Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eken h9r ihtiyacı olan kaçırmasın !

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahh bizde böyle atkadaş yokki bizdekiler borç para alır geri vermez
    Para bile istemedi hediyem olsun dedi ama.ben verdim 100lirayi.

Soylenmez ana,Zamaninda gecenin 2 sinde yolda kalmisti motorla,kamyoneti alip.300km mesafedeki yere cekmeye gitmistim..aramizda paranin lafi olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Not

Az evvel kamerayi aldim,verdim 100lirayi,dedi yemek yiyelm..anladim mevzuyu..1 er bucuk iskenderin vurduk gozune,ben lavabodayken odemis hesabi..yine yapti yapacagini..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Soylenmez ana,Zamaninda gecenin 2 sinde yolda kalmisti motorla,kamyoneti alip.300km mesafedeki yere cekmeye gitmistim..aramizda paranin lafi olmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Not

Az evvel kamerayi aldim,verdim 100lirayi,dedi yemek yiyelm..anladim mevzuyu..1 er bucuk iskenderin vurduk gozune,ben lavabodayken odemis hesabi..yine yapti yapacagini..
    Valla şanslısınız iyi bir dosta sahipsiniz. Allah karşımıza hep iyi insanlar çıkarsın.

Motosikleti
    MT-07
    Bende kamerayı aldım ellerime fakat hafıza kartı yok. Akıl edemedik onu almayı

Neyse bir süre evde yatacak motorcağızım. O zamana kadar bir kart alırım herhalde. Keşke harici mic takılsaydıda billur sesimle başımdan geçenleri aktarsaydım ara ara. Neyse bana delil olarak kalması yeter.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    sjcam dan kalma iki batarya ve aparatları var, kaskımda bile micro usb kablo bağlantım var, şarj konusunda sıkıntım yok, motorda bile 6 adet usb çıkışı var ona göre siz düşünün. dün 11 gibi kargoya verildi kargo hala aktarmada bir kargo istanbul avrupa yakasından anadolu yakasına gelemiyor galiba o kadar uzun bir yol.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Selamlar arkadaşlar, Kamerayı epeydir kullanıyorum tavsiye ederim. Genelde ikinci kamera olarak çekim yapıyorum ama oldukça tatmin edici bir kalitesi var fiyatına göre.

Ses kaydına gelince Youtube'da harici mikrofon nasıl takılır ile ilgili bir sürü video paylaşılmış. Biraz uğraşarak veya elektrikten anlayan bir arkadaşınızla rahatlıkla yapabileceğinizi düşünüyorum. Referans olması açısından youtube kanalımızı takip edebilirsiniz. " Motoloji " burada Motovloglarda ve gezilerde genelde gidon kamerası olarak kullanıyoruz.

Motosikleti
    MT-07
    Max kaç gb hafıza kartı destekliyor bu kameralar?

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max kaç gb hafıza kartı destekliyor bu kameralar?
    Benim bildiğim 32gb. Fiyatı yükseltmişler ne gerek vardı. 249₺ insanları çekiyordu. 262₺ bilemedim aliexpresten alırım oluyor.

Motosikleti
    MT-07
    Aynen class10 32gb miş. Az mış sanki :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

Hafıza kartı önerebilecek olan var mı? Hangisinden almalı?

Aynen class10 32gb miş. Az mış sanki :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

Hafıza kartı önerebilecek olan var mı? Hangisinden almalı?
    Ben Samsung kullanıyorum 2 tane vardı. Bir tanesi nedense kayıt yapmıyor anlamadım. 5 saniye sonra kayıt etmeyi kesiyor.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben 64gb Samsung evo plus kullanıyorum. Bir sorun yok. 6bucuk saate kadar kayıt alıyor. Batarya 1saat dayaniyor o ayrı konu

Motosikleti
    xv250
    o para verilir mi netten baktım çok beğenmedim görüntüleri

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 64gb Samsung evo plus kullanıyorum. Bir sorun yok. 6bucuk saate kadar kayıt alıyor. Batarya 1saat dayaniyor o ayrı konu
    64’lük kullanılabiliyor mu? Ben internetten max 32 die okuduğuma emin gibiyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:07 ----------

Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o para verilir mi netten baktım çok beğenmedim görüntüleri
    Şöyle söyleyeyim. Gördüğüm kazalar ve geçirdiğim kaza sonrası ne olursa olsun bir action cam almak farz oldu. Siyah beyaz bile çekse, köşede kanıt olsun die beklesin. Sıkıntı değil. Kötünün iyisi die aldım ben zaten.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Hafıza kartı olarak Class 10 U1 sınıfı bir kart alırsanız 720p/60fps yada 1080p/30fps kaydedebilirisniz. Bu değerlerin üstünde cihaz frame atlaya atlaya kaydedebilir, kayıttan çıkabilir. Gerçi bit rate'e göre değişir ama benim cihazım da durum bu. O yüzden 1080p/60fps yada üstü değerlerde kayıt yapacaksanız Class 10 U3 hafıza kartlarını tercih edin.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    64’lük kullanılabiliyor mu? Ben internetten max 32 die okuduğuma emin gibiyim.[COLOR="Silver"]
    Benim kullandığım evo değilmiş bu arada pro+ imiş. Sonuç olarak 64gb

instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    iki hafta önce aynı yerden 299'a almıştım 11 11 kampanyası yapan aliexpress'den 10 tl fazlaydı, aldıktan sonra 64gb ve 32gb kartlarla denedim kayıt duruyordu, ne yaptıysam kayıdı bazen 3-4 dakika bazen 12-13 dakikada kendiliğinden duruyordu, türkiye distribütör garantili yazdığı için firmayı aradım, sorunu söyledim, bize gönderin dediler, ben de paketleyip gönderdim, 2 gün içinde sıfır yenisini gönderdiler, şimdi kullanıyorum, gayet memnunum.

Eski kameram sj400'dü, sj4000 den sonra kumanda, wifi özelliği, çekim kalitesi daha iyi, şarj açısından sj4000 den pek farkı yok, daha uzun sürelerde gideceğini ummuştum, kutu içeriği harika, sadece şarj kablosu değil şarj aleti de göndermişler, işin en güzel yanı sj4000 in pil ve şarj aletleri de dahil her şeyinin uyması, bir ton aparatım oldu.

Arkadaşlar 64 gb kullanmayın 32 gb kullanın ben sandisk 64 gb'da iki tane denedim, kayıtlar olmadık zamanlarda duruyor, 32 gb takınca sorun kalmadı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki hafta önce aynı yerden 299'a almıştım 11 11 kampanyası yapan aliexpress'den 10 tl fazlaydı, aldıktan sonra 64gb ve 32gb kartlarla denedim kayıt duruyordu, ne yaptıysam kayıdı bazen 3-4 dakika bazen 12-13 dakikada kendiliğinden duruyordu, türkiye distribütör garantili yazdığı için firmayı aradım, sorunu söyledim, bize gönderin dediler, ben de paketleyip gönderdim, 2 gün içinde sıfır yenisini gönderdiler, şimdi kullanıyorum, gayet memnunum.

Eski kameram sj400'dü, sj4000 den sonra kumanda, wifi özelliği, çekim kalitesi daha iyi, şarj açısından sj4000 den pek farkı yok, daha uzun sürelerde gideceğini ummuştum, kutu içeriği harika, sadece şarj kablosu değil şarj aleti de göndermişler, işin en güzel yanı sj4000 in pil ve şarj aletleri de dahil her şeyinin uyması, bir ton aparatım oldu.

Arkadaşlar 64 gb kullanmayın 32 gb kullanın ben sandisk 64 gb'da iki tane denedim, kayıtlar olmadık zamanlarda duruyor, 32 gb takınca sorun kalmadı.
    hocam class 10 u3 kart ile deneyince sorun olmuyor diyorlar. sizin kart class kaç u kaç ?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Biraz önce teslim aldım. Halbuki eken h9 r kameram vardı gaza geldim.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Not

İşte arkadaşlık dostluk böyle birşey. Etrafında böyle insanlar varsa çok şanslısın...
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı sultanselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam class 10 u3 kart ile deneyince sorun olmuyor diyorlar. sizin kart class kaç u kaç ?
    Class 10 sadece u1,u2 ya da u3 yazmıyor.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    16gb Sony clas10 u1 de sıkıntı yok, Toshiba 16gb clas10 u1 de de sıkıntı yok bu iki hafıza kartı bana yeter, sjcam 4000wifi modelim nedense Sony clas10 da yemiyor maalesef. Sjcam aşağı yukarı tuşları bozuk bataryayı şarj etmiyor ama şarj soketini takınca ekran geliyor onu da sabit bir şekilde motora bağladım mı bitti gitti sök tarzı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler