Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SHARK RACE-R PRO CARBON

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 nS
    Arai rx7 - shark racer pro carbon karşılaştırma yaparsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Ben Shark Race r Pro Carbon kullanıyorum, en önemli özelliği hafif olması vizörü kapattığınızda sanki araba kapısı kapanıyormuş gibi ses yapıyor yani kaliteli ve kalın bir vizörü var, görüntüleri kırmadan çok güzel gösteriyor,
    Sessiz bir kask ama çok sessiz değil,Tavsiye ederim.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Ben de shark race r pro carbon kullanıyorum. Gayet hafif, içeri rüzgar alma sıfır. Vizörü kapatınca sesiniz dışarı zor gider daha önce üst segment bir kask kullanmadıysan ses seni rahatsız etmez kesinlikle. Sadece hafiften bir uğultu geliyor. Ben tavsiye ederim kesinlikle
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 nS
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Shark Race r Pro Carbon kullanıyorum, en önemli özelliği hafif olması vizörü kapattığınızda sanki araba kapısı kapanıyormuş gibi ses yapıyor yani kaliteli ve kalın bir vizörü var, görüntüleri kırmadan çok güzel gösteriyor,
    Sessiz bir kask ama çok sessiz değil,Tavsiye ederim.
    Peki iç koruması nasıl sertifikaları hakkında bilginiz varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de shark race r pro carbon kullanıyorum. Gayet hafif, içeri rüzgar alma sıfır. Vizörü kapatınca sesiniz dışarı zor gider daha önce üst segment bir kask kullanmadıysan ses seni rahatsız etmez kesinlikle. Sadece hafiften bir uğultu geliyor. Ben tavsiye ederim kesinlikle
    Güvenliğe çok önem veren biri olduğum için kararsız kaldım acıkcası arainin dah cok ismini duydum ama carbon fiber daha sağlam ve hafif bi madde olduğu için o aklıma girdi güvenlik acısından + larını ve -lerini söylermisin ustam
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı musicefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki iç koruması nasıl sertifikaları hakkında bilginiz varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Güvenliğe çok önem veren biri olduğum için kararsız kaldım acıkcası arainin dah cok ismini duydum ama carbon fiber daha sağlam ve hafif bi madde olduğu için o aklıma girdi güvenlik acısından + larını ve -lerini söylermisin ustam
    Shark modellerini biliyorsunuz anes motor getiriyor,
    Hatta ikitelli mağzasında yarışlarda kullanılan kaza geçirmiş iki tane race r pro karbon sergileniyor ortalama 300km hızla kaza yapılmış sürücünün kafasını o hızlarda korumuş.

Artı race r pro karbon da karbon maddesine ilave olarak aramit malzemesi de var,aramit kurşun geçirmez yeleklerde kullanılan bir malzemedir.
    Sağlamlık konusunda üst sınıf bir kaskdır.

İç pedleri bambudan yapılıyor oldukça konforlu,iç padlar çıkarılıp yıkanabilir,artı intercom takmak için yerleri hazır bir kask,

Bunlarda resimleri;

KYorulmaz bunu beğendi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Dostum Merhabalar,

3 ay önce kaskımı değiştirmek için için araştırma yapmaya başladım Schuberth SR1, Arai Chaser V ve Shark Race R Pro Carbon arasında kalmıştım. Bir Schuberth kullanıcısı olarak ilk sırada Schuberth Sr1 vardı ancak arkadaş grubum ve araştırmalar sonucunda Sharkta karar kıldım. Mağazaya girip denemek için taktığımda dedim budur.

Sürüş tecrübesi olarak söyleyebileceğim çok hafif bir kask asla seni yormaz. Aerodinamisi muhtesemdir. Kalitesini eline aldığın ilk anda hissedersin. Yüksek hızlara çıktığında asla kafanda sallama yapmaz. Ses konusunda vizörü hafif kapatınca amma ses alıyor diyebilirsin ilk anda, vizore çok ufak bir şekilde baskı uygula tamamen kapanacak ve dünya ile bağlantının kesildiğini göreceksin. Güvenliğini test etme imkanım olmadı umarım asla da olmaz ama bununla ilgili videolar mutlaka araştırdığında karşına çıkacaktır.

Arai'de çok iyidir. Ancak Shark Race R Carbon aldığıma asla pişman değilim. Her kuruşunu hak eden bir kask bence.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler dilerim
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Bu kadar yazılandan sonra arai rx7 alırsan bozuşuruz

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 nS
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shark modellerini biliyorsunuz anes motor getiriyor,
    Hatta ikitelli mağzasında yarışlarda kullanılan kaza geçirmiş iki tane race r pro karbon sergileniyor ortalama 300km hızla kaza yapılmış sürücünün kafasını o hızlarda korumuş.

