Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Xiaomi Yİ satın aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 2. El xiaomi yi satın aldım akseuarlarıni falan sipariş ettim onlar gelince kaskımın çene kısmına bağlama süreçlerini falan buradan paylaşacağım arşiv niyetinde olsun diye.
    Ve tabiki her formatta video çekip buraya atacağım.
    pintus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çiççek gibi alettir. Doğru karar.
    2.5 3 yıl önce aliden almıştım tabi o sıralar aliexpress var dolar desen elinin kiri yani
    Hala kullanırım. Pro çekimler yapcam youtuber olcam vlogger olcam gibi triplerin yoksa her türlü işini görür.

Tesekkurler yorumun için.
    Ben kendi sürüşümü hatalarimi gormek icin bide gezdigim yerleri trafikteki tepkimi gormek guzel anları ve yerleri kaydetmek için kullanacağım zaten motosiklet sürerken konuşamıyorum tüm odağım yolda oluyor vlog bana gore degil 😛

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Hayırlı olsun güzel cihazdır.
    3 yıla girecek benimki de. Hala daha taş gibi.
    Beyaz olanını almıştım.
    Önerilerim, su altı kabı, şarj cihazı ve batarya alacaksan, kingma ürünlerini tercih edebilirsin. Daha önce markasız housing almıştım, direkt kırıldı. Kingma'nın ki hala daha iş görüyor.
    2 batarya ve şarj cihazı da al. Uzun yolda şarjı bitince, bataryayı değiştirip devam edersin.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ben de Vecihi.H ve sey_47 gibi 2-3 yıl önce aldım; deli gibi kullanıcısı var, özel firmware yazıp 4K çekim yaptırtan mı ararsın, bitrate arttırıp ihtiyacına göre daha güzel görüntü alan mı; ne ararsan var.

720p 120fps kayıt yapabiliyor ancak ses yok, ben eğlencesine yüksek fps'e uygun şeylerde kullanıyorum, onun dışında daima 1080p 60fps genel kayıt. DealExtreme veya benzeri bir yerden tüm bağlantı aparatları, yedek pil, güzel bir hafıza kartı ve su altı kabı vb. ile birlikte almıştım, su altı kabı mutlaka al; hafıza kartından sonra kamera için yapabileceğin en güzel yatırım.

Kingma önerisini dikkate almanı öneririm. Herhangi bir sorun varsa lütfen yaz.

Görüntünün kalitesine aldanma, bilmem kaç kez bir yerlere yüklenip indirilince dağılmış. :D
    sey_47 bunu beğendi.

Sarj aletim ve yedek bataryam şuan yok ama
    Kingma marka housing
    Sandisk 80mb/s hızında 32gb microsd
    Kask baglanti aparatlarını n11 den sipariş verdim hepsini tek tek resimleyip buraya atacağım
    Birde 2k video çekimi esnasında videolar nasıl akıcımı
    Bir 1080p 60 fps kadar olur mu

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarj aletim ve yedek bataryam şuan yok ama
    Kingma marka housing
    Sandisk 80mb/s hızında 32gb microsd
    Kask baglanti aparatlarını n11 den sipariş verdim hepsini tek tek resimleyip buraya atacağım
    Birde 2k video çekimi esnasında videolar nasıl akıcımı
    Bir 1080p 60 fps kadar olur mu
    Ben de ekstra şarj aleti almamıştım da ekstra 4 pil almıştım, gece sırayla Yi üstünde şarj ediyorum. :D
    Tercih edilen özel firmwarelerde sorun yaşamazsın ama pil ömrü kısalıyor tabii. 1080P 60FPS'in üstüne çok gerek yok bence.

arkadaşlar resimleri ekleceğim bayağı geç kaldım biraz erinmek birazda işlerim vardı
    şuan videodan başlıyorum zamanla resimlere geçicem ilk videom işten eve geliş göktürk otobanı sabah saat 06:30 güneşin doğma vakitleri hafif mavilik hava tertemiz oksijen gündüz videolarınıda upload etmeye başladım bitince buraya yapıştıracağım iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

Dakika 1:00 de çıldırdım biraz duygu patlaması oldu kusura bakmayın

Xiaomi Yi 1080p 60 fps modu.
    Düşük ışık kapalı.
    32gb Sandisk class 10 80mb/s hafıza kartı.
    Kingma Housing.
    Kendi mikrofonu.
    10 dakika 50 saniye video 1.85gb.
    Hosuing içine nem/buğu önleyici parçalardan koydum yoksa buğu yapıyor kabın içerisinden ısındığı için havada kış ayı ve soğuk.

varsa sorularınızı cevaplarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:39 ----------

kask kamerasından 1080p 60fps öğleden sonra 1 sıraları e5 trafiği
    düşük ışık kapalı tam güneşli hava
    Videoyu 1080p 60fps de izleyip tam verim alabilirsiniz.
    mikrofon housing içinde olduğu için verimsiz ses kaydediyor
    70 km/s üzerinde rüzgar sesi başlıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)