Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kask camı hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

scorpion exo750 kaskım var,şeffaf camını büyük bir hata yaptım ve kolonya ile temizlemeye kalktım.sonuç,camın yüzeyi aşındı ve mat bir hal aldı.şimdi cam arıyorum şeffaf cam yok piyasada,motomaxta koyu füme cam buldum.koyu füme cam alsam gece kullanabilir miyim yoksa sadece gündüz veya sadece güneşli havada mı kullanılır?tecrübeli arkadaşlardan fikir bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Hocam koyu renk camları gece sürüşünde hiç tavsiye etmem,Ben alkolsüz ıslak mendil ile silip mikrofiber bez ile kuruluyorum aklınızda bulunsun bir dahakine
    movibiker bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    movibiker bunu beğendi.

manofsteel hocam çok sağol,yok bundan sonra suyla yıkarım sadece aklım başıma geldi.camda çok sinek kalıntısı vardı kolonya dökeyim dedim duman ettik camı.koyu renk cam almayıp yeni kask mı alsam,kasklarda çok pahallı ya benim kask daha giderdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güvenilir site midir?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manofsteel hocam çok sağol,yok bundan sonra suyla yıkarım sadece aklım başıma geldi.camda çok sinek kalıntısı vardı kolonya dökeyim dedim duman ettik camı.koyu renk cam almayıp yeni kask mı alsam,kasklarda çok pahallı ya benim kask daha giderdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

güvenilir site midir?
    2 gün önce kendi kaskıma vizör mekanizması aldım isim yapmış site orjinal ürün satıyorlar arayıp öğrenebilirsin..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun ben sabunlu su ile temizleyip yıkıyorum pamuk gibi oluyor tabi silerken nazik davranacaksın
    movibiker bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    hocam ebaydan getir derim burda 270 olanı ben 110 a getirmiştim 1 haftada elinde oluyor.
    movibiker bunu beğendi.

ALYEDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok
    bilgilendiğimiz iyi oldu

aynı şeyi bende kafamdan geçiriyordum arasıra iyiki yapmamışım

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer

güvenilir site midir?
    bu lcd falan silmek için köpükler var çok güzel oluyor.Tavsiye ederim.

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    ayni matlik benim kaskimdada olmustu.ince boya pastasi ile 3 kat islak pamukla ovalayin. iki tarafini.ince cizikler olusur ama onunuzu rahat gorebilirsiniz yeni kask almadan bir deneyin derim.
    movibiker bunu beğendi.

Motosikleti
    Pcx 125
    scorpion exo750 kaskım var,şeffaf camını büyük bir hata yaptım ve kolonya ile temizlemeye kalktım.sonuç,camın yüzeyi aşındı ve mat bir hal aldı.şimdi cam arıyorum şeffaf cam yok piyasada,motomaxta koyu füme cam buldum.koyu füme cam alsam gece kullanabilir miyim yoksa sadece gündüz veya sadece güneşli havada mı kullanılır?tecrübeli arkadaşlardan fikir bekliyorum.
    Kasktan memnuyn musunuz bende alcaktım o kasktan

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3000 kum Meguiar's zımpara ile sürekli suyun altında ince ince çok abanmadan çalışın, sonra Meguiar's plastx i BOLCA micro-fiber bez ile uygulayın boşuna vizöre para vermeyin. (çok pahalı ise tabi)
    movibiker bunu beğendi.

HSGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Merhaba arkadaşlar yeni bir konu değil de buradan soruyum dedim
    Benim kaskım LS2 351.8 Seffaf vizor

vizörünü değiştirsem arkadaki aynalı mavi vizörden taksam kullanımda sıkıntı olurmu ?

bu vizörün fiyatı ne kadar - nereden bulabilirim ?
    Bir de aklıma geldi vizör pahalı olursa arabalara yapılan cam filmlerinden yapsam nasıl olur ?

Alıntı MotorcuMetos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasktan memnuyn musunuz bende alcaktım o kasktan
    çok fazla marka tecrübem yok,nitro çene açılır kaskım var bir de bu var,nitrodan çok daha konforlu exo750.ben çok memnunum ama diğer markalara göre nasıldır bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Alıntı motosero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayni matlik benim kaskimdada olmustu.ince boya pastasi ile 3 kat islak pamukla ovalayin. iki tarafini.ince cizikler olusur ama onunuzu rahat gorebilirsiniz yeni kask almadan bir deneyin derim.
    cam bozuldu zaten bozulduğu kadar,yarın pasta işini bir deniyecem,bakalım sonuç ne olacak.

HSGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Alıntı HSGUL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni bir konu değil de buradan soruyum dedim
    Benim kaskım LS2 351.8 Seffaf vizor
    vizörünü değiştirsem arkadaki aynalı mavi vizörden taksam kullanımda sıkıntı olurmu ?
    bu vizörün fiyatı ne kadar - nereden bulabilirim ?
    Bir de aklıma geldi vizör pahalı olursa arabalara yapılan cam filmlerinden yapsam nasıl olur ?
    movibiker 'den çok özür diliyorum sonradan düşündüm konuyu kirletmek istemezdim
    ( konu açtım http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3603913 )

Alıntı HSGUL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    movibiker 'den çok özür diliyorum sonradan düşündüm konuyu kirletmek istemezdim
    ( konu açtım http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3603913 )
    yok hocam ne özürü,bilgi alış verişi yapıyoruz burda tabiki herkes her istediğini yazabilir.

kolonyayla siyah oluyorsa bende siyah yapıyım visörü?

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam koyu renk camları gece sürüşünde hiç tavsiye etmem,Ben alkolsüz ıslak mendil ile silip mikrofiber bez ile kuruluyorum aklınızda bulunsun bir dahakine
    Islak mendil benim kaskın camını bozdu. Vizörün dışında çok ince bir tabaka varmış ultra viole ışını geri yansıtan onu söktü . Aman diyim kolonya ve alkolsüzde olsaıslak mendilden uzak durun. Evde vizörü söküyorum sabunla musluğun altında yıkıyorum pırıl pırıl .
    muhabbeti demleyelim...

Motosikleti
    Honda CB125F
    Vizörler neden bu kadar pahalı? 800 liralık kaskımın vizörü çizildi. Fiyatlarına bakayım dedim 300 lira diyorlar. Kaskın en önemli parçası vizör o zaman. Kaskın yapıldığı madde çok önemsizmiş onu anladım.

Alkollü bez ile sakın silmeyin bir daha... Peçete ıslatıp onunla silin geçin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)