Artı race r pro karbon da karbon maddesine ilave olarak aramit malzemesi de var,aramit kurşun geçirmez yeleklerde kullanılan bir malzemedir.
    Sağlamlık konusunda üst sınıf bir kaskdır.

İç pedleri bambudan yapılıyor oldukça konforlu,iç padlar çıkarılıp yıkanabilir,artı intercom takmak için yerleri hazır bir kask,

Bunlarda resimleri;
    http://imageshack.us/a/img538/7392/w9rFWf.jpg

http://imageshack.us/a/img911/5350/Xeh9nI.jpg

http://imageshack.us/a/img540/7530/jdlSs6.jpg

http://imageshack.us/a/img538/6684/aS8yTk.jpg

http://imageshack.us/a/img912/9296/QLO70g.jpg

http://imageshack.us/a/img907/7882/2ptGnE.jpg
    Ustam ilgilendiğin için çok teşekkür ederim testlerini ve tanıtım trailerlarını izledim ve dediğin kadar var cidden bu yüzden kararın sharktan yana olucak sanırım yakından resimleri görüntü olarakta zirve oluşunu destekledi gerçekten . Allah kazasız gazlamalar nasip etsin 👍🏼😀✋🏼

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Merhabalar,

3 ay önce kaskımı değiştirmek için için araştırma yapmaya başladım Schuberth SR1, Arai Chaser V ve Shark Race R Pro Carbon arasında kalmıştım. Bir Schuberth kullanıcısı olarak ilk sırada Schuberth Sr1 vardı ancak arkadaş grubum ve araştırmalar sonucunda Sharkta karar kıldım. Mağazaya girip denemek için taktığımda dedim budur.

Sürüş tecrübesi olarak söyleyebileceğim çok hafif bir kask asla seni yormaz. Aerodinamisi muhtesemdir. Kalitesini eline aldığın ilk anda hissedersin. Yüksek hızlara çıktığında asla kafanda sallama yapmaz. Ses konusunda vizörü hafif kapatınca amma ses alıyor diyebilirsin ilk anda, vizore çok ufak bir şekilde baskı uygula tamamen kapanacak ve dünya ile bağlantının kesildiğini göreceksin. Güvenliğini test etme imkanım olmadı umarım asla da olmaz ama bununla ilgili videolar mutlaka araştırdığında karşına çıkacaktır.

Arai'de çok iyidir. Ancak Shark Race R Carbon aldığıma asla pişman değilim. Her kuruşunu hak eden bir kask bence.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler dilerim
    Önerilerin için Tesekkür ederim usta shark racer pro carbon da karar kıldım bana önerebileceğin bir mağaza varmı kocaeli -istanbul içi
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı musicefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam ilgilendiğin için çok teşekkür ederim testlerini ve tanıtım trailerlarını izledim ve dediğin kadar var cidden bu yüzden kararın sharktan yana olucak sanırım yakından resimleri görüntü olarakta zirve oluşunu destekledi gerçekten . Allah kazasız gazlamalar nasip etsin ������✋��

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Önerilerin için Tesekkür ederim usta shark racer pro carbon da karar kıldım bana önerebileceğin bir mağaza varmı kocaeli -istanbul içi
    Anes Balmumcu Mağazası Çok güler yüzlü ve ilgililerdi sağolsunlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Ayrıca renk konusunda da biraz aklını karıştıralım :D

Bunlarda benden..

Kolay gelsin Bu arada Balmumcu Mağaza müdürü Hasan Bey olması lazım yanlış hatırlıyorsam da affola
    mehmetenis bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yorumların hepsi Shark kullanıcılarından
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Araicileri sahneye davet ediyoruz
    mehmetenis ve mesmeyut bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza bir üye daha dahil etmek için uğraşıyoruz şurda

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X

mehmetenis bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün markaları inceledikten sonra Sharkı gördüm, bu markadan başka kask alacağımı pek sanmıyorum, Sharkın model ve tasarımları gerçekten çok güzel
    mehmetenis bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

HunteRHunteD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 FA
    bende race-r pro kullanıyorum gerçekten sessiz rahat ve hafif bir kask. özellik olarak shoei 1100 den falan üstündü sanırım. ama rx7 den üstünmü bilemem. vizörün kalınlıgı görüş açısı vs. çok memnunum.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler