Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arai mi Shoei mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mert, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arai'nin görüş açısı dar (yok öyle bir şey) sesi çok fazla (shoei ile aynı. sessiz olan kask schuberth) diyen satıcıların dükkanlarında Arai satılıyor mu? Yoksa ellerinde yalnızca Shoei olduğu için mi osurup osurup ipe diziyorlar?

Ankara'daymışsın. Merak ettim o satıcıları. Hangileri?
    Ben motorumu Düzce Yamaha Bayisinden aldım ilk olarak orada ekipman bakmıştım. Forumlarda yazılan konularda Arai hakkında böyle bişey yazıldığını okuduğum için kendisine sordum , Ses hakkında birşey söylemedi ancak Görüş için evet doğru dedi, Ankarada da Kawasaki Yetkili satıcısı var oradan baktım oda ses ve görüş için aynı yorumlara katıldı.Her iki satıcı da hem Shoei hemde Arai nin birçok modelini satıyordu.( Satıcı dükkanların adını zaten biliyorsunuz )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

Ayrıca benim kafa ölçüm Small çıkıyor fakat bu kulakların üst tarafını çok sıktığı için Medium denedim oldu . Satıcı kaskı tutup kafamı sağa sola döndürmemi istedi hareket etmediği için bi sorun olmaz dedi. Siz bu görüşe katılıyormusunuz yoksa Başka markaların Small olanını mı denemeliyim?
    zaferce bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.smf.org/cert burada Snell sertifikalı kasklara bakabilirsin. Shoei Nxr rf-1200 diye geçiyor. Shoei Gt-Air muhtemelen güneş vizörlü olduğundan listeye alınmamış.
    Mert, bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler