Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Caberg Duke mu Schubert S2 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Biliyorum bu iki marka ve model arasında çok fark var ama Duke yabancı sitelerde çok olumlu eleştiriler almış. Ben yakında Almanya'ya gidiyorum ve orada Caberg Duke 180€, Schubert S2 de 370€. Ne dersiniz, Caberg Duke'ü alayım mı, Schubert için paraya kıyayım mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Kesinlikye kıyabilirsin.
    Pişman olmazsın.
    braveguy bunu beğendi.

Oktay33 Caberg'e hiç şans vermiyosun yani? O testler falan hikaye mi yaw? O kadar kötü bi marka mı Caberg?

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir çok kask deneyimim oldu ancak caberg duke hiç kullanmadım.

S2 - konfor ve sessizlik konusunda- kendinden çok daha pahalı kasklardan daha konforlu ve sessizdir.

Aradaki fark 190€ olsa da değecek gibi duruyor

bir de artık Türkiye'de de yaygınlaşmış olan, bilinçli reklamların da etkisi olabilir.
    Ürün inceleme olarak yayınlanan bir çok video aslında reklam amaçlı olabiliyor (hepsi değil ancak bir çoğu)
    braveguy bunu beğendi.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır

Bi ara yukarıdaki karbon kırmızı kaskı kullanmıştım. Süper ses ve rüzgar tepkisi vardı. Yazıkki ufak sipariş etmiştim. Elden çıkarmak zorunda kaldım. Bi kaç kez kullanmıştım sadece.

Sonradan S2 aldım. hala da kullanıyorum. S2 candır. ama 2 katı eder mi ? ben aynı karbon caberg i bulsam alırım bi tane daha. İki katı etmez bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

resim görüntülenememiş galiba.

linki şudur : http://www.webbikeworld.com/eicma-2011/caberg-helmets/caberg-v2x-carbon.jpg

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Eugene adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum bu iki marka ve model arasında çok fark var ama Duke yabancı sitelerde çok olumlu eleştiriler almış. Ben yakında Almanya'ya gidiyorum ve orada Caberg Duke 180€, Schubert S2 de 370€. Ne dersiniz, Caberg Duke'ü alayım mı, Schubert için paraya kıyayım mı?
    duke açılır kask, s2 full face.
    schuberth kalite olarak cabergden fersah fersah üstündür.
    caberg bir ls2 kalitesizliğinde değil ama schuberthin kalitesiyle yarışacak kadar kaliteli de değil.

son olarak illa caberg ile schuberth karşılaştıracaksanız, duke ile c3ü karşılaştırmak daha doğru olabilir zira schuberthte c3 çene açılır tiptir.
    türkiye fiyatlarıyla 3 duke fiyatına 1 schuberth alırsınız, dolayısıyla kararı etkileyecek tek faktör bütçenizdir.

Schubertte kullandım Farklı markalarda Caberg en son satın aldığım kask. Vox modeli 5 yıldızlı ve güneş vizörlü.

Schubert ile kıyaslanamaz doğru ama kalitesi hiçte küçümsenemez. Ayrıca şimdiye kadar kullandığım en konforlu kask markalarından biri. Rüzgar sesi ve rahatlığıda gerçekten güzel. Tavsiye ederim. Ancak bir Schubert degil o kesin..Bu kadr fiyat farkı varsa Caberg hiç düşünmeden alırım.
    yasdal bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    carlsberg değil miydi o ya?
    S2 iyidir, full face iyidir
    Eugene bunu beğendi.

Bugün denedim, Shoei GT Air de seçenekler arasına girdi. Hangisini aliim acaba? ��

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Eugene adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün denedim, Shoei GT Air de seçenekler arasına girdi. Hangisini aliim acaba? ��
    forumda shoei gtr yorumları çok iyi değil. bir başlık vardı kullanıcı ilk aldığında övmüş 5 6 ay sonra vermiş veriştirmişti. ayrıca bizim ninja300 grubunda bir arkadaşımızda da var ama kasktan nefret ediyor hjc aldı onu kullanıyor.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    GT Air ile S2 arasında kalıp "braveguy"ın bahsettiği konu nedeniyle S2 aldım, oldukça memnunum. Biraz daha iyi olabilirdi dediğim tek tarafı havalandırması, onun haricinde sessiz ve kaliteli bir kask.
    braveguy bunu beğendi.

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Motorunuz nedir?

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GT Air ile S2 arasında kalıp "braveguy"ın bahsettiği konu nedeniyle S2 aldım, oldukça memnunum. Biraz daha iyi olabilirdi dediğim tek tarafı havalandırması, onun haricinde sessiz ve kaliteli bir kask.
    Yaz geldi, kaskın en altındaki bölüm komple çıkabiliyor. Orayı çıkarıp deneyin çok ferahlarsınız.

Şunun gibi birşey ;

eek bunu beğendi.
    Gökhan YAŞDAL

SYM 250 GTi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)