Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Intercom Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    goal_iron883 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250 R
    Merhaba arkadaşlar,
    2000 TL kadar bütçem var. Aklımda bir kaç marka model var ancak karar veremedim.

- Sena SF4 veya SF2 (aralarındaki tek fark menzil ve bağlanan kişi sayısı mı?)
    - Sena 5S
    - Cardo Freecom 2+

Bunlar arasında kaldım. Hangisi daha iyidir veya başka bir marka model öneriniz var mıdır?

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Bende bir süredir intercom için araştırma yapıyordum, sizinle aynı markaları araştırıyordum bu esnada Cellularline markasını gördüm ve onu da listeye ekledim.
    Bir sürede daha araştırma yapıp Interphone Link modelini test ettim görsel, kullanım pratikliği özellikleri ve ses kalitesini test edip beğendim ve aldım.
    Benim için + karı şöyle;
    1.once şeklini şemali tuş hissiyatı ve kolay ulaşma
    2. Pil şarj olma süresi ve bekleme süresi 3.mic hassasiyeti ve kulaklık ses kalitesi, yeteri kadar güçlü. yüksek devirde sesi sonuna sesi kadar açmadan gayet rahat ve net duyuyorum. Karşı tarafta beni net ve temiz duyuyorlar.
    4. Müzik dinlerken gayet keyif alıyorum (flac kalitesinde kayıtlar dinliyorum) ki eski intercom'um ile hiç dinlemezdim çamur gibi ses kalitesi vardı.
    5. Kasklar arası baglanti hızı çok iyi ve temiz. Mesafesini bilmiyorum denemedim.
    Eksi yönleri ise, ki bu tamamen kişisel birşey çünkü müzik kulağı ve zevki kişiden kişiye değişir o da şöyle, müzik dinlerken
    Benim dinleme zevkime göre üst frekanlar çok belirgin beni rahatsız edecek kadar, alçak frekanlar ise biraz eksik ki burda haci,m,

Bende bir süredir intercom için araştırma yapıyordum, sizinle aynı markaları araştırıyordum bu esnada Cellularline markasını gördüm ve onu da listeye ekledim.
    Bir sürede daha araştırma yapıp Interphone Link modelini test ettim görsel, kullanım pratikliği özellikleri ve ses kalitesini test edip beğendim ve aldım.
    Benim için + karı şöyle;
    2. Pil şarj olma süresi ve bekleme süresi 3.mic hassasiyeti ve kulaklık ses kalitesi, yeteri kadar güçlü. yüksek devirde sesi sonuna sesi kadar açmadan gayet rahat ve net duyuyorum. Karşı tarafta beni net ve temiz duyuyorlar.
    4. Müzik dinlerken gayet keyif alıyorum (flac kalitesinde kayıtlar dinliyorum) ki eski intercom'um ile hiç dinlemezdim çamur gibi ses kalitesi vardı.
    5. Kasklar arası baglanti hızı çok iyi ve temiz. Mesafesini bilmiyorum denemedim.
    Eksi yönleri ise, ki bu tamamen kişisel birşey çünkü müzik kulağı ve zevki kişiden kişiye değişir o da şöyle, müzik dinlerken
    Benim dinleme zevkime göre üst frekanlar çok belirgin beni rahatsız edecek kadar, alçak frekanlar ise biraz eksik ki burda hacim, çap vs seklinde birçok faktör var ki bu ürün müzik kulaklığı değil farkındayım oyuzden çokda hakkını yemek istemiyorum.
    Benim izlenimlerim bu şekilde. Umarım size faydası olur.
    Buarada ben bunu tekli olarak aldım. Kendi kaskima bunu taktım, artçı kaskına ise eski intercomu taktım, bu modeli kullanmaya başladıktan sonra ikinci kask içinde aynı modelden birtane daha almak istiyorum.
    goal_iron883 bunu beğendi.

goal_iron883 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250 R
    Gayet açıklayıcı tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bu önerdiğiniz modeli de değerlendirmeye alacağım.

Alıntı iskampavya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için + karı şöyle;
    Benim dinleme zevkime göre üst frekanlar çok belirgin beni rahatsız edecek kadar, alçak frekanlar ise biraz eksik ki burda hacim, çap vs seklinde birçok faktör var ki bu ürün müzik kulaklığı değil farkındayım oyuzden çokda hakkını yemek istemiyorum.
    Benim izlenimlerim bu şekilde. Umarım size faydası olur.
    Buarada ben bunu tekli olarak aldım. Kendi kaskima bunu taktım, artçı kaskına ise eski intercomu taktım, bu modeli kullanmaya başladıktan sonra ikinci kask içinde aynı modelden birtane daha almak istiyorum.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Size cevap yazarken telefonum dondu ve sonrasında mesajı ciftlemiş farkında olmadan bende göndermiş bulundum kusura bakmayın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    lexin alın b4fm modeli 60 usd ben çok daha düşük modelini kullanıyorum en kısa zaman da bnundan alacağım aliexpres te var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler