Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Eken h9r ihtiyacı olan kaçırmasın !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    eğer çok uzun kayıt ihtiyacınız yoksa zaten döngü kayıtla 16-32 ya da 64 gb olması farketmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Bu kamera çalışırken arkadaki lcd hep açık mı kalıyor? Şarj dayanmaz buna

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Ben bu up'larım. Birisinin bakması gerek

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kamera çalışırken arkadaki lcd hep açık mı kalıyor? Şarj dayanmaz buna

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Ben bu up'larım. Birisinin bakması gerek
    1dk mı ne oyle bişey ve ayarlanabiliyor diye hatırlıyorum. kapanıyor yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer çok uzun kayıt ihtiyacınız yoksa zaten döngü kayıtla 16-32 ya da 64 gb olması farketmiyor.
    döngü kayıt h9r'de yok diye biliyorum.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1dk mı ne oyle bişey ve ayarlanabiliyor diye hatırlıyorum. kapanıyor yani
    Teşekkürler. Yoksa ayvayı yedim die bakıyordum. Kaska monte ettim, bugün test sürüşüne çıkacaktım ama soğukta kullanmak pek istemedim. Yarın hava 12derece olacak die gösteriyor. Şanslıysam bir bakınırım, 2turlayıp eve dönerim die düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Ben gene rahatsız edeceğim sizleri. Bu kamerada çektiğimiz görüntüleri, hafıza kartını pc'ye takıp nasıl göreceğiz? Kamerada izleniyor, pc'ye takınca kart boş gözüküyor. .apk dosyasını açamıyor. Bir program mı var bunu açmak için?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Teşekkürler. Yoksa ayvayı yedim die bakıyordum. Kaska monte ettim, bugün test sürüşüne çıkacaktım ama soğukta kullanmak pek istemedim. Yarın hava 12derece olacak die gösteriyor. Şanslıysam bir bakınırım, 2turlayıp eve dönerim die düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Ben gene rahatsız edeceğim sizleri. Bu kamerada çektiğimiz görüntüleri, hafıza kartını pc'ye takıp nasıl göreceğiz? Kamerada izleniyor, pc'ye takınca kart boş gözüküyor. .apk dosyasını açamıyor. Bir program mı var bunu açmak için?
    döngü kayıt kısmını açık hale getir, ekran koruması var devamlı açık durmasına gerek yok ekranın.

bu programı indir birçok dosyayı çevirebiliyorsun.
    https://format-factory.tr.softonic.com/
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    MT-07
    Silmişim dosyaları Neyse yarın erinmez isem motorla gideceğim işe. O zaman bakarım. Yoksa depoyu fulledim, lastikleri şişirdim ve kızağa çektim. En kötü bir tahta vs alıp motoru onun üstüne çıkaracağım.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Silmişim dosyaları Neyse yarın erinmez isem motorla gideceğim işe. O zaman bakarım. Yoksa depoyu fulledim, lastikleri şişirdim ve kızağa çektim. En kötü bir tahta vs alıp motoru onun üstüne çıkaracağım.
    Yaşlandın artık her şeyi unutur hale gelmişsin.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Selamlar herkese
    Ben bu kamerayı bi 3-4 ay önce kadar aldım o zamandır memnunum aslında da geçen başımdan bir kaza geçti, kaza sırasında kamera açıktı ancak 10 dkyi bitirdikten sonraki 10 dklik kesit yok. Denedim de çekim sırasındayken kapattim bataryayi çıkardım taktim öyle olunca tutmuyor videoyu büyük ihtimalle kafayi yere vurunca batarya oynadı diye düşünüyorum da kazadan sonra açıktı kamera elimle kapattim niye kayboldu anlamiyorum.. bunun bir yolu yordamı var mıdır, o videoyu bir sekilde ortaya çıkarmanın yöntemi (bozuk dosya olarak da yok sd kartta), ya da kaza olunca kaydı yok etmeyecek ucuz yollu bir kamera?

Yeni konu açmak istemedim arkadaşlar o yüzden buraya yazıyorum eken h9r plus kamera alacam aynı zamanda hafıza kartı alacam hangi marka hafıza kartını önerirsiniz hangi özellikte almalıyım cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı usernotfound adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni konu açmak istemedim arkadaşlar o yüzden buraya yazıyorum eken h9r plus kamera alacam aynı zamanda hafıza kartı alacam hangi marka hafıza kartını önerirsiniz hangi özellikte almalıyım cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim
    sandisk alabilirsin.
    Yalnız dikkat etmen gereken, sd kart'ın class'ı.
    11 miydi. 10 muydu neydi. O ikisinden birisi olması lazım.
    Birde cihazın desteklediği hafızayı öğrenip ona göre alım yapınız. mesela 128 alırsanız, cihaz desteklemeyecek.
    BEn şunu aldım xiaomi yi'ye "SanDisk 64GB MicroSD 48MB/s Class10" Hafıza Kartı Hala daha iyi. 4 yıla geliyor. çalışıyor. problem yaşatmadı.
    20

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim iyi forumlar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler