Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaskın İçindeki Mikrofona Gelen Aşırı Rüzgar Sesi!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Motorcu dostlarım. Bir süre önce sjcam sj7 aksiyon kamerama bir heyecanla aldığım mikrofonu şimdiye kadar hiç düzgün bir şekilde kullanamıyorum. Daha birinci viteste kalkış yaptığım andan itibaren neredeyse ağzımın içindeki mikrofona rüzgar sesi yüzünden sesim gitmiyor. Kendimce çözüm olarak sert bir süngeri oyarak mikrofonu içine sakladım. Kaskın rüzgar kanallarını kapattım. Motosikletimde uzun cam artı deflektör mü deniyorsa o da var. Ben bu işin içinden çıkamadım. Bi yardım rica ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Motorum Nc700x 2012

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı emreyamans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu dostlarım. Bir süre önce sjcam sj7 aksiyon kamerama bir heyecanla aldığım mikrofonu şimdiye kadar hiç düzgün bir şekilde kullanamıyorum. Daha birinci viteste kalkış yaptığım andan itibaren neredeyse ağzımın içindeki mikrofona rüzgar sesi yüzünden sesim gitmiyor. Kendimce çözüm olarak sert bir süngeri oyarak mikrofonu içine sakladım. Kaskın rüzgar kanallarını kapattım. Motosikletimde uzun cam artı deflektör mü deniyorsa o da var. Ben bu işin içinden çıkamadım. Bi yardım rica ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Motorum Nc700x 2012
    kaskın yanak pedinin altına koy süngerle birlikte o da kesmezse kaliteli yaka mikrofonlar için deadcatler var onu alıp yanak pedinin altına koy daha da olmazsa telefonların kulaklı mikrofonları bu konuda daha başarılı ses kesme olarak onu alıp kulaklıkları keserek sadece mikrofon kısmını yanak pedinin iç tarafına koyabilirsin ben o şekilde yaptım ses kaydı gayet tatmin edici oldu kulaklık huawei mate 20 lite ile birlikte gelen standart kulaklık kaydıda samsung galaxy s3 mini ile yapmıştım

Kural [ Z ] bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    hocam o yanak pedinin içine girdiğinde haşır huşur ediyor bende bikaç ark daha dedi öyle diye ama yok. olmuyor bende. deadcat de var ama 60 70 kmde ses var baya şuan tam ağzımın orada. gopro 3 kamera boya by lm 20 mic. daha iyi önerisi varsa bekleriz

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o yanak pedinin içine girdiğinde haşır huşur ediyor bende bikaç ark daha dedi öyle diye ama yok. olmuyor bende. deadcat de var ama 60 70 kmde ses var baya şuan tam ağzımın orada. gopro 3 kamera boya by lm 20 mic. daha iyi önerisi varsa bekleriz
    benim bulduğum en temizi o video bana ait izlersen sorun yok ama belkide sendeki mikrofon daha hassas olabilir kumaş elektrik bantıyla 1 tur sar hem uç hem kenarları eski mikrofonda öyle yapmıştım onda da sorun yaşamaıştım
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Arkadaşlar bu arada kaskım mt blade 2016 da aldım. Hala kullanıyorum. Pedleri falan yıpranmış ta değil. Sapasağlam her yeri. Bunun bir handikapı olur mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler