Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Interkom mevzu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Merhaba arkadaşlar,

Piyasada düşük maliyete bu konuyu çözebiliyoruz. Telefon uygulaması, ucuz interkom seçenekleri ve pahalı interkomların farkını açıklayan bir içerik hazırladım umarım faydalı olur.

gondors1990 ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok teşekkürler, intercom işine yeni girecekler için süper bilgilendirici bir video olmuş, elinize sağlık.

kn 2000 kullanıyorum ilk çıktığı dönemde almıştım tavsiye ederim.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Faydalı olması düşünülerek yapılmış bir içerik fakat konu üzerine birazdaha araştırma ve çalışma yapmanızı tavsiye ederim böyle bir içeriği oluştururken interkom nedir bluetooth nedir. İnterkom cihazları radyo frekansları ve herşeyden önemlisi İnsan sağlığı için en başta gelen yaydıkları radyasyon oranları SAR değerleri hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faydalı olması düşünülerek yapılmış bir içerik fakat konu üzerine birazdaha araştırma ve çalışma yapmanızı tavsiye ederim böyle bir içeriği oluştururken interkom nedir bluetooth nedir. İnterkom cihazları radyo frekansları ve herşeyden önemlisi İnsan sağlığı için en başta gelen yaydıkları radyasyon oranları SAR değerleri hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim.
    Eleştiri için teşekkürler @MahmutBiner, hayatta herşeyi kafaya takmadan yaşamaya çalışıyorum, insanlara da bu şekilde bilgi vermeye çalışıyorum radyo frekans konusuna girersek video bitmez :D ve motosiklette interkom mevzusunu öğrenmek isteyen birisine frekans anlatmaya radyasyon anlatmaya bunların zararlarından bahsetmeye falan başlarsak ta ilgisini çekmez

Hayatımızda sigaraya maruz kaldığımız kadar interkom radyasyonuna maruz kalmıyoruzdur muhtemelen :D

Alıntı ttonay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler, intercom işine yeni girecekler için süper bilgilendirici bir video olmuş, elinize sağlık.
    Çok teşekkürler, birkaç içerik daha var. göz atabilirsiniz

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    freedconn bluetooth olanı kullanıyordum ses olarak az geliyordu. Sonrasında da uyguna knmaster kn1000'i görünce. Ona geçtim, mutlu mesut kullnaıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler