Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çokça Tartışıldı ve Öneriler Verildi. Fakat:Yeni,Yine, Yeniden... Kask Kamerası???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Malum teknoloji ilerledi, hayat pahalılandı. Şu aralar en alınası ve önerebileceğiniz Action Cam nedir? Malum İstanbul trafiğinde işe artık karanlıkta gidiyor ve karanlıkta geliyoruz. Çekimi güzel ve ucuz ürünler hakkında siz değerli forumdaşlarımızın yardımını bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bu aralar bende kamera arayışındayım.

Bir taraftan,Eken H9 bir tarafta xiomi modeli gidip geliyorum..

olmadi boyle birseyler ayarlamak lazim

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aralar bende kamera arayışındayım.

Bir taraftan,Eken H9 bir tarafta xiomi modeli gidip geliyorum..

olmadi boyle birseyler ayarlamak lazim

https://i.hizliresim.com/QL1RgG.png
    Aga onun gibi birşey taksak, bu seferde milletin karısına, kızına baktın die adamı döverler. Ciddi ciddi bende bakıyorumda 300tl olan şeyler 600tl olmuş. Belki yeni çıkan birşeyler vardır die ümitliyim.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga onun gibi birşey taksak, bu seferde milletin karısına, kızına baktın die adamı döverler. Ciddi ciddi bende bakıyorumda 300tl olan şeyler 600tl olmuş. Belki yeni çıkan birşeyler vardır die ümitliyim.
    Dayı olmadı decathlon daki rockrider beyaz kamerayi almak lazim.

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    İkinci el xiaomi yi düşünürsen benimle iletişime geçebilirsin. Ekstra aparatlar da var.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el xiaomi yi düşünürsen benimle iletişime geçebilirsin. Ekstra aparatlar da var.
    Angrypower,bak arkadasin kamera sana uyar,hem yakin ildesiniz.benim il eşek yoluyla 10gun surer.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al haci, izlenimlerimi de yazdim.Ne ucuz ne aşırı pahalı. Harici mıkrofon çıkışı yok.

http://www.motosiklet.net/forum/kame...-hdr-as50.html

Motosikleti
    ......
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al haci, izlenimlerimi de yazdim.Ne ucuz ne aşırı pahalı. Harici mıkrofon çıkışı yok.

http://www.motosiklet.net/forum/kame...-hdr-as50.html
    Hacı en ucuzu 900tl diyor.

Motosikleti
    MT-07
    Angrypower,bak arkadasin kamera sana uyar,hem yakin ildesiniz.benim il eşek yoluyla 10gun surer.
    Aga ben aynı ildeki doktora zor gidiyorum. Bir de elektrnikte sıfır almaya özen gösteriyorum.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Aga ben aynı ildeki doktora zor gidiyorum. Bir de elektrnikte sıfır almaya özen gösteriyorum.
    Sende haklisin,

Şaka bir yana muhabbet adamsin,istanbula gelirsem oturalim nargile olan bir yerde sohbetin dibine dibine vuralim..
    Angrypower bunu beğendi.

uzun araştırmalar sonucunda bende eken h9 da karar kıldım. aliepresten sipariş verebilirsin. 200 civarına geliyor ama gümrük vergisi keserler sana gelmesi 250 tl bulur. yurtiçinden yedek batarya ve pil şarj aleti ile 300 e aldım. gece çekimi iyi değil. mikrofon berbat.ama bi kamerayada bin lira vermek istemedim. onun dışında iyi kamera. görüntüsü güzel. akıcı. sonylerin aksesuarları çok phalı ve bulunmuyor o yüzden sony eledim zaten şu anda onunda bin liradan başlar fiyatlar yanında aksesuarda yok. eken h9 ve sjcam aynı kasalar parçalar uyunlu. ucuz kamera alıcaksan eken h9 dan başka alternatif yok. iyi bişey istersen zaten bin lirayı gözde çıkarıcaksın. ikinci elleride en ucuz 600 den başlar bu kameralar.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacı en ucuzu 900tl diyor.
    Vatanda 850ye var, gerçi biraz daha uyguna bulmustum ben, aksesuari aliden falan uyguna bulunuyor..Ama aldığım yerde şişirmiş şimdi fiyatı.Şu eken v.s.modelleri dortyuz kusur diyerekten buna yöneldim fakat anlaşılan daha uyguna da iyi makineler var..

Motosikleti
    MT-07
    Sende haklisin,

Şaka bir yana muhabbet adamsin,istanbula gelirsem oturalim nargile olan bir yerde sohbetin dibine dibine vuralim..
    Ne zaman istersen gel. Sözüm söz. Ayıp ediyorsun nargile dediğin nedir ki? Yalnız gözünü sevem soğukta gelme
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Ne zaman istersen gel. Sözüm söz. Ayıp ediyorsun nargile dediğin nedir ki? Yalnız gözünü sevem soğukta gelme
    Yüreğine sağlik..aksilik olmaz ise baharda gelirim..

Motosikleti
    MT-07
    Yüreğine sağlik..aksilik olmaz ise baharda gelirim..
    Gel beklerim

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Malum teknoloji ilerledi, hayat pahalılandı. Şu aralar en alınası ve önerebileceğiniz Action Cam nedir? Malum İstanbul trafiğinde işe artık karanlıkta gidiyor ve karanlıkta geliyoruz. Çekimi güzel ve ucuz ürünler hakkında siz değerli forumdaşlarımızın yardımını bekliyorum...
    Eğer geçenlerde açtığım konuyu görmediyseniz bi bakın. Gitup git1 aksiyon kamerası. Harici mikrofon desteği var. Ben mikrofonu olmadan aldım. 175 tl kargo dahil. Zarfta faturası da geldi. Lakin bir aıkıntı oldu mu ne olur bilemem. Çekiminden şikayetim yok. Youtube üzerinde karşılaştırma videoları da var. İşimi görsün. Çekimi güzel olsun derseniz bir bakın.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Sjcam Sj4000 ve Xıaomi Yi kameralarını öneririm. İkiside f/p ürünü. Bol araştırma ile bunların güzel olduğunu göreceksin. Ayrıca Ekenin yeni bir modelki çıktı efsane çekiyor diyorlar ama bilemiyorum. Aliexpressten 500 küsür tlye sipariş veriliyormuş

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    1. sınıfr bir kamera şu anda gopro7 çok çok önde hem fiyat olarak hemde kalite olarak.
    özellikle titreşim engelleyici sistemi sayesinde gimbal olmadan sarsıntı engelelyebilen ve bunu çok iyi yapan tek kamera.
    fiyatı dnr'da dün gördüm 3.5 bin tl idi.

2. sınıf orta segment için kullandığım için şiddetle tavsiye edebileceğim.
    Sony action cam as 300 modeli orta direğin en iyisi

3. sınıflar arasında da ztn yukarıda tartışıyorsunuz, en iyi ve en uygununu seçmek sizin elinizde.
    iş görülsün mantığı ile ucuz olupta en azından sağlam olan makineler tercih edilmeli. görüntü kalitesi tatmin edici olduktan sonra gerisi sadece dayanıklılığıa bakar diye düşünüyorum ben. yani alıp 1 sene sonra çöp olacaksa ucuz etin yahnisi olur o başkada bişey olmaz.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Artık sıkıldım kamera takmaktan. 1 ay taktım sonra bıraktım. Motora sabit , marş açıkken sürekli çalışaıp kayıt yapacak bir " event recorder" gerekli aslında. Kask kamerası sadece track day veya grup gezilerinde hatıra kaydetmek için kullanılıyor. Her zaman takmak bir eziyet.

Motosikleti
    Artık Yok...
    yalnız beyler varsa aramızda bayanlar geçen bir kardeşimlede sohbet ederken denk geldim oda kamera kullanıyor adamın tekiyle yolda kavga etmiş.. sen neyi çekiyorsun benimi plakamımı çekiyorsun falan gibisinden arkadaşda hayır falan demiş herif sağa çekmiş bayağı kafa göz birbirlerine dalmışlar adam kamerayı almaya falan çalışmış aklınızda olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)