Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci el Shoei

Motovento
    REKLAM ALANI
    kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşlar 700 TL limit ayırmıştım kask için nolan düşünüyordum ancak burda sevdiğim saydığım iyi bi abim var kendisi 2 defa uzun yolda kullandı kaskı 2.000 tl üzeri para verdi kaska ve şimdi motosikleti bıraktığı için satmaya karar verdi 1000 lira gibi bi rakam istiyordu ve bana 800 TL ye bırakabileceğini söyledi sizce mantıklımı ? Bana mantıklı geldi nolan yerine daha kaliteli bi kaskım olucak nokta kadar çizik yok siyah ve beyaz vizörde yanında vericek sizin düşünceleriniz nedir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    bir yandan banada çok mantıklı geliyor ama öbür yanım olmaz diyor .
    Bence al zaten az kullanış.
    kbR bunu beğendi.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    burda sevdiğim saydığım iyi bi abim var
    Arkadaş sen de bi enteresanmışsın. Burdan bildiğin sevdiğin iyi abinin kaskını alıp almayayım mı diye gene buraya konu mu açıyorsun? Sadece başlığı okuyup kaskı satacak adamın hakkında, kask hakkında atıp tutacak bir sürü adam var burda. Sevdiğin abini milletin ağzına sakız mı edicen? Sen kaskın nasıl kullanıldığını biliyormuşsun madem, kararını kendin ver.
    kbR, Maslak ve braveguy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş sen de bi enteresanmışsın. Burdan bildiğin sevdiğin iyi abinin kaskını alıp almayayım mı diye gene buraya konu mu açıyorsun? Sadece başlığı okuyup kaskı satacak adamın hakkında, kask hakkında atıp tutacak bir sürü adam var burda. Sevdiğin abini milletin ağzına sakız mı edicen? Sen kaskın nasıl kullanıldığını biliyormuşsun madem, kararını kendin ver.
    Hocam burdan derken benim memleketimden. Sitede değil yani
    capozzz bunu beğendi.
    Oysa canı çıkana kadar sevmeliydi insan,,, Elbiseleri çıkana kadar değil !!

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almayın lütfen.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı kbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 700 TL limit ayırmıştım kask için nolan düşünüyordum ancak burda sevdiğim saydığım iyi bi abim var kendisi 2 defa uzun yolda kullandı kaskı 2.000 tl üzeri para verdi kaska ve şimdi motosikleti bıraktığı için satmaya karar verdi 1000 lira gibi bi rakam istiyordu ve bana 800 TL ye bırakabileceğini söyledi sizce mantıklımı ? Bana mantıklı geldi nolan yerine daha kaliteli bi kaskım olucak nokta kadar çizik yok siyah ve beyaz vizörde yanında vericek sizin düşünceleriniz nedir ?

http://i.hizliresim.com/LaG80Z.jpg
    çok eski bir model bildiğim kadarıyla 2 defa nasıl takmış
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Kullanılmış Prezervatif" lafını yapacak olanlar daha gelmemiş..
    dovahhkin bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    http://www.daytonamotor.com/pinfo.asp?pid=158 sıfırı var bu haberde 2008 yılına ait http://www.twowheelsblog.com/post/53...ica-kenan-tc-1 eski bir model dediğim gibi hangi yıla kadar üretilmiş ve nasıl 2 kere kullanılmış iyi araştırmak lazım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kask 7-8 yaşında ve o zamanlar sıfır 500-600tl idi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Hocam kaski kenan sofuoglunun yarisindayken almis 2.800 tl para odemis faturalari mevcut. 2 defa kullandigini biliyorum o konuda sikinti yok ki zaten kask bildigin sifir ayrica cift vizor hem siyah hem beyaz. Cakmalari da cok mevcut piyasada tasarimi felan harika.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Hocam aslında sormanıza bile gerek yok kask alınır ama arkadaşların dediği gibi 7-8 yaşında bi kask almak mı yeni üretim bi kask almak mı ben olsam 2014-2015 üretim bi nolan yada shark alırdım.Teknoloji yeni içinde kullanılan ürün yeni

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Aldim arkadaslar kaski pisman da degilim acikcasi. Odeme kolayligi beni cezbetti 4-5 ay sonra odemem konusunda yardimci oldu bu durumda simdilik tek kask alicaktim artik elimdeki parayla esime kask alabilirim. Diger turlu simdilik tek kask alicaktim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)