parcalanmadi hala kullanilabilir durumda.

Durt veya rmax mont 200tl
    Scoyco mc17 eldiven 120tl
    Mt kask 250tl

Yağmurlu havalar içinde yağmurluk 100tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